Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Zdravje

Zdravje zdravo življenje, nasveti o zdravju, zdravnikih, hrani, rekreaciji, ....

Orodja za teme
Staro 10.09.2008, 09:48
fennajin Uporabnik fennajin ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 1
Privzeto Ne vidim izhoda?!

Zelo bi se rada odvadila od kajenja. Pa mi ne gre in ne gre. Zadnjič sem spoznala enega fanta in zelo mi je bil všeč. Smejala sva se in pogovarjala sigurno eno uro. Ko pa sem iz žepa vzela cigarete, da bi eno prižgala, pa se je kar nehal pogovarjati. Čez dve minute, pa je začel govoriti da mora it, da ima jutri nekaj pomembnega za nardit. Nisem vedla zakaj vse to, potem pa mi je njegova prijatelca povedala da ne mara kadilk. Kaj naj naredim!?
Staro 10.09.2008, 09:55
tom777 Uporabnik tom777 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce tom777
Član od: Jun 2007
Sporočila: 474
Privzeto Re: Ne vidim izhoda?!

http://sl.help-eu.com/pages/index-19.html

080 27 77

Mislim, da ti bodo znali pomagati...
Staro 10.09.2008, 10:03
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

ej glavo pokonci ... od čikov se da odvadit ... je trnova pot, vem ...ker sem šel po njej že ene dvakrat... Fora je v tem da se enostavno moraš kontrolirat... naprimer si rečeš: ok en dan pa lahko zdržim brez... in se premaguješ in ko te zagrabi, da bi eno prižgala enostavno rečeš: mah ne še zdej še mal počakam ... in pol te kar mine... no tako greš skozi prvi dan...
in naslednji dan isto...
potem pa si kupi tudi nikotinske obliže ali pa nicorette žvečilne...

meni je tak način pomagal v štartu ...pol sem pa po enem tednu tudi s tem prenehal...

pa srečno!

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 10.09.2008, 11:15
Barossa Uporabnik Barossa ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2008
Sporočila: 18

Ne znam ravno svetovat, ker nimam izkušenj s cigaretami. Upam samo, da se ne boš odvadila samo zato, da boš všeč nekadilcem oziroma tistim ki jim to ni všeč. Če bi pa rada nehala samo zaradi sebe, potem pa upam in ti želim vso srečo.
Staro 10.09.2008, 20:04
Katrin Uporabnik Katrin ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Katrin
Član od: Aug 2001
Sporočila: 7.547

Važen je cilj, ne pa razlog. Kakšne veze ima, če se cigaret odvadi zaradi grdih pogledov sosedove perzijke ali pa rumenih sten v dnevni sobi. Glavno da se odvadi.
Staro 11.09.2008, 00:58
amaze646 Uporabnik amaze646 ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce amaze646
Član od: Dec 2001
Naslov: Itq ne ves kje je to.
Sporočila: 10.558

Preprosto, pac ga ne j...bes vec. Ce ne more tega sprejet pac ne more. Ce ti kadis je to tvoja stvar. Je slaba razvada, ampak zakaj bi se morala zaradi enga spreminjat.
Citat:
Objavil-a fennajin Prikaži sporočila
Zelo bi se rada odvadila od kajenja. Pa mi ne gre in ne gre. Zadnjič sem spoznala enega fanta in zelo mi je bil všeč. Smejala sva se in pogovarjala sigurno eno uro. Ko pa sem iz žepa vzela cigarete, da bi eno prižgala, pa se je kar nehal pogovarjati. Čez dve minute, pa je začel govoriti da mora it, da ima jutri nekaj pomembnega za nardit. Nisem vedla zakaj vse to, potem pa mi je njegova prijatelca povedala da ne mara kadilk. Kaj naj naredim!?
Staro 11.09.2008, 09:23
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a Katrin Prikaži sporočila
Važen je cilj, ne pa razlog. Kakšne veze ima, če se cigaret odvadi zaradi grdih pogledov sosedove perzijke ali pa rumenih sten v dnevni sobi. Glavno da se odvadi.
No, meni pa se zdi razlog zelo pomemben, saj je razlog ponavadi motivacija. In da se zarad enga tipa, ki ne prenaša kadilk, ki si ga poznala eno uro, skušaš odvaditi, je precej slaba motivacija.

Sicer pa super, da si se odločila, da prenehaš morda se bom tudi jaz kdaj

Po mojem ne more biti dost drugače kot hujšanje... trdna volja je edino zagotovilo za uspeh.

Srečno
Staro 14.09.2008, 16:56
xename Uporabnik xename ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 1

Če boš hotela nehati zaradi drugih, ker drugi tako hočejo, ti povem da boš spet kmalu začela. Nehala boš le tako če boš sama želela. Imela sem isti problem. Ni in ni šlo. Pred tremi leti sem pol probala neke tablete. Ne vem kako se jim že reče. Campi al champix...in mi je kajenje tolko začelo smrdet, da sploh nisem mogla normalno prižgat cigarete. Zaenkrat še kar abstiniram. Uglavnem – nehaj le če si res želiš. Potem bo vse lažje...papa
Staro 15.09.2008, 14:24
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Ne mara kadilk in nima jajc ženski tega v faco povedat. Krasni tipi so ti všeč, res.

(ne glede na tvoj odnos do kajenja)
Staro 15.09.2008, 20:57
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589

Citat:

...kolega je hodil za eno, ki tudi ni marala kadilcev. Sicer je kadil, ampak ne v njeni prisotnosti in se venomer lepega delal, da ne kadi. Hja...po drugi strani sta bila nekaj časa skupaj, vendar ga je na koncu prevarala. Se je pa ona venomer lepo delala, da ne vara.

Torej...kaj naj rečem

Mislim pa da je to bolj tema za lj & spolnost

Nazadnje uredil spartan : 15.09.2008 ob 21:00.

Značke
izhoda, vidim

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Komaj čakam, da vidim film... (ali: novi filmi) iri Filmi 525 12.12.2013 12:22
Sodba zoper škofa Rožmana razveljavljena Nevihtar Slovenija 86 10.11.2007 14:45
Na spletu ne vidim slik raffy Računalništvo in internet 1 20.10.2007 19:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:44.