Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Lepota in stil

Lepota in stil moda, nasveti, nega, lepota ...

Orodja za teme
Staro 06.04.2006, 17:01
mmmm
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Ženske kavbojke

Jaz osebno ne maram niti kavbojk z visokim pasom (enostavno, ker me moti) niti z nizkim (ker se ne mislim vsak trenutek obremenjevat kdaj mi ob kakšnem počepu polovica riti se vidi ).

Nekje sredinsko mi najbolj ustreza. :P In take tudi vedno izberem, ker se v redu v njih počutim in z nobeno stvarjo se mi ni potrebno obremenjevat.
Staro 07.04.2006, 18:01
Katrin Uporabnik Katrin ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Katrin
Član od: Aug 2001
Sporočila: 7.547

Citat:
Objavil-a Knez
No, sej jaz sem imel pravzaprav v mislih normalne, ko sem napisal "z visokim pasom".
Men kar velik pomeni, da vsak ne vidi mojega ritnega kanala...
Staro 15.04.2006, 19:18
ain
Guest

res me zanima zakaj je tolko kavbojk na korenček na trgu, oz. kdo jih kupuje k ne vem če sm letos tri ženske vidla k bi jim to super pristajalo. ravno učiri me je hotla neka prodajalka prepričat da letos se pa itak sam take kupujejo, celo še ožje kt jih ma ona na sebi. hm sm se mal v jezi ugriznla da nism bleknla "gospodična, vam pa res enkratno pristajajo". no danes sm dobila taka čist "normalne"
pa večina deklet k ma na sebi tiste z nizkim pasom ma k se usedejo pou riti zunej, res zlo seksi
Staro 15.04.2006, 19:19
TuNina Uporabnik TuNina ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce TuNina
Član od: Apr 2003
Sporočila: 17.953

korenčkaste hlače lahko nosijo samo ženske z res idealnimi nogami, pa še na tistih mi niso všeč.
Staro 15.04.2006, 19:24
ain
Guest

bog ne dej da maš mal več na stegnih, al pa boke mal preširoke
Staro 22.04.2006, 20:58
gia Uporabnik gia ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce gia
Član od: Jun 2003
Sporočila: 11.861

Citat:
Objavil-a ain
res me zanima zakaj je tolko kavbojk na korenček na trgu, oz. kdo jih kupuje k ne vem če sm letos tri ženske vidla k bi jim to super pristajalo. ravno učiri me je hotla neka prodajalka prepričat da letos se pa itak sam take kupujejo, celo še ožje kt jih ma ona na sebi. hm sm se mal v jezi ugriznla da nism bleknla "gospodična, vam pa res enkratno pristajajo". no danes sm dobila taka čist "normalne"
pa večina deklet k ma na sebi tiste z nizkim pasom ma k se usedejo pou riti zunej, res zlo seksi
em, v bistvu so zdej moderna 80ta in temu primerna oblačila (pač te skinny jeans-zelo oprijete hlače na korenček, dolge majce, pas čez majco, pajkice...), ampak prodajalka te je po moje ornk nalagala, ker kokr jst pri nas gledam, ni dost ne takih hlač ne takih stvari, ker še vedno furajo 70ta. izjema je npr. kak top shop. drugač pa znajo hudo dobr zgledat sam res na pravi postavi in v oravi kombinaciji.
Staro 17.10.2006, 15:43
*DeeDee* Uporabnik *DeeDee* ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce *DeeDee*
Član od: Oct 2006
Sporočila: 44
Privzeto ponoše kavbojke...vedno vžge

hm ja...ne vem kk druge babike mislite sam men se zdi d ponošene kavbojke najbl vžgejo ne d si u enih novih kaubojkah..:Dmen je better če so mal razcafane...če si nove kupim si jih pa sama mal razcofam je bl sexi men dudejte svoje mnenje tut fantki povjte kaj vam je bolj ušeč...nove ili stare?
upsss.:Dnarobe sm napisala.-...u naslovu:Dmišleno je ponošene kaubojke...vedn vžgejo...
ugotavlam da mi en tipke prestavla...
Staro 29.12.2006, 11:18
cliena Uporabnik cliena ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce cliena
Član od: Dec 2006
Naslov: Lost World.
Sporočila: 282

Citat:
Objavil-a TuNina
korenčkaste hlače lahko nosijo samo ženske z res idealnimi nogami, pa še na tistih mi niso všeč.
Točno!
Hlače na korenček mi sploh niso všeč
Staro 29.12.2006, 12:21
Soleil Uporabnik Soleil ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Soleil
Član od: Jan 2005
Naslov: Kransterdaam
Sporočila: 9.840

Jaz imam pa rada take, da so spredaj na trebuhu malo bolj nizke, zadaj pa segajo do višine bokov. Ko sedim, mi tako zadaj ne gleda ven del riti, spredaj pa niso tako nemogoče visoke čez popek.
Staro 14.01.2007, 14:11
ain
Guest

pri teh zadnjih krikih mode v zadnjih dveh sezonah moreš res iskat s povečevalnim bejbe ki so okusno oblečene in jim zraven še stvari noro dobro stojijo...

Značke
kavbojke, Ženske

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:03.