Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 12.10.2006, 20:52
praviVitez Uporabnik praviVitez ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce praviVitez
Član od: Nov 2002
Sporočila: 2.531
Privzeto Re: Rupar kršil zakon o preprečevanju korupcije

..ha ha najbolj bolana je bla tista ko je poslal sms ,pa pokazu glej kaj tuki piše Rupar,pa ta človek ni resen a ne vidi da nima pojma niti o telefonih kaj šele o zakonih in takšni so poslanci ejej...čisti janševec izgovarjanje na preteklost sej so oni tut tko delal ...ha ha
Staro 12.10.2006, 20:53
MP3CE Uporabnik MP3CE ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2001
Sporočila: 2.668

Citat:
Objavil-a buba
Rupar je v celi zgodbi povsem irelevanten pion --- medpozicijski, boj pac zahteva "zrtve" -- da pa so bile njegove reakcije (izgovori) ob prijavljanju nepremicnin, Kosovi komisiji skrajno bedaste, je pa tudi res --- in ce kje, potem je treba imeti predvsem v politiki, vsaj nekoliko rezona....
Igrica je jasna... Pri neandertalcih ne more tok zgubit, kot lahko SDS z distanciranjem pridobi... Za politični ego bo pa Požar poskrbel (naslednji na vrsti press)...
Staro 12.10.2006, 21:05
pk Uporabnik pk ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce pk
Član od: Apr 2004
Sporočila: 3.681

vse skupaj je en velik gravž. prav zares si štejem v čast, da tega butla (in ostalih takih cepcev) ne poznam in da jih niti nočem ne spoznat. Z vsako besedo, ki jo v nadaljevanju izreče, odkriva vso svojo primitivnost. žal.
smilijo se mi vsi tisti, ki ga bodo kljub vsemu volili. Malo več pa bi res lahko dali sami nase.
Staro 12.10.2006, 21:05
skipper Uporabnik skipper ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 103

MP3CE ti ga fejst biksaš.

Privatni mediji so od lastnikov in ti pišejo oz. lezejo v rit komur hočejo!!
Državni pa ...kako jih lahko JJ prevzame, oz. še bolje - od koga?
Staro 12.10.2006, 21:16
ata
Guest
Sporočila: n/a

Citat:
Objavil-a MP3CE
Medved, vsak pameten vodja stranke bi se znebil tako nesposobnega kmetavzarja. Čist preprosto.
Kako že... ni vedel, katere zakone je sprejel... A bomo pustil, da tak šizofrenik zastopa Slovence ? Mogoče tiste iz Begunj, kot pravijo na onem koncu (ostali berite: Ljubljana Polje, Studenec, Idrija, Vojnik, ipd...)
Sklepam, da Pahor ni pameten vodja stranke.

PS: Reče se iz Beg'n (oz. gorenjskih toplic)

Nazadnje uredil ata : 12.10.2006 ob 21:45.
Staro 12.10.2006, 21:20
FerdoX Uporabnik FerdoX ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2005
Sporočila: 1.504

Citat:
Objavil-a MP3CE
Hehe, všeč mi je bil komentar novinarja financ... Tržičanom je všeč, da se izživlja nad ženskami. Tržičanom je všeč, da se zakone jemlje po kavbojsko... Pismu, pa človek bo še pomislil, da so volivci Ruparja res neki neandertalci...
Izjava tisteka tepca od novinarja (mihajlović ali nekaj takega) so ena navadna žalitev za volilce, ki bodo prav zaradi takšnega tepca še enkrat volili za Ruparja.

Bolj je bil v ospredju en totalen ****** poiskus, da bi Rupar postal nekakšen "sinonim" za vladajočo oblast, ki je tako "prešuštniška, nasilna, seksistična...."

In to od novinarjev Severja in tega iz Financ ne pa od politične opozicije.

To vse pove.

BTW: Še po tej oddaji strogo ostajam na svojem ,da je Rupar moral oditi in upam, da nikoli ne bo videl poslanskih klopi od blizu. Očitno ne ve kaj je to biti politik državnega zbora neke države. Tako kot na žalost še prenekateri poslanci.
Staro 12.10.2006, 21:32
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Kakorkoli, ne glede na to ali je bil Janša prisiljen v ta korak, ali pa ga je naredil namensko, je to začetek poti proti dezinfekciji politične elite.

Staro 12.10.2006, 22:03
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213

Vsekakor VAZ ni kupil Dnevnika in ta ostaja v lasti kapitala zdravih sil, vsekakor Rupar ni bil nikdar blizu vrha SDS... Vse ostalo, dragi moji je vaše guslanje mitom nečesa kar je mačka v hišo prinesla...

Moje osebne izkušnje zadnjega časa kažejo nekaj mafijskih prijemov bivšega poslanca LDS(ti pa znajo) na moji lastnini, speljano s prevaro občanov s strani SD matriarhinje in podrepnikov in njihovega satelitka v županski podobi, ki si je napisal nase in na svoje prijatelje par mojih parcel kar v zemljiško knjigo..(parcele so skupna last skupine ljudi, ki ji pripadam, torej so tudi moje).
Edina pomoč proti tem mafijcem na plenilskem pohodu?
Grdi SDS, brez fige v žepu.
Če dodam razlago prijateljice Cvete Zalokar-Oražem, ki je ta teden branila Cveto z besedami.:" Janković ni za Mercator v Domžalah dal Cveti nič, le avto(gre za največjega Volva!)", če vem, da Cveta preprečuje Tušu nadgradnjo marketa Vele v Domžalah(le kaj ji noče dati?), če druga njena prijateljica pove, da Cveta jamra, da Volva ne more vzdrževat, če je proti njej in možu vloženih kup kazenskih ovadb, ona pa vlaga interpelacijo proti Bručanu(vsebino poznamo)...
Potem pač nimam fata morgan, ampak sem kar v toku dogodkov...
Taka plenjenja, ki še kar trajajo, pa me resno silijo v razmislek, da v prihodnosti res kandidiram na listi SDS(član česarkoli, tudi SDS ne bom nikdar) in se pridružim zapiranju maneverskega prostora lopovske svojati na lokalnih ravneh...
Staro 13.10.2006, 07:22
cornholio Uporabnik cornholio ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce cornholio
Član od: Apr 2005
Sporočila: 3.811

...glavno da se utiša opozorila EU glede nevzdržnosti trošenja javnih financ in bodočo katastrofo z vse večjim zadolževanjem in inflacijo...
vozi me vlak, v daljave....
Staro 13.10.2006, 08:05
buba Uporabnik buba ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce buba
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.157

Citat:
Objavil-a MP3CE
Igrica je jasna... Pri neandertalcih ne more tok zgubit, kot lahko SDS z distanciranjem pridobi... Za politični ego bo pa Požar poskrbel (naslednji na vrsti press)...
--hja-kaj naj recem --- vse je "Bar"...:P

Značke
korupcije, kršil, preprečevanju, rupar, zakon

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:04.