Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.05.2011, 14:53
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.802
Privzeto Re: Digitalizacija kabelske TV se je prestavila na ponedeljek 14.2.2011

Citat:
Objavil-a navi1 Prikaži sporočila
Tehnična pomoč: dopusti so mimo...Lahko preverite zadevo...
Zaenkrat v ponudbi ni digitalnih HD kanalov, ki naj bi bili v 3D tehniki. Tako, da gre lahko za testni kanal in je vključen za potrebe testiranja in če v tem trenutku ne deluje pravilno potem to ni napaka.
Drugače, če je kanal naveden v shemi in ne deluje kot mora nam sporočite točno za kateri kanal gre.
Enako napišite kateri so te trije radijski kanali za katere pravite, da ne predvaja zvoka, da lahko preverimo tudi pri nas kakšno je stranje na teh radijskih kanalih in ali gre res za kakšno napako.
Staro 05.05.2011, 17:11
error3 Uporabnik error3 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce error3
Član od: Dec 2009
Sporočila: 242
Privzeto Re: Digitalizacija kabelske TV se je prestavila na ponedeljek 14.2.2011

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Zaenkrat v ponudbi ni digitalnih HD kanalov, ki naj bi bili v 3D tehniki. Tako, da gre lahko za testni kanal in je vključen za potrebe testiranja in če v tem trenutku ne deluje pravilno potem to ni napaka.
Drugače, če je kanal naveden v shemi in ne deluje kot mora nam sporočite točno za kateri kanal gre.
Enako napišite kateri so te trije radijski kanali za katere pravite, da ne predvaja zvoka, da lahko preverimo tudi pri nas kakšno je stranje na teh radijskih kanalih in ali gre res za kakšno napako.
Pravi radijski kanali so le trije (3), vsi ostali kanali ki pa imajo "+" pred imenom, to so pa "wannabe radijski" kanali, torej so navadni kanali brez videa, samo zvok.
Raje vse te wannabe kanale poštimajte kot te zadnje (3), pa bo narejeno kot se spodobi.
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2011, 21:22
zupa123 Uporabnik zupa123 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2011
Sporočila: 11

Citat:
Objavil-a error3 Prikaži sporočila
Pravi radijski kanali so le trije (3), vsi ostali kanali ki pa imajo "+" pred imenom, to so pa "wannabe radijski" kanali, torej so navadni kanali brez videa, samo zvok.
Raje vse te wannabe kanale poštimajte kot te zadnje (3), pa bo narejeno kot se spodobi.
Tako je, dajte to zrihtat.

Info TV ne dela (na njem se kocka TV 1000) že par dni, včeraj je crknil tudi History channel (na njen se predvaaja izredno popačen National Geographic). Kaj se dogaja, kakšna storitev je to?!?!?! Se samo še sprašujem, kater bo naslednji, ki bo ckrnil ali pa bo nedostopen ... Dajte to malo porihtat no!!

Pa podnapisov še zmeraj ni, naredte že nekaj.
Aja, pa kdaj bo EPG?

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2011, 21:43
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Meni na digitalni kabelski dela Info tv in History brez napak
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2011, 23:26
Novinec

Citat:
Objavil-a krepki Prikaži sporočila
Meni na digitalni kabelski dela Info tv in History brez napak
Meni ne, zdaj mi je še Explorer zginil ...
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2011, 11:49
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

A imaš slučajno Samsung tv potem je možno da imaš težave,če nimaš nastavljene prave države za iskanje.
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2011, 18:19
IRmmann Uporabnik IRmmann ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2010
Sporočila: 100

Ali obstajajo podnapisi v Discovery programih? Pri meni ni sledu o njih. Pa še v "letterbox" formatu so - dvomim, da je to originalno.
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2011, 22:55
Novinec

Citat:
Objavil-a IRmmann Prikaži sporočila
Ali obstajajo podnapisi v Discovery programih? Pri meni ni sledu o njih. Pa še v "letterbox" formatu so - dvomim, da je to originalno.
Kater TV imaš?
Jaz imam Panasonic in sem imel podnapise, potem pa je Siol nekaj spreminjal in jih nimam več ...
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2011, 23:41
IRmmann Uporabnik IRmmann ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2010
Sporočila: 100

Nimam TV-ja. Gledam na PC-ju s TV tunerjem. Zato sem (bil) v dvomih, da jih samo pri meni ni.
Odgovorite s citatom
Staro 09.05.2011, 12:59
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.802

Discovery programi imajo dvb podnapise katere dobijo skupaj s streamom. Tako kot na televizorjih je potrebno tudi na tv tunerju te podnapise vklopiti. Vklopite jih v meniju vašega TV tunerja. V kolikor spremljate analogne programe ta izbira ni mogoča in je že predizbrana, tako da bi slovenske podnapise moralo privzeto prikazovati. Če gre za težavo pri spremljanju analognih programov mi prosim sporočite točno na katerih programih nimate podnapisov.

LP Jernej

Nazadnje uredil 080 Tehnična pomoč : 09.05.2011 ob 13:02.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
digitalizacija, kabelske, ponedeljek, prestavila

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:42.