Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.11.2007, 22:21
bozenaz Uporabnik bozenaz ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 21
Unhappy Snemalnik

Poskusila sem uporabiti snemalnik, vandar ga ne uspem usposobiti. Prebrala navodila, prebrala forum,...
Poskusila sem nastaviti, da bi se snemale oddaje na slo 1 in slo 2 vendar brez uspeha. V epg ko kliknem na oddajo se ne morem aktivirati gumba posnemi.
Na servisnih straneh imam aktiviran snemalnik.
Ta stvar sploh dela?
Odgovorite s citatom
Staro 03.11.2007, 20:41
nejevernez Uporabnik nejevernez ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 180
Privzeto Re: Snemalnik

Ta stvar nikoli ne delovala, SIOL/Telekom pa še vedno nekaznovano zavajata potrošnike/uporabnike: http://www.siol.tv/index5dobro.htm. Tako kot z veliko ostalimi storitvami, ki ne delujejo, delujejo omejeno ali pa na meji uporabnosti.
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2007, 00:15
Lance_Armstrong Uporabnik Lance_Armstrong ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Naslov: V sloveniji
Sporočila: 87

Meni snemalnik sploh ne dela ... še več, niti nimam nikjer ikone za snemanje!!! Kaj jim te dela? in jas sem se prijavil v SiolTVplus da bi lahko snemal, in zdaj to sranje NE dela!!
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2007, 00:46
mark2 Uporabnik mark2 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce mark2
Član od: Nov 2004
Sporočila: 120

Snemalnik ni še nikoli delal... (razlog so pravice za snemanje, ki pa jih telekom še ni pridobil) In ni lepo, da na tak način zavajajo potrošnike. Dokler zadeva ne deluje, bi jo morali dati ven iz ponudbe.

Ti pa predlagam zelo enostavno in poceni rešitev. Tv si namesti še na računalniku in boš lahko snemal vse. Postopek namestitve je podrobno opisan tukaj: http://forumi.siol.net/showthread.php?t=27173
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2007, 19:08
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.017

Navodila na www.siol.tv prikazujejo menu ki ga pri meni na Sagemu sploh ni. Ce pa grem v spored in pogledam podrobnosti oddaje je sicer tam gumb posnemi ki pa je vedno neaktiven (snemalnik na servisnih straneh je seveda vklopljen). V bistvu je pri meni povsem enako kot pri bozeni, pa sem to poskusil do sedaj vsaj ze 4x.
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2007, 19:38
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Men se izpiše vse vendar snemat se pa ne da in verjetno malo za uporabnike namišljeno in za nos potegnjena varianta.Naročnina poteka od dne ,ko se registriraš sicer 4€ vendar čudno je to,da nobeden noče neč okol tega odgovoriti s strani siola.Video na zahtevo vsaj meni trese sliko tak da se skor ne da gledat pa še nekaj bi omenil zakaj nio vseh programov todi hbo comedy na sioll tv plus.
Zanima me pa še ali občasno zmrzuje še pri kateremu stb sagem ,ker nam zmrzuje ga je treba resetirat občasno pa čeprav vse normalno dela in hitrost je dobra s katero smo imeli probleme.Hd test je slika vseh barv vendar se ne da gledat zakaj?
Za pohvalit pa je da se trudijo vendar naj urban ali storž ali kateri drugi reče :
-Fotum ni uraden vendar v prihodnje bomo dodali ali odvzeli to ali ono izboljšalo se bo to ali ono vendar ne nas za jezik držat pa bomo tudi uporabniki bolj zadovoljni.
Odgovorite s citatom
Staro 10.11.2007, 17:37
gritens Uporabnik gritens ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce gritens
Član od: Nov 2007
Naslov: SLOVENSKA BISTRICA
Sporočila: 27
Unhappy Re: Snemalnik

Citat:
Objavil-a fazan Prikaži sporočila
Men se izpiše vse vendar snemat se pa ne da in verjetno malo za uporabnike namišljeno in za nos potegnjena varianta.Naročnina poteka od dne ,ko se registriraš sicer 4€ vendar čudno je to,da nobeden noče neč okol tega odgovoriti s strani siola.Video na zahtevo vsaj meni trese sliko tak da se skor ne da gledat pa še nekaj bi omenil zakaj nio vseh programov todi hbo comedy na sioll tv plus.
Zanima me pa še ali občasno zmrzuje še pri kateremu stb sagem ,ker nam zmrzuje ga je treba resetirat občasno pa čeprav vse normalno dela in hitrost je dobra s katero smo imeli probleme.Hd test je slika vseh barv vendar se ne da gledat zakaj?
Za pohvalit pa je da se trudijo vendar naj urban ali storž ali kateri drugi reče :
-Fotum ni uraden vendar v prihodnje bomo dodali ali odvzeli to ali ono izboljšalo se bo to ali ono vendar ne nas za jezik držat pa bomo tudi uporabniki bolj zadovoljni.
poglej tudi meni ne deluje snemalnik kar se mi zdi nepošteno saj plačujemo 4 evre viška ampak ok ko vsaj nebi zavajali folka ,,kar pa se tiče HBO comedy pri meni deluje normalno na kanalu 14 tudi video na zahtevo mi deluje

Res pa je da zmrzuje slika sicer sedaj veliko majn ko je na začetku , takrat sem vedno samo kabel potegnu ven za štrom pa nazaj in ponovno užgal
Staro 10.11.2007, 21:02
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Sporočila: 1.064

Snemalnik trenutno res ne deluje. Bodo uredili.

Trenutno pa je še vedno v promocijskem obdobju in zanj ni treba plačevati nikakršne naročnine.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 11.11.2007, 01:33
gritens Uporabnik gritens ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce gritens
Član od: Nov 2007
Naslov: SLOVENSKA BISTRICA
Sporočila: 27
Smile Re: Snemalnik

Citat:
Objavil-a 080 Urban Prikaži sporočila
Snemalnik trenutno res ne deluje. Bodo uredili.

Trenutno pa je še vedno v promocijskem obdobju in zanj ni treba plačevati nikakršne naročnine.

lp
aha ok ja potem super upam da se bo hitro to uredilo
saj je le ena pametna zadeva ki nam dostikrat prav pride

hvala za odgovor URBAN in LP vsem skupaj
Staro 27.06.2009, 22:40
Tzuli Uporabnik Tzuli ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 5

Kdaj bo snemalnik aktiviran?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
snemalnik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Osebni snemalnik Bond SiOL TV 10 11.11.2007 19:27
DVD snemalnik kinsley Hi-Fi in elektronika 0 24.10.2007 18:55
Dvd Snemalnik PomoČ zaks222 Hi-Fi in elektronika 0 21.08.2007 19:08
VHS/DVD snemalnik & SiOL TV komunikator iNDigo SiOL TV 11 07.08.2007 01:18
Osebni snemalnik? mihies O storitvah 25 01.03.2007 21:37

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:51.