Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.03.2011, 14:21
Du5aN Uporabnik Du5aN ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2011
Naslov: Domžale
Sporočila: 9
Privzeto Re: Digitalizacija kabelske TV se je prestavila na ponedeljek 14.2.2011

@Frenky: Si mogoče preizkusil tudi delovanje radijskih postaj preko kakšnega receiverja?
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2011, 14:52
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.017
Privzeto Re: Digitalizacija kabelske TV se je prestavila na ponedeljek 14.2.2011

Sem ja, ampak nisem pogledal. Bom popoldan pa sporočim. Na TV-jih jih definitivno ni. Samo DTV in TV.
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2011, 15:21
Novinec

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
Sem ja, ampak nisem pogledal. Bom popoldan pa sporočim. Na TV-jih jih definitivno ni. Samo DTV in TV.
Hvala za odgovor. Če se ti bo dalo, prosim javi, če ti radijske postaje delujejo OK. Preko TV-ja mi tako niso nuja (čeprav ne bi bilo slabo, da bi bile tudi preko TV-ja), saj radio poslušam predvsem preko receiverja.
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2011, 15:27
Mojster

Sem pogledal, ampak imam samo digitalno shemo vklopljeno. Kot pa gledam na uradni strani pri programskih shemah, naj bi radio še vedno oddajal analogno, tako da predvidevam, da je enako kot pred uvedbo dvb-c
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2011, 16:25
balts Uporabnik balts ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2006
Sporočila: 6

Super, hvala za odgovore, sem predvideval tudi jaz, da je še vse v zraku in gre za t.i. promocijsko obdobje kjer ni popolnoma jasno kaj sledi. Ko se bo stvar malo bolj izpopolnila bomo dalje raziskovali :}

Sicer bi pričakoval nizjo ceno, saj opreme ne zagotavljajo? Sicer so jo vendar zgolj prvi mesec kot neko promocijsko obdobje?

To bi bilo še najbolje, saj se je pri Telemachu izkazalo, da so pri ponudbi zunanjih set-top-boxev totalno zaje**li.
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2011, 16:32
Mojster

S tema dvema Technisatovima modeloma nimajo pri Telekomu kaj zasrat. Gre za vrhunske kose tehnike in pojme v dvb-c/s/t svetu.
Je pa danes spet tema na mnogo kanalih v dvb-c. Ali oddajajo v mpeg4 (kar ni gledljivo na ceneješem sd recieverju), ali gre za kodiranje, ali pa je tema.
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2011, 16:39
balts Uporabnik balts ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2006
Sporočila: 6

Že vendar kot vidim, so sedaj Technisate odstranili iz ponudbe? Al slabo gledam?
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2011, 16:52
Mojster

Zgleda da so jih res umaknili. Sem kakšen mesec nazaj gledal na mimovrste, kjer so jih vedno imeli, pa jih tudi nimajo več.
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2011, 19:07
Mojster

Sedaj crknil še SLO HD.
Pink SI oddaja aac zvok, kar ni po dvb-c standardu za sd kanale (mpeg2).
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2011, 21:55
Novinec

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
Je pa danes spet tema na mnogo kanalih v dvb-c. Ali oddajajo v mpeg4 (kar ni gledljivo na ceneješem sd recieverju), ali gre za kodiranje, ali pa je tema.
Jah, očitno bo res moralo preteči še kar nekaj vode, da bo tale telekomova digitalna kabelska delala tako kot mora... Do takrat ostajam pri konkurenci.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
digitalizacija, kabelske, ponedeljek, prestavila

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:42.