Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.07.2009, 20:08
elan Uporabnik elan ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 26
Privzeto Nepodprt video format

Zadnje čase imam težavo, ko na primer gledam nekaj preko playerja ali gledam program preko zemeljske antene in potem na TV preklopim na STB, ki je vklopljen, nimam slike - na TV mi napiše nepodprt video format. STB moram ugasniti in počakati, da se nanovo naloži, to pa je moreče, Ne vem zakaj se je pojavil ta problem, kako je pri vas. Povezava je preko HDMI kabla.
Pozdrav!
Odgovorite s citatom
Staro 03.07.2009, 13:47
matejdro Uporabnik matejdro ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 335
Privzeto Re: Nepodprt video format

spemeniti moraš resolucijo. Najprej moraš odpreti tisti skriti menu (kateri gumbi so že?), potem pa tam stisneš resolucija pa zmanjšaš.
Odgovorite s citatom
Staro 03.07.2009, 13:54
newone Uporabnik newone ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 51

Citat:
Objavil-a elan Prikaži sporočila
Zadnje čase imam težavo, ko na primer gledam nekaj preko playerja ali gledam program preko zemeljske antene in potem na TV preklopim na STB, ki je vklopljen, nimam slike - na TV mi napiše nepodprt video format. STB moram ugasniti in počakati, da se nanovo naloži, to pa je moreče, Ne vem zakaj se je pojavil ta problem, kako je pri vas. Povezava je preko HDMI kabla.
Pozdrav!
Enako se dogja meni!!!

Citat:
Objavil-a matejdro Prikaži sporočila
spemeniti moraš resolucijo. Najprej moraš odpreti tisti skriti menu (kateri gumbi so že?), potem pa tam stisneš resolucija pa zmanjšaš.

Mislim da je napaka v programski opremi in sama resolucija nima kaj tu zraven, vsaj prei meni ne, saj je potreben reset STB-ja!!!

Nazadnje uredil newone : 03.07.2009 ob 13:57.
Odgovorite s citatom
Staro 04.07.2009, 01:18
Andrei Uporabnik Andrei ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2009
Sporočila: 166

Citat:
Objavil-a newone Prikaži sporočila
Mislim da je napaka v programski opremi in sama resolucija nima kaj tu zraven, vsaj prei meni ne, saj je potreben reset STB-ja!!!
Ja ker vsakič znova zazna, pol pa ne dela kul če menjaš hdmi vhode (recimo da imaš na drugemu komp ali dvd).
Tako da pomaga če v skritem meniju naštimaš fikso, da se ne lovi ob preklopu. Je matejdro prav povedal.
Odgovorite s citatom
Staro 04.07.2009, 14:30
newone Uporabnik newone ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 51

Citat:
Objavil-a Andrei Prikaži sporočila
Ja ker vsakič znova zazna, pol pa ne dela kul če menjaš hdmi vhode (recimo da imaš na drugemu komp ali dvd).
Tako da pomaga če v skritem meniju naštimaš fikso, da se ne lovi ob preklopu. Je matejdro prav povedal.
Sem tudi sam mislil tako pa imam že nastavljeno fiksno resolucijo pa žal ne pomaga, tako da ne vem kaj bi lahko blo ... morda še kaj drugega??
LP
Odgovorite s citatom
Staro 05.07.2009, 22:26
rok1 Uporabnik rok1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 59

Tudi meni TV ne zazna prižganega stbja. Potem prestavim na 201 da vsilim preklop resolucije na HD, potem pa dam nazaj na SD program in je OK. Imam pa preko komponentnega izhoda. To se dogaja od zadnjih sprememb naprej.
Odgovorite s citatom
Staro 06.07.2009, 13:01
elan Uporabnik elan ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 26

Pri meni je še pred dvema tednoma delovalo vsa tako kot je treba, po spremembah s strani siola pa ne več. Mislim,da bi siol lahko problem rešil.
Odgovorite s citatom
Staro 11.09.2009, 18:39
Taid Uporabnik Taid ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Taid
Član od: Feb 2008
Sporočila: 73

samo isprobavam nekaj...
[imageshack]http://img42.imageshack.us/img42/8610/75865434.jpg[/imageshack]
Odgovorite s citatom
Staro 11.09.2009, 21:27
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Tega pa ja ne morš pogledat
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
format, nepodprt, video

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
MODEM po IZPADU elektrike....ne dela video izhod 4 HEPANDIL Tehnična pomoč 20 14.12.2010 17:06
Video format jankec Računalništvo in internet 2 28.04.2008 23:38
Priklop TV komunikatorja na Video projektor ??? Blond SiOL TV 6 24.01.2008 18:32
SE video posnetki + windows predvajalnik, kater? zeriX Računalništvo in internet 4 17.11.2007 23:21
priklop video rekorderja na Siol TV simonas Tehnična pomoč 12 02.08.2007 18:12

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:11.