Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 21.07.2019, 20:51
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.664
Privzeto Ukinitev Sagem komunikatorja

Lep pozdrav

Najprej opravičilo ker odpiram novo temo, a nisem vedel kam naj jo dam oz. kam naj zapišem moj vpis.

Torej, zadnje čase mi občasno na tv prikaže obvestilo o zamenjavi komunikatorja. Včeraj sem si prebral tole in če sem prav razumel naj bi se sagem komunikator ukinil s 1.12.
Zdaj pa vprašanje, zakaj?
Meni še vedno dovolj dobro služi, ne rabim vseh oh in sploh dodatkov, pa še pred časom sem zamenjal daljinec, tko da....
Zakaj se (če se) ukinja? Podpore tko ali tako zanj ne omogočate že kar lep čas, zakaj ne pustite naj dela dokler dela, ko ne bo ga bomo tako ali tako zamenjali.

Prosim za odgovor, in hvala...
Staro 22.07.2019, 08:30
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125
Privzeto Re: Ukinitev Sagem komunikatorja

Odgovorite s citatom
Staro 22.07.2019, 12:32
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.369

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Lep pozdrav

Najprej opravičilo ker odpiram novo temo, a nisem vedel kam naj jo dam oz. kam naj zapišem moj vpis.

Torej, zadnje čase mi občasno na tv prikaže obvestilo o zamenjavi komunikatorja. Včeraj sem si prebral tole in če sem prav razumel naj bi se sagem komunikator ukinil s 1.12.
Zdaj pa vprašanje, zakaj?
Meni še vedno dovolj dobro služi, ne rabim vseh oh in sploh dodatkov, pa še pred časom sem zamenjal daljinec, tko da....
Zakaj se (če se) ukinja? Podpore tko ali tako zanj ne omogočate že kar lep čas, zakaj ne pustite naj dela dokler dela, ko ne bo ga bomo tako ali tako zamenjali.

Prosim za odgovor, in hvala...

Pozdravljeni,

to obvestilo prikazujemo zato, da naročnike spodbudimo k zamenjavi Sagemovih TV-komunikatorjev, saj ti ne omogočajo sodobne uporabniške izkušnje. Strojna zmogljivost Sagema je slabša od novejših komunikatorjev, ne omogoča ogleda nazaj in drugih funkciolanosti. Večina programov v prihodnje na tem komunikatorju ne bo več delovala.

LP, Ana
Staro 24.07.2019, 12:28
Uporabnik

Ne rabim dodatnih funkcionalnosti, bom pa videl kateri programi ne bodo delovali. A boste uvedli 4K programe, ker hd mi zaenkrat delujejo. Pa tudi s planet2 in planet plus ko so bile na začetku "težave" že kar nekaj časa dela bp. Nasploh tiste programe ki spremljam zaenkrat delajo, če pa ne bodo več bom pa mogoče razmišljal o različnih opcijah...
Staro 24.07.2019, 20:04
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 868

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

to obvestilo prikazujemo zato, da naročnike spodbudimo k zamenjavi Sagemovih TV-komunikatorjev, saj ti ne omogočajo sodobne uporabniške izkušnje. Strojna zmogljivost Sagema je slabša od novejših komunikatorjev, ne omogoča ogleda nazaj in drugih funkciolanosti. Večina programov v prihodnje na tem komunikatorju ne bo več delovala.

LP, Ana
Ha, ha, NEO vam ne deluje trotli.
Odgovorite s citatom
Staro 21.09.2019, 22:50
Uporabnik

A hd programe, vsaj slovenske ste na sagemu ze ukinili. Po par dnevih prizgem zadevo in me pricaka samo tema oz. zapis katera oddaja se predvaja. V glavnem cudovito, upam da ste vsaj poboljsali sliko ce ze ne delajo vec...

EDIT:
Danes delajo

Nazadnje uredil rambo013 : 22.09.2019 ob 10:25.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2019, 21:31
Kaboom Uporabnik Kaboom ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 3

V sredo zvečer površno preberem Telekomov dopis in se veselim, da vam prinesem Sagema in dobim Box S!

V četrtek zjutraj pa hladna prha in spoznanje, da ste mi napisali, naj Sagema zavržem na smetišče in si pri vas vzamem v najem nekaj kar v tistem trenutku sploh ne deluje!

Istočasno vklopim starega Sagema in slika v sekundi, vse dela... Dela tudi internet na vseh napravah. Edino NEO je v temi...
Brez skrbi tehnična podpora - sem znova zagnal modem in od takrat (in zaenkrat) dela tudi NEO - javite pa v marketing naj mi več ne pošiljajo sekret papirja!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
komunikatorja, sagem, ukinitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
2 komunikatorja Sagem mirel Mali oglasi 0 20.07.2013 07:27
Nadgradnja tv komunikatorja Sagem krepki SiOL TV 17 04.09.2010 11:09
termična zaščita Sagem komunikatorja? Apla SiOL TV 1 01.08.2009 21:56
Programiranje daljinca od Sagem komunikatorja warandpiss SiOL TV 3 09.08.2007 08:50
Dva Sagem komunikatorja bassoon SiOL TV 4 29.06.2007 00:01

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:52.