Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 26.09.2006, 18:26
Pametnjakovič Uporabnik Pametnjakovič ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Pametnjakovič
Član od: Dec 2005
Sporočila: 29
Privzeto Jože P Damijan mal razburja...

A je slučajno še kdo opazu, da je Jože P(pravičnež ) Damijan dans u 24ur ful hvalu finančne ministre prejšnih vlad (Ropa & Mramorja), češ kako sta zares dobro poskrbela za javni dolg s tem da sta znižala javno porabo ter zmanjšala dolg na zgolj 1,5%.
Kdo je potem že dobu neko hudo nagrado finančnika leta?

Aja, vmes je še mau pokaral današnje financarje! LP desničarji!

Nazadnje uredil Goody : 27.09.2006 ob 10:22.
Staro 26.09.2006, 18:47
Brootalen Uporabnik Brootalen ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Brootalen
Sporočila: 144
Privzeto Re: Jože P Damijan mal razburja...

Citat:
Objavil-a Pametnjakovič
A je slučajno še kdo opazu, da je Jože P(pravičnež ) Damijan dans u 24ur ful hvalu finančne ministre prejšnih vlad (Ropa & Mramorja), češ kako sta zares dobro poskrbela za javni dolg s tem da sta znižala javno porabo ter zmanjšala dolg na zgolj 1,5%.

Ja čisto so me šokiralo njegove izjave in so dokaz, da mladoekonomisti so bili v tej vladi kukavičje jajce.

Nazadnje uredil Goody : 27.09.2006 ob 10:22.
Staro 26.09.2006, 18:53
Mad Gandhi Uporabnik Mad Gandhi ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mad Gandhi
Član od: Jul 2004
Sporočila: 2.072

Zdaj se bo obnovil preizkušen scenarij diskreditacije Jožeta P. Damijana.
Staro 26.09.2006, 19:02
Pametnjakovič Uporabnik Pametnjakovič ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Pametnjakovič
Sporočila: 29

Citat:
Objavil-a Brootalen
Ja čisto so me šokiralo njegove izjave in so dokaz, da mladoekonomisti so bili v tej vladi kukavičje jajce.
Men je blo pa ves čas, ko je bil boj za reforme čudno, ko so ga vsi hvalili češ kako sposoben in pameten je dečko. Namreč, ni mi bilo jasno, kako ni že prej skužil JJ-a in njegovo besedičenje-nategovanje!?
Zdaj mi postaja vedno bolj simpatičen - misli, da končno govori zgolj njegova lastna glava!

lp
Staro 26.09.2006, 19:09
BMX Uporabnik BMX ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce BMX
Sporočila: 1.873

Citat:
Objavil-a Pametnjakovič
Me prav zanima kaj bo imel konstruktivnega za dodat Metamorf in podobni!? :P

Ja, JPD je bil, dokler je bil minister bumbar ipd., zdaj pa je kredibilen ekonomist. Sicer pa ne piši (odebeljenih) neumnosti.
Staro 26.09.2006, 19:12
cactus Uporabnik cactus ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce cactus
Član od: Dec 2004
Naslov: McDowell Mountain Preserve
Sporočila: 271

"Meni ni jasno kako je mogoče, da človeka, ki so ga ob vsaki priliki pljuvali, zdej zagovarjajo", debelo gleda in se čudi naš metamorf

hej prjatu, čist simpl. Levičarji zmeri rad pomagamo......
Staro 26.09.2006, 19:20
Mad Gandhi Uporabnik Mad Gandhi ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mad Gandhi
Član od: Jul 2004
Sporočila: 2.072

JPD se je zayebal, ko je šel v vlado. Je pa res, da so imeli mladioekonomisti in Janša pred volitvami skupni interes. On je dobil "strokovno zaledje", ki mu je ves čas manjkalo, oni pa priložnost, da prodrejo s svojimi stališči. Seveda so v krut političnii realnosti kratko potegnili mladoekonomisti. Damijanu sem na dan imenovanja za ministra rekel, da bo moral žrtvovati svoja stališča ali pa se bo moral poslovti. Pa je rekel, da ima trdna Janševa zagotovila. Po treh mesecih smo videli, kako trdna so bila ta zagotovila.
Staro 26.09.2006, 19:29
lupus is back Uporabnik lupus is back ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce lupus is back
Član od: Mar 2006
Sporočila: 70

Torej, kot sem že enkrat davno navedel: sedaj ko je projekt Euro za nami, je končno nastopil čas, da se janša in njegova kamarila izkaže...Do danes nisem videl nič drugega kot odpiranje katoliških vrtcev, izkopavanja in preštevanja kosti, maltretiranja staršev z raznimi vpisnimi pogoji, splošen upad raziskovalnega in avtonomnega novinarstva in dirigirano demokracijo ... vse skupaj začinjeno s kvazi reformami, z odstavljanjem neprimernih in postavljanjem naših ljudi ... Pa ej folk, če je ta damjan spregledu, ki tako rad igra ročni fuzbal, pa kdaj bo tako imenovana odločilna oz. kritična masa?!

Sem optimist, ker vsaka kura ( torej tud slepa ) zrno najde!
Staro 26.09.2006, 19:42
cactus Uporabnik cactus ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce cactus
Član od: Dec 2004
Naslov: McDowell Mountain Preserve
Sporočila: 271

"Ma dej no, sej smo že ugotovil, da tut med tavarišči ni nič zastonj, a ne?" me zabije brother-in-arms.

Ha, kdo je pa trdu, da mi pa zastonj pomagamo????
Sam odlog plačila vam damo.....tut Damjanu.

Kolk se upaš stavt, da se bo bl na levo obrnil?
Staro 26.09.2006, 19:50
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a metamorf
Meni ni jasno kako je mogoče, da človeka, ki so ga ob vsaki priliki pljuvali, zdej zagovarjajo. Razen če ni za 180 stopinj spremenil svojih stališč. V tem primeru bo pa seveda od tukaj skritiziran. Bi se pa ob tem človek še kaj vprašal....
Ja, marsikaj vprašanj se poraja......verjetno se je JPD nekoč dal naivno prepričati JJ, tako kot se nas je večina Slovencev, da ta misli resno z reformami tipa EDS......po treh mesecih je spoznal, da temu ni tako....in v tistem času, so tisti, ki so bili naklonjeni Janševi EDS, ki je bila samo vržena kost za glodanje, govorili o Jožetu P. Damjanu v superlativih, tisti, ki EDS nismo bili naklonjeni, pa smo o njem govorili v negativih.......

Danes pa je JPD povedal, da Bajukova reforma ne razbremenjuje gospodarstva in države in je dal za primer prejšnjo vlado, ki je uspela zmanjšati javni dolg in tako pripomogla veliko k temu, da lahko sprejmemo EURO......

Značke
damijan, jože, mal, razburja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:14.