Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 08.01.2008, 11:23
Alysse Uporabnik Alysse ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 2
Privzeto Težave z neodpiranji nekaterih strani! ! ! (pliis help k noben ne zna pomagat)

Lep pozdrav!

Nikakor mi noče odpirati določenih strani (npr. www.myspace.com) in pa tudi msn live po določenem času pade dol. Imam win xp pro, uporabljam firefoxa, imam trio paket in nod 32. Poskusil sem že vse, poklical u center za pomoč naročnikom, kjer so mi svetovali naj vpišem DNS naslove, kar sem storil, vendar brez spremembe. Poskusil sem pingati myspace, in kar je najbol zanimivo, da to stori brez problema....medtem ko pingam siol, pa mi da time error, a z firefoxom mi ga odpre!!!

Uglwnm k da bi moj kopm prsu u zono somraka!

Mayday, mayday
Staro 08.01.2008, 12:19
joe Uporabnik joe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 153
Privzeto Re: Težave z neodpiranji nekaterih strani! ! ! (pliis help k noben ne zna pomagat)

Citat:
Objavil-a Alysse Prikaži sporočila
Lep pozdrav!

Nikakor mi noče odpirati določenih strani (npr. www.myspace.com) in pa tudi msn live po določenem času pade dol. Imam win xp pro, uporabljam firefoxa, imam trio paket in nod 32. Poskusil sem že vse, poklical u center za pomoč naročnikom, kjer so mi svetovali naj vpišem DNS naslove, kar sem storil, vendar brez spremembe. Poskusil sem pingati myspace, in kar je najbol zanimivo, da to stori brez problema....medtem ko pingam siol, pa mi da time error, a z firefoxom mi ga odpre!!!

Uglwnm k da bi moj kopm prsu u zono somraka!

Mayday, mayday

Če ni mrežna kartica zanič, se ti je nekaj naselilo v računalnik. Potrebno bo pregledati računalnik. Vrž NOD32 dol, bi znalo biti, da bo težava takoj odpravljena, sploh če imaš kakšno skrekano verzijo.
Mogoče imaš na računalniku kakšne ostanke kakšnih starih antivirusnih programov ali mogoče celo več antivirusnih programov hkrati itd... Možnosti več kot imaš ti let....
Staro 08.01.2008, 20:11
Slowhand Uporabnik Slowhand ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Slowhand
Član od: Sep 2005
Sporočila: 2.546
Privzeto Re: Težave z neodpiranji nekaterih strani! ! ! (pliis help k noben ne zna pomagat)

http://www.microsoft.com/windows/ie/...ugbusting.mspx

sledi navodilom na strani,uporabi orodja,ki so omenjena - pa nastavitve pred čiščenjem so pomembne !
nimam časa za podrobnejšo razlago....sry
Staro 08.01.2008, 22:47
Alysse Uporabnik Alysse ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 2

no bom poskusil...lepa hvala za čas!!!

sporocim o uspehu

Značke
nekaterih, neodpiranji, noben, pliis, pomagat, strani, težave, zna

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
[moja] Šola oblikovanja spletnih strani dragos Računalništvo in internet 333 13.08.2014 12:40

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:19.