Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 08.01.2007, 06:50
zlato Uporabnik zlato ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zlato
Član od: Jun 2005
Sporočila: 191
Privzeto Predsednikovo gibanje za pravico in razvoj

Drnovškovo gibanje za pravičnost in razvoj je edino pravilno usmerjeno gibanje in rešilna bilka za Slovenijo, ki si je z zadnjimi dejanji zapravila dober ugled v svetu. Gospod predsednik le tako naprej podpiramo vas in smo z vami in ostali bomo dokler se boste zavzemali tudi za majhnega preprostega človeka. O človeku pa bom tole dodal, zame ni pomembno kdo si katere narodnosti, vere, prepričanja. Preprosto bodi človek in človek boš pri meni vedno ostal in dobrodošel, lahko pa si moj brat, pa če nisi človek, nikolu tudi človek ne boš.
Staro 08.01.2007, 07:39
ReSTRaine0 Uporabnik ReSTRaine0 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ReSTRaine0
Član od: Jan 2007
Sporočila: 32
Privzeto Re: Predsednikovo gibanje za pravico in razvoj

Z pomilostitvijo kovačiča je šel definitivno predaleč zame. Gibanje za pravičnost in razvoj????
Pa daj lepo te prosim. Ne ga srat. Po slovenski osamosvojitvi pa je bilo gibanje za divjo privatizacijo ali kaj???
Staro 08.01.2007, 07:50
Kajtimar Uporabnik Kajtimar ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Kajtimar
Član od: Dec 2004
Sporočila: 2.961

Citat:
Objavil-a ReSTRaine0
Z pomilostitvijo kovačiča je šel definitivno predaleč zame. Gibanje za pravičnost in razvoj????
Pa daj lepo te prosim. Ne ga srat. Po slovenski osamosvojitvi pa je bilo gibanje za divjo privatizacijo ali kaj???
Tole si dobro rekel. Ko so cilji doseženi je lahko igrati guruja.

Lep dan vsem skupaj...

A. Einstein
Staro 08.01.2007, 08:42
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676

Gibanje za razkroj.
Staro 08.01.2007, 12:08
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142

Citat:
Objavil-a zlato
Drnovškovo gibanje za pravičnost in razvoj je edino pravilno usmerjeno gibanje in rešilna bilka za Slovenijo, ki si je z zadnjimi dejanji zapravila dober ugled v svetu. Gospod predsednik le tako naprej podpiramo vas in smo z vami in ostali bomo dokler se boste zavzemali tudi za majhnega preprostega človeka. O človeku pa bom tole dodal, zame ni pomembno kdo si katere narodnosti, vere, prepričanja. Preprosto bodi človek in človek boš pri meni vedno ostal in dobrodošel, lahko pa si moj brat, pa če nisi človek, nikolu tudi človek ne boš.
A misliš, da se res zavzema za malega človeka?
Uh, kakšna optimistična naivnost.
Še eden, ki verjame v pravljice. Daj odrati že.
Zavzema se za tiste, kjer že mediji preveč napihujejo in potem že ne more več bit ravnočuten.
Sem mu pred davnim časom poslal nekaj v zvezi z nepravilnostnimi, pa mi še do sedaj ni odgovoril.
No saj lepo in prav, da verjameš takšnim neumnostim. Bo te že življenje izočilo. Ha, ha, ha.

Nazadnje uredil kapara : 08.01.2007 ob 12:13.
Staro 08.01.2007, 12:11
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142

Citat:
Objavil-a ReSTRaine0
Ja saj res. Se je takrat zavzemal za malega človeka-delavca?
Preprosto ga je pahnil v prepad
Staro 08.01.2007, 14:36
Dalmatinec Uporabnik Dalmatinec ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Dalmatinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.065

Citat:
Objavil-a Kajtimar

Lep dan vsem skupaj...
Staro 08.01.2007, 22:22
Pripravnik

Čas bo prinesel svoje boste videli nisem nikakeršen prerok, a prava smer družbe bo šla tudi v duhovno smer in ljudje bodo vse bolj in bolj osveščeni, kar pa jim predvsem omogoča članstvo v gibanju.. Z duhovnostjo ne mislim na cerkev, ki nima z osebnostno rastjo nič skupnega. Cerkev si z svojimi dejanji sama zapira vrata in dejanja njihovih podanikov so v nasprotju z jezusovimi dejanji, ki je celo judu škrjotu odpustil oni pa ne dajo odpuskov ljudem, ki živijo skupaj pred poroko, ker po njihovem živijo v grehu. Sprašujem se v čem pa živijo duhovniki pedofili in duhovniki, ki imajo otroke tako po domače rečeno na šverc ali na koruzi.
Staro 08.01.2007, 23:16
massive Uporabnik massive ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce massive
Član od: May 2003
Naslov: Stražišče
Sporočila: 868

Citat:
Objavil-a Kajtimar

Lep dan vsem skupaj...
a vseeno bolje pozno kot nikoli.

seveda nam gredo vsi 'dobri ljudje' na živce. ker so zgled in če bo takih preveč bomo nemara še mi morali postat taki. pa tko je lepo bit baraba in verjet da le barabam gre dobro. šment.
Staro 08.01.2007, 23:50
Pripravnik

Citat:
Objavil-a massive
a vseeno bolje pozno kot nikoli.

seveda nam gredo vsi 'dobri ljudje' na živce. ker so zgled in če bo takih preveč bomo nemara še mi morali postat taki. pa tko je lepo bit baraba in verjet da le barabam gre dobro. šment.
Točno to pozabili smo kaj pomeni biti dober pošten spoštljiv nenasilen toleranten in še in še bi lahko našteval kaj vse smo pozabili, KAR SO NAS UČILI STARŠI. BITI DRUGAČEN V TEJ POKVARJENI DRUŽBI JE KOT BITI NOR. SAMO TI SI POŠTEN SPOŠTLJIV TOLERANTEN ITD, JA KJE SI SE PA TI NAŠEL. ODNOS DO STAREJŠIH ONEMOGLIH INVALIDOV JE DANES NIKAKERŠEN, NEBODI GA TREBA VSAKO DELO IN UKVARJANJE Z NJIMI NAM JE ODVEČ. oDNOS DO MLADINE IN OTROK ŽIVA KATASTROFA POTEM SE PA SPRAŠUJEMO ZAKAJ JE OTROK TAKŠEN. NI DOVOLJ DA OTROKU NUDIMO VSE MATERIALNE DOBRINE IN MU DAMO DENAR, KER NIMAMO ČASA IN MISLIMO, DA JE TO PRAVA VZGOJA. otroci potrebujejo starševsko ljubezen, ki je pa ne dobijo dovolj, ker se starši pehajo samo za materialnimi dobrinami na duhovne pa pozabljajo. Otroci so naše bogastvo in oni so kopije nas pobirajo dobre in slabe lastnosti po nas in če se jim bomo mi zlagali se bodo prej ali slej tudi oni nam zlagali. Zato jih zaščitimo pred vzgojo na cesti ker mi nimamo časa, da bi se z njimi ukvarjali ali pa jih raje ne imejte.

Značke
gibanje, pravico, predsednikovo, razvoj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:53.