Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 09.01.2007, 00:00
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213
Privzeto Re: Predsednikovo gibanje za pravico in razvoj

Citat:
Objavil-a zlato
Točno to pozabili smo kaj pomeni biti dober pošten spoštljiv nenasilen toleranten in še in še bi lahko našteval kaj vse smo pozabili, KAR SO NAS UČILI STARŠI. BITI DRUGAČEN V TEJ POKVARJENI DRUŽBI JE KOT BITI NOR. SAMO TI SI POŠTEN SPOŠTLJIV TOLERANTEN ITD, JA KJE SI SE PA TI NAŠEL. ODNOS DO STAREJŠIH ONEMOGLIH INVALIDOV JE DANES NIKAKERŠEN, NEBODI GA TREBA VSAKO DELO IN UKVARJANJE Z NJIMI NAM JE ODVEČ. oDNOS DO MLADINE IN OTROK ŽIVA KATASTROFA POTEM SE PA SPRAŠUJEMO ZAKAJ JE OTROK TAKŠEN. NI DOVOLJ DA OTROKU NUDIMO VSE MATERIALNE DOBRINE IN MU DAMO DENAR, KER NIMAMO ČASA IN MISLIMO, DA JE TO PRAVA VZGOJA. otroci potrebujejo starševsko ljubezen, ki je pa ne dobijo dovolj, ker se starši pehajo samo za materialnimi dobrinami na duhovne pa pozabljajo. Otroci so naše bogastvo in oni so kopije nas pobirajo dobre in slabe lastnosti po nas in če se jim bomo mi zlagali se bodo prej ali slej tudi oni nam zlagali. Zato jih zaščitimo pred vzgojo na cesti ker mi nimamo časa, da bi se z njimi ukvarjali ali pa jih raje ne imejte.
Mene so učili, da če se nekdo hvali, kako da je pošten, naj se čimprej primem za denarnico, da ne bo šla z njim...
Prepričajo me samo dobra dela, brezvsebinsko leporečje in duhovičenje je poceni roba iz reklam in ga je že tako preveč.
Mahatma Gandhi je imel samo posteljo, očala in mizo in njegova konkretna dejanja so bila nesebična in so dala rezultate...
Staro 09.01.2007, 00:08
Jelengar Uporabnik Jelengar ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Jelengar
Član od: Feb 2005
Sporočila: 2.234

Citat:
Objavil-a ReSTRaine0
Z pomilostitvijo kovačiča je šel definitivno predaleč zame. Gibanje za pravičnost in razvoj????
Pa daj lepo te prosim. Ne ga srat. Po slovenski osamosvojitvi pa je bilo gibanje za divjo privatizacijo ali kaj???
Natanko tako. Zdaj, ko je fizični kapital privatiziran in v pravih (LDS) rokah je potrebno nagrabiti si še moralni kapital. Janez Drnovšek - slovenska mati Terezija. Če je za nekatere to gibanje, je za mene to nenasitna grabežljivost. Malega človeka tu ne vidim nikjer. Pa nisem slep. Slep je tisti, ki je to temo odprl.
Staro 09.01.2007, 00:49
PaToNeMoreBitiRes Uporabnik PaToNeMoreBitiRes ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 10

Ne, to ne more biti res, da ni nihče opazil, kako je gospod Drnovšek skrbel za Cigane v Ambrusu, ni pa obiskal sorodnike pretepenega človeka v komi.
Staro 09.01.2007, 00:59
massive Uporabnik massive ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce massive
Član od: May 2003
Naslov: Stražišče
Sporočila: 868

koga od teh si obiskal ti?
Staro 09.01.2007, 04:29
zlato Uporabnik zlato ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zlato
Član od: Jun 2005
Sporočila: 191

