Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 13.07.2009, 19:05
larisa Uporabnik larisa ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce larisa
Član od: Mar 2009
Sporočila: 88
Privzeto Mega paket

Pred spremembami smo imeli osnovni paket, zdaj pa vidim, kako je ta mega paket super. To vidim te dni, ko smo spet na starem paketu in piše za vsaki drugi program- na ta program pa niste naročeni...

Tako da tole je fino od Siola kljub kritikam, ki so jih bili deležni, da smo uporabniki lahko uvideli razliko, sploh tisti, ki prej nismo imeli polne programske sheme. Ko se navadiš na boljše, mi tisti osnovni paket deluje nekam klavrno in raje dodam še tiste slabe deset evrov na mesec...

Samo zanima me, a je potem polna cena 45 evrov in do kdaj velja, ker baje se ta HBO ne vem več kdaj podraži?

In pa pohvale Siolu, ker še pred kratkim smo lahko samo sanjali o brezplačnih klicih na telefon in v odročnejših krajih smo vse življenje gledali le po par programov....

Pa samo za telefon smo dajali toliko kot zdaj za ves komplet, tako da je to velik napredek naprej, čeprav enim nikoli nič ni prav.
Odgovorite s citatom
Staro 13.07.2009, 20:05
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.689
Privzeto Re: Mega paket

Citat:
Objavil-a larisa Prikaži sporočila
Samo zanima me, a je potem polna cena 45 evrov in do kdaj velja, ker baje se ta HBO ne vem več kdaj podraži?
In pa pohvale Siolu, ker še pred kratkim smo lahko samo sanjali o brezplačnih klicih na telefon
HBO je taka cena do konca leta, potem naj bi se podražil za 5€.
Od kje pa tebi brezplačni klici? Tisti dve uri so ukinili, drugače pa stane baje 3€ za neomejeno klicanje na ...? številk.
Staro 14.07.2009, 12:01
saso30lj Uporabnik saso30lj ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 84

Citat:
....
Tako da tole je fino od Siola kljub kritikam, ki so jih bili deležni, da smo uporabniki lahko uvideli razliko, sploh tisti, ki prej nismo imeli polne programske sheme. Ko se navadiš na boljše, mi tisti osnovni paket deluje nekam klavrno in raje dodam še tiste slabe deset evrov na mesec...
Res čestitke Siol-u, ki je uspel nekaj uporabnikov tako nategnit, da celo mislijo, da so zdaj na boljšem!
Odgovorite s citatom
Staro 14.07.2009, 12:42
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555

Hej, Larisa, a so tebe ravnokar vzeli pri Siolu v službo za PR?
Staro 15.07.2009, 19:44
mainman Uporabnik mainman ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2005
Sporočila: 49

Vse kaže na to.
Odgovorite s citatom
Staro 15.07.2009, 20:20
tod Uporabnik tod ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce tod
Član od: Jul 2009
Sporočila: 44

Citat:
Pred spremembami smo imeli osnovni paket, zdaj pa vidim, kako je ta mega paket super. To vidim te dni, ko smo spet na starem paketu in piše za vsaki drugi program- na ta program pa niste naročeni...
hehe
a si primerjala cene kakšne so bile prej in kakšne so zdaj ?
Odgovorite s citatom
Staro 16.07.2009, 08:19
TDtrax Uporabnik TDtrax ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2009
Naslov: Maribor
Sporočila: 394

Totalna polomija prenovljena programska shema.. Za obdobje 2leti sem podpisal pogodbo za polno programsko shemo, niti leto dni ni zdržala ta vaša pogodba...., zdaj sem ostal na programski shemi standard, da bo mesečni znesek enak, kot je bila do zdaj... katastrofa, da ni niti osnovnih kanalov not. Mislim, predvsem na nemške, ki so na našem območju prisotni že skoraj 20let (sat1, pro7, vox in so freeTV) sramota, da mi zdaj pri vsakem drugem kanalu piše "na ta program niste naročeni - servis.siol.net". Ne vem zakaj forsirate toliko balkanskih programov v naše programske sheme.. Me zanima koliko slovenskih programov imajo bivši bratje v njihovih shemah, a mi se pa moremo podrejat !!!!! SLOVENIJA !!!
Odgovorite s citatom
Staro 16.07.2009, 09:14
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Moraš se drugače vprašati. Koliko je Slovencev v bivših republikah in koliko bivših bratov je v Sloveniji.
Odgovorite s citatom
Staro 16.07.2009, 09:54
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.107

Ma ja. Balkanske sem pometal vse na konec. Se za skrensejver MelodyZen. Ce bi jih lahko izbrisal bi tudi to naredil.
Odgovorite s citatom
Staro 16.07.2009, 10:28
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.018

Hehehe, jaz isto

Res jih je MNOGO preveč. Naj jih dajo vse skupaj v tist paket Eksplozivno al kaj je že, pa si naj jih priseljenci plačujejo dodatno. Ne vem zakaj jih nam porivajo.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
mega, paket

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Mobitelov paket M4 - prehod Forenzik O storitvah 15 01.07.2010 16:08
"Brezplačen" varnostni paket - naročnik siol, prva licenca Grisbi O storitvah 11 26.02.2009 22:17
Trio paket, ki to ni seba O storitvah 1 31.10.2008 07:47
Paket Duo KonecD O storitvah 6 17.02.2007 18:14
varnostni paket - podalšanje rock O storitvah 2 09.09.2006 19:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:11.