Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 22.09.2006, 17:16
ElQurc Uporabnik ElQurc ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce ElQurc
Član od: May 2004
Sporočila: 236
Talking Re: Drnovšek in denar

Citat:
Objavil-a suede
ok prvo kar je .... ni kolkr je men znano kršil nobenega člena ustave tko da res just do not get it.... pa sm se trudla najdt v ustavi karkol takga....ok da ne bo pomote ne podpiram tega kr počne samo ..... je pa dokaj nedotakljiv... sploh pa a se zavedaš kolk politikov bi mogl pol tožt??...recmo g. Rupl-a k je šel v hotel za 1.000 US$ na dan....tko za primerjavo
..... se je naš pek z zaplane še kot šef slo vlade vozil v ameriko s concordom
poleg njega je bil še osebni kifeljc, karta pa je bila cca. 5 x dražja od I. klase v jumbo jetu
prišparal je okoli 3 ure dremanja v frčaflanu
Staro 22.09.2006, 17:55
cornholio Uporabnik cornholio ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce cornholio
Član od: Apr 2005
Sporočila: 3.811
Privzeto Re: Drnovšek in denar

Citat:
Objavil-a zverina
corny a mi lahko prosim poveš kako korist(politično ali ekonomsko) je imela RS od Drnovškovega romanja v Boliviji?
pojma nimam, veš mogoče ti zakaj je slovenija pod novo vlado padla na lestvici "prijaznosti" do podjetnikov iz 56 na 65 mesto ? al pa zakaj in za koliko bodo vzdignili DDV ?
Staro 22.09.2006, 18:50
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142

Tudi stroške za predvolilne kampanije bi morali ukiniti, ker je to samo proč metanja denarja.
Danes je že toliko različnih sredstev obveščanja, da že skoraj vsak državljan ve, koga bo volil.
Če pa kateri od teh hoče še dodatna obveščanja, pa naj da iz svojega žepa.
Staro 22.09.2006, 18:57
Odvisnik

Citat:
Objavil-a zverina
corny a mi lahko prosim poveš kako korist(politično ali ekonomsko) je imela RS od Drnovškovega romanja v Boliviji?
hja, za RS ravno ne, je pa bilo koristno saj za nekatere, ki so dobro zaslužili pri tem potovanju.
Zdaj bomo še mi ostali državljani zahtevali, da nam RS omogoči potovamje v Bolivijo, da nas bodo njihovi vrači pozdravili vseh bolezni :D :D :D
Staro 22.09.2006, 19:26
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Citat:
Objavil-a zverina
Nekaj takega bi lahko jaz vprašal za polovico Ruplovih potovanj, pa še neprimerno več so nas stala.

Staro 22.09.2006, 20:00
ElQurc Uporabnik ElQurc ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce ElQurc
Član od: May 2004
Sporočila: 236
Talking Re: Drnovšek in denar

po pisanju demokracije ta drkotova španija dobiva zanimivo ozadje :D

Drnovšek je sredi avgusta Jano Lutovac Lah, predstavnico za stike z javnostjo, poslal na tečaj španskega jezika, in to brez jasnega pojasnila, zakaj naj bi Lutovac Lahova postala prva predstavnica za medije v Sloveniji, ki bi morala znati špansko.

Po naših informacijah naj bi Lahovi učenje v Španiji predlagal Drnovšek osebno in jo poslal na enomesečni študij v turistično Galicijo,Lahova je torej odpotovala v Španijo in se pri tem po besedah naših informatorjev »imela fantastično«, vse to na račun davkoplačevalcev.

Dodajmo, da je Lahova v Drnovškovem kabinetu le nekaj mesecev (pred tem je bila kot sodelavka Zorana Jankovića zaposlena v Mercatorju), da je diplomirala pod mentorstvom Rada Bohinca leta 2000, lani pa opravila magisterij z naslovom Interno komuniciranje v času prevzemov (kar ni ravno referenca za vodenje službe v Drnovškovem uradu).
ki se ponaša s čudovitimi plažami. Po naših virih naj bi ji bil dejal, da si mora malo odpočiti in da je učenje jezika v Španiji sredi poletja prijetnejše kot v Ljubljani.

O tem smo vprašali tudi Lahovo. Da je opravila jezikovni tečaj v Španiji, je potrdila, po našem daljšem vztrajanju je še povedala, kolikšni so bili stroški tečaja, izognila pa se je odgovoru na vprašanje, v katerem kraju je opravljala tečaj in na čigavo željo.

Skupaj je Drnovškov urad za tečaj Lahove v Španiji plačal 749.216 tolarjev (3.126,43 evra). Dodajmo, da znaša 75-urni tečaj španščine v Ljubljani približno 80.000 tolarjev, traja pa 3 mesece. Ob vsem tem je morda zanemarljivo, da je bila Lahova v Španiji v času, ko je bil Tomo Križnar v sudanskem zaporu. Zaradi njene in pogosto tudi Drnovškove odsotnosti so ostajali novinarji brez potrebnih informacij.

http://www.demokracija.si/www/index....=937&Itemid=62
Staro 22.09.2006, 20:24
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664

Citat:
Objavil-a yamamoto
Nekaj takega bi lahko jaz vprašal za polovico Ruplovih potovanj, pa še neprimerno več so nas stala.

neumestna primerjava-učitelja Drnovška+učenca Rupla.
Pohvale g. Ruplu za pridno učenje zapravljanja denarja pri profesorju in nekdanjem mentorju J. Drnovšku.
Staro 22.09.2006, 20:58
Mojster

Zdaj so tudi že v tujini ugotovili, da se predsednik in premier obnašata kot otroka.
Od tod, do ugotovitve, da imamo Slovenci predsednika kakršna si zaslužimo, je samo še korak.
Če bi bilo Janši za ugled Slovenije v svetu kaj mar, bi malo potlačil svojo pregovorno zamerljivost in Drnovšku dal tisti denar. Tudi zato, ker bi mu bilo lahko že jasno, da dolgo ne bo več predsednik.

Staro 22.09.2006, 21:39
Mojster

Ne glede na to, kaj Drnovšek pravi, sem še vedno prepričan, da Janša z vsako uro nategovanja naredi Sloveniji bistveno več škode.

Staro 22.09.2006, 21:47
Odvisnik

Citat:
Objavil-a yamamoto
Ne glede na to, kaj Drnovšek pravi, sem še vedno prepričan, da Janša z vsako uro nategovanja naredi Sloveniji bistveno več škode.
Nategovanje gor, nategovanje dol,
Drnu je dal vedeti, da ne more kar brezbrižno zapravljati davkoplačevalskega denarja

Značke
denar, drnovšek

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:08.