Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 15.02.2007, 20:44
sigor Uporabnik sigor ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 51
Privzeto Re: SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa

po moje samo peskovnik

piši na info@siol.net in zahteva odgovor, ker nisi številka, ker hočeš za svoj denar tisto kar plačaš ina da boš reklamiral račun ker ti določen odstotek programov ne dela....
tako vsaj odgovor dobiš, naredijo pa itak nič, jaz sem že pisal za radio City parkrat... in odgovor je, da napaka se odpravlja...
j.ebe.eš tak odgovor in tako podopro in kaj še vse
Odgovorite s citatom
Staro 16.02.2007, 20:56
doofus1979 Uporabnik doofus1979 ni prijavljen
Banned
Član od: Jan 2006
Sporočila: 70

hehe...se odpravlja...kaj ga sploh dajo gor, ce ne dela....sej se vse kar so nazadnje dali gor vsaj večini ni delalo...

men to res ni jasno...dumb
Odgovorite s citatom
Staro 17.02.2007, 14:12
J_O Uporabnik J_O ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2006
Sporočila: 264

Meni TV Sponka ne dela. Sploh nikoli ni delala. Reklamiral sem tudi račun. In dobil odgovor, da nedelujoči program ni razlog za reklamiranje računa. To sem dobil po mailu. Sedaj čakam še uradni pisni odgovor na mojo reklamacijo računa. Potem pa grem naprej. Zveza potrošnikov, Tržna inšpekcija.................. Pa ne samo zaradi nedelujočega programa. So še druge stvari.
Imam občutek, da se Siolu j-e-b-e za stranke. Na maile ne odgovarjajo, Storza tudi ocino ni vec.............
Glasnost posameznih programov jim je španska vas. Eni so prepotiho, drugi preveč naglas. TIJI je danes celo brez glasa............
Odgovorite s citatom
Staro 17.02.2007, 15:03
Novinec

Vem da je to težko, ampak če bi vsi naročniki (ali pa vsaj veliko število naročnikov) skup stopli, podali eno kolektivno prijavo ali pa kolektivno zavrnili račun, bi se morda (ne)odgovorni na siolu spomnili, da so oni odvisni od nas in ne obratno (žal smo mi odvisno id njih).
To da nedelovanje programa ni razlog za zavrnitev računa bi še razumel, ampak če bi jih pa na Zvezo potrošnikov prijavil, da zavajajo kupce s frazo preko 100 Tv programov ...., bi jih pa morda lahko zašili, ker jih nekaj programov konstantno ne dela in torej to ni preko 100...
Vem, da tem idiotom človek težko pride do živega, obupat pa ne smemo.
LP
Odgovorite s citatom
Staro 23.02.2007, 11:58
Dred Uporabnik Dred ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 20

Od ponedeljka sem spremljal kanal VIVA ki je močno kockal, bil je negledljiv.Pretok podatkov je za ta kanal kazal 673 kB/s (DU meter)!! Neverjetno pri tem pa je to, da je siol rabil do danes (petek) da je to ugotovil in popravil.Na 0801000 se mi ne da več klicarit, ker nima kakega večjega učinka. A slpoh vedo kaj se jim dogaja?
Odgovorite s citatom
Staro 24.02.2007, 16:24
japke Uporabnik japke ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce japke
Član od: Oct 2006
Sporočila: 183

ali bo ComedyCentral, (ki ga sedaj gledamo preko računalnika namesto VivaPlus) kdaj dosegljiv preko amina?
Odgovorite s citatom
Staro 24.02.2007, 19:54
Novinec

Sem opazil, da so Siolovi tehniki po dolgotrajnem trudu umaknili s programske sheme Radio City. Je bolje tako kot pa zadevo popravit. Vsaj za Siol.
Odgovorite s citatom
Staro 25.02.2007, 11:46
tomba11 Uporabnik tomba11 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce tomba11
Sporočila: 66

Tudi pri meni zadnje dni fulll kocka slika,zvečer sploh,tako da slika sploh ni gledljiva, pa Sponka mi še zmerom ne dela-podn , a Štorza ni več tukaj, da bi kaj uštimal!!!
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2007, 14:50
sinner Uporabnik sinner ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce sinner
Član od: Dec 2006
Sporočila: 33

Mene pa zanima zakaj ni sporeda na Extremu?
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2007, 18:37
sinner Uporabnik sinner ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce sinner
Član od: Dec 2006
Sporočila: 33

Sporedi na Extreme Channel so čisto zameknjeni in neuporabi, kar piše na sporedu, je v resnici čisto druga oddaja!Prosim da se stvar popravi!!SiOL staff berite forum!!!!!!!!!
LP Aleš
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:01.