Citat:
Objavil-a PaToNeMoreBitiRes
Ne, to ne more biti res, da ni nihče opazil, kako je gospod Drnovšek skrbel za Cigane v Ambrusu, ni pa obiskal sorodnike pretepenega človeka v komi.
RES JE, DA TUDI TO NE MORE BITI RES, DA SO CIVILI PREGLEDOVALI VOZILA POLICIJE IN ONI SO NADZIRALI VARUHE, KI NAJ BI BILI URADNO PLAČANI, DA VZDRŽUJEJO RED IN MIR. kje ste pa bili gospodje cerkveni dostojanstveniki, ki se greste tako rekoč humanitarno organizacijo in ste zaradi svojega poslanstva oproščeni davka. Skrivali ste se doma in greli fotelje in kavče, ko so nič po svoji krivdi otroci zmrzovali zunaj. a STE ŠE KAJ TAKŠNEGA ALI PODOBNEGA VIDELI V KAKI PRAVNI DRŽAVI, DA BI ULICA DELALA RED IN MER IN NE TISTI, KI BI TO MORAL POČETI PO SLUŽBENI DOLŽNOSTI. zatajili ste na celi črti. Predsednik je saj skušal biti human in otrokom omogočiti bivanje na toplem.
Staro 09.01.2007, 05:46
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365

Citat:
Objavil-a massive
Staro 09.01.2007, 06:55
zlato Uporabnik zlato ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zlato
Član od: Jun 2005
Sporočila: 191

Verjetno je šel k župniku k spovedi po odpustek, pa ga zgleda ni dobil, ker je grešil in živi v grehu.
Staro 09.01.2007, 15:48
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142

Citat:
Objavil-a zlato
RES JE, DA TUDI TO NE MORE BITI RES, DA SO CIVILI PREGLEDOVALI VOZILA POLICIJE IN ONI SO NADZIRALI VARUHE, KI NAJ BI BILI URADNO PLAČANI, DA VZDRŽUJEJO RED IN MIR. kje ste pa bili gospodje cerkveni dostojanstveniki, ki se greste tako rekoč humanitarno organizacijo in ste zaradi svojega poslanstva oproščeni davka. Skrivali ste se doma in greli fotelje in kavče, ko so nič po svoji krivdi otroci zmrzovali zunaj. a STE ŠE KAJ TAKŠNEGA ALI PODOBNEGA VIDELI V KAKI PRAVNI DRŽAVI, DA BI ULICA DELALA RED IN MER IN NE TISTI, KI BI TO MORAL POČETI PO SLUŽBENI DOLŽNOSTI. zatajili ste na celi črti. Predsednik je saj skušal biti human in otrokom omogočiti bivanje na toplem.
Vlada je poskrbela, da bi lahko v Postojni romi in njihovi otroci stanovali na toplem, vendar nekateri sami romi so hoteli z glavo skozi zid in se raje vrnili nazaj, samo, da bi svet videl, kaj vse se dogaja z njimi v Sloveniji.
Sama špekulacija in nič drugega.
Kdor tega ni opazil je žal zasleplen in vreden obžalovanja

Nazadnje uredil kapara : 09.01.2007 ob 15:51.
Staro 09.01.2007, 16:15
warlord
Guest
Sporočila: n/a

Citat:
Objavil-a massive
Njemu ni treba obiskovat nobenga, ker ni predsednik vseh Slovencev. Zgleda da Drnovsek tudi ni. Je predsednik samo za tiste kobajagi "ta zatirane".
Staro 09.01.2007, 17:22
Jelengar Uporabnik Jelengar ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Jelengar
Član od: Feb 2005
Sporočila: 2.234

Dajmo pustit Cigane v tej temi pri miru in se raje držimo predsednikovega gibanja za "pravico in razvoj". Meni se zdita ti dve funkciji nezdružljivi. Predsednik nima kaj ustanavljati lastno gubanje (sekto pod krinko apolitičnosti) in v ta namen izkoriščati (zlorabljati) predsedniški aparat. Naj se odloči ali bo predsednik vseh Slovencev ali gibanica. Oboje ne gre. Ampak, kar se Janezek nauči, to Janez dela. Naivni Slovenčki pa vedno znova in znova nasedajo Drlyjevemu nakladanju in kvazi "preobrazbi". Mene sploh ne zanima ta njegova "preobrazba". Jaz bi raje predsednika katerega me ne bo sram. Kdaj bodo že nove predsedniške volitve?

Značke
gibanje, pravico, predsednikovo, razvoj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:27.