Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.01.2009, 21:49
VrtniPolž Uporabnik VrtniPolž ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce VrtniPolž
Član od: Feb 2006
Naslov: /
Sporočila: 263
Privzeto mozaik/podnapisi/videoteka

zakaj pod menijem->tv-> ni mozaika

a je to običajno da nekatere oddaje nimajo podnapisov?

naložil sem brezplačno risanko (nek zajec) ki pa je ni možno gledat, vedno ko zaženem ostane črn ekran ali pa napiše naj izklopim komunikator in ga ponovno zaženem za ponovno delovanje?
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 21:55
VrtniPolž Uporabnik VrtniPolž ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce VrtniPolž
Član od: Feb 2006
Naslov: /
Sporočila: 263
Privzeto Re: mozaik/podnapisi/videoteka

aja pa še vprašanje glede HBO Comedy .. je zelo čuden in šibek zvok, kako bi se dalo popravit?
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 23:51
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

1. mozaik trenutno ni dostopen
2. je običajno
3. naložili ste si hd risanko, ki je dostopna samo za uporabnike, ki imajo naročeni 2 sioltv oz so uporabniki na optiki
4. pri meni je zvok ok...
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2009, 15:43
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a 080 Dunja Prikaži sporočila
1. mozaik trenutno ni dostopen
2. je običajno
3. naložili ste si hd risanko, ki je dostopna samo za uporabnike, ki imajo naročeni 2 sioltv oz so uporabniki na optiki
4. pri meni je zvok ok...
A to kje piše, da nekatere filme iz videoteke lahko gledajo samo uporabniki, ki imajo naročeni 2 siolTv oz. so uporabniki na optiki? Pri tem "testnem zajcu" tega namreč nisem zasledila......in mi je bilo čudno zakaj je ekran kockast, nato črn, nato pa napis, da storitev ni na voljo in da naj izklopim ekran......

Sprašujem pa zato, ker če si slučajno želim pogledati kak film iz vaše vieoteke in ga plačam, potem ga pa ne morem gledati, ker je namenjen le tistim, ki so na optiki........
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2009, 18:45
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Ni nikjer napisano, vendar delamo na tem, da tistim katera linija tega ne zmore predvajati, te vsebine zapremo.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2009, 20:00
Mojster

Citat:
Objavil-a 080 Urban Prikaži sporočila
Ni nikjer napisano, vendar delamo na tem, da tistim katera linija tega ne zmore predvajati, te vsebine zapremo.

LP
Aha.....hvala za odgovor.......

Zanima pa me še nekaj, kako izgleda to zaprtje vsebine med tem časom, ko delate na rešitvi problema.....če izgleda kot pri "testnem zajcu" potem to pomeni, da sem vseeno ob 20 žetonov brez veze oz. plačam nekaj, kar mi ne omogočite.......

Res je, da že nekaj časa nisem bila v videoteki, ko pa sem bila in se sprehajala po videoteki nikjer nisem zasledila, da bi mi bil kakšen film onemogočen......naročiti ga pa nisem upala ravno iz tega razloga, ker sem si razbijala glavo s tem kako ga bom sploh lahko gledala, če ne morem pogledati niti testnega filma, katerega priporočate zato, da preizkusimo, če imamo sploh opremo (zdi se mi, da piše tv sprejemik, o optiki ni govora) primerno za gledanje filmov.....
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2009, 07:16
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.548

Žetoni, ki jih porabite za vsebine, ki jih zaradi tehničnih omejitev ne morete gledati, se vam lahko vrnejo.
Odgovorite s citatom
Staro 28.01.2009, 16:07
Mojster

Citat:
Objavil-a 080 Tilen Prikaži sporočila
Žetoni, ki jih porabite za vsebine, ki jih zaradi tehničnih omejitev ne morete gledati, se vam lahko vrnejo.
To pomeni, da moram spet jaz vam dokazovati, da sem plačala nekaj, kar ne morem uporabljati zaradi vaših tehničnih omejitev.....kar pa lahko traja......

Zdaj pa čisto tako banalno vprašanje......koliko filmov, recimo tako procentualno, pa si tisti, ki nismo na optiki sploh lahko pogledamo......ker meni se nekako zdi, da sploh nobenega, če si že testnega filma ne moremo.....mogoče pa se motim.....
Odgovorite s citatom
Odgovori

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:28.