Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.12.2007, 11:52
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto programi za otroke

Mislim,da bi bil čas,da malce pogledate tudi na otroke in spremetite shemo programov v bolj zanimivo.Ve se in veliko piše,da telekom vlaga v tuja omrežja pomeni,da z denarjem ni tako velikega problema,da se to ne bi dalo spremeniti.Veliko je neuporabnih programov kot so npr.nemški razen orf1 orf2 kabel,pro7,sat1,vox,rtl.rtl2.Drugi so neuporabni čeprav mogoče res ni treba za njih plačevati.Prav tako velja za italijanske programe vendar vem da morajo obstojati čeprav takrat ko je kaj zanimivega so zaprti in je tema.
Dajte za otroke kakšen diznijev kanal pa boomerang in mogoče še kak program kjer ni nasilnih risank.Zanimivo bi pa bilo da bi dodali še slovenske regionalne tv postaje.Mislim da vam to ne bi bilo težko narediti in izboljšati ter po vsej verjetnosti pridobiti še več uporabnikov.
Upam,da me bo kdo od uporabnikov podprl in morda kateri od siolovcev tudi odgovoril čeprav nisem nič pohvalil ampak ob enem želim vsem skupaj srečno zdravo novo leto siolu pa prav tako,s čim manj napakami oziroma tehničnimi težavami in pa seveda da bi bilo leto 2008 čim bolj uspešno.
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2007, 12:06
primko Uporabnik primko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2007
Sporočila: 429
Privzeto Re: programi za otroke

Predlagam BOOMERANG!
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2007, 13:00
prekmurec Uporabnik prekmurec ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce prekmurec
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.441

fazan imaš mojo podporo

za šport so uredili,kar je super,sedaj pa samo še za naše in vaše otroke in bomo vsi zadovoljni,pa čeprav bi dali tudi kakšen € več
Odgovorite s citatom
Staro 02.01.2008, 11:28
marjan123 Uporabnik marjan123 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 110

fazan imaš tudi mojo podporo.Poskrbite tudi za vaše najmlajše gledalce.
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2008, 10:29
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281

Kot že v temu namenjeni temi napisano: BabyTV Channel!
Odgovorite s citatom
Staro 07.01.2008, 19:20
grahorcek Uporabnik grahorcek ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce grahorcek
Član od: Jan 2008
Naslov: Portorož
Sporočila: 3

heh, diskriminacija pa taka.
jaz sem z obale pa rad gledam italijanske programe, pa še mislim da bi lahko bli mediaset.
tako je tudi za koroške slovence.

otroška programa sta dva, in so non-stop risanke čez dan, ob 22h pa grejo tak al tak spat, ane ? pa še na drugih programih so vsako tolko risanke, mogoče kak nemški al italijanski, vsaj jezika se bojo naučili...
Staro 08.01.2008, 14:50
videokemik Uporabnik videokemik ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 54

Tudi jaz predlagam kakšno spremembo v programski shemi otroških programov. Edini "normalni" program je TiJi, v ostalih je pa toliko nasilja in fantazije, da se ne čez par let čuditi, če bo tudi v naših šolah prišlo do kakšnega streljanja, kakor se to dogaja po Ameriki!
Odgovorite s citatom
Staro 08.01.2008, 20:06
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a grahorcek Prikaži sporočila
heh, diskriminacija pa taka.
jaz sem z obale pa rad gledam italijanske programe, pa še mislim da bi lahko bli mediaset.
tako je tudi za koroške slovence.

otroška programa sta dva, in so non-stop risanke čez dan, ob 22h pa grejo tak al tak spat, ane ? pa še na drugih programih so vsako tolko risanke, mogoče kak nemški al italijanski, vsaj jezika se bojo naučili...
Nisem rekel nič čez italijanske programe čeprav roko na srce če je kaj zanimivega so itak v temi in nisem nimam nič proti nemškim programim čeprav menim da jih je nekaj odveč seveda se ve da niso plačljivi in zasedajo samo programsko shemo.Sicer pa kolikor je bilo enkrat rečeno se testira gledanost programov ter šele nato selekcija.Otroci so si zelo različni to drži vendar nenasilnih risank kjer ni streljanja in klanja ter prerekanja je samo eden kanal to je tiji.Drži pa da so risanke še na enih parih programih ponavadi zjutraj vendarsamo kratek čas.Marsikateri ,ki zna vzagajat svojega otroka ne pusti gledat nasilnih risank čeprav se že otroci sami izogibajo takih risank,če so vzgojeni in tarnajo za bpoljšimi risankami,kjer ni streljanja pa tako naprej.
Upam pa si reči tudi to ,ko toliko zagovarjaš italijanske programe čez praznike so imeli menda na dveh kanalih lepe diznyjeve risanke ampak je bila na ekranu tema.KO so nehali predvajati je ekran spet bil živ.
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2008, 22:07
kivi Uporabnik kivi ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 3

dejmo dejmo pa kaj slovenskega po moznosti pa saj smo tudi zaradi otrok norocili siol tv...
Odgovorite s citatom
Staro 10.01.2008, 07:36
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281

No zdaj ko smo na SiOL TV, rabimo še Baby TV, da malo zakrije ostale pomanjkljivosti. :-)

Nazadnje uredil minek : 10.01.2008 ob 07:43. Vzrok: add pic
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
otroke, programi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
ED2k, eMule - pomoč & podpora JohnnyEnglish Računalništvo in internet 908 26.11.2008 15:46
programi "za odrasle" - koda iz navodil ne deluje sinner SiOL TV 3 22.12.2006 21:13

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:30.