Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.08.2006, 09:11
kitl Uporabnik kitl ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kitl
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.155
Privzeto Re: SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo

Citat:
Objavil-a doofus1979
Kje si se to vidu...da si moras sam aktivirat popust!?? Trapci jedni...od kje vam sploh take ideje?!?

Pa odlocte se ze, al bodo razlike med razvezanim in neravezanim dostopom al ne! Sam da se neki dogaja...brez repa in glave.
Fora je v tem, da pač vsi ne bodo koristili popusta in bodo tako še nekaj malega profiterali :D
Staro 29.08.2006, 09:15
wishmaster Uporabnik wishmaster ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2004
Sporočila: 403

To kar dela SIOL z starimi naročniki je že zrelo za APEK. Da bom jaz lahko imel popusta 7% in še mal nižje cene, se morm vezat.Če je telekom spustil cene, bi jih moral siol spustit, vsem ali nobenemu. Se vidi kako obira SIOL stare naročnike. Na novo shemo pa ne grem zaboga da ne.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:17
M.T. Uporabnik M.T. ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 253

Lej medi.....doma mam t-2 in sm zadovoljen.....doma doma mam pa Siol....pa sm tud zadovoljen....

Tele tvoje: " Moj oči ma pa večji avto kot tvoj oči" pa kaže na tvojo stopnjo razmišlanja.

Ehh....sicer pa kaj tebi to sploh razlagam
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:23
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Že, vendar si ravno ti tisti ki si žaljiv in aroganten. Seveda ima marsikdo kaj pripomniti čez Siol/Telekom, tudi neargumentiranega, ni pa to isto kot če ti žališ posameznika. Odkar si na forumu to opažam, sory, ampak tako je. Sploh pa ta debata ne sodi sem, si jo pa ravno ti sprožil.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:24
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

M.T. : Že, vendar si ravno ti tisti ki si žaljiv in aroganten. Seveda ima marsikdo kaj pripomniti čez Siol/Telekom, tudi neargumentiranega, ni pa to isto kot če ti žališ posameznika. Odkar si na forumu to opažam, sory, ampak tako je. Sploh pa ta debata ne sodi sem, si jo pa ravno ti sprožil.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:24
doofus1979 Uporabnik doofus1979 ni prijavljen
Banned
Član od: Jan 2006
Sporočila: 70

Citat:
Objavil-a kitl
Fora je v tem, da pač vsi ne bodo koristili popusta in bodo tako še nekaj malega profiterali :D
saj se razume...samo uporabniku zdrave pameti se pa to zdi neumno. kot da gres na razprodaji kupovat cujne in moras na blagajni posebej rect, da bi rad izkoristil popust

sicer pa dokler storitve, ki jih ponujajo ne bodo delovale kot bi morale, me tudi ta 7% popust ne bo preprical, da ostanem.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:26
OZZY Uporabnik OZZY ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2001
Sporočila: 954

Citat:
Objavil-a KlemenS
Meni gre tudi ze pocasi na K**** da od t-2 pluvajo nekaj, ce je na t-2 naj se buni pri njih, saj ne plačuje več siolu?? ali se kesa, ker ni več na siolu ker mu je morda na siolu delovalo na t-2 pa nedela vredu??

meni ni žal ampak politika siola je že od takrat ko sem bil pri njih totalno zgrešena...S to pa nadaljujejo še naprej. Komaj sedaj ko so zgubili naročnike so se spomnili, da stari obstoječi naročniki še vedno nekaj veljajo in da jih poskusijo zadržat....prepozno po mojem mnenju ampak tko al tko mene ne bi, saj zaenkrat siol ne more konkurirat t-2 glede hitrosti in cene.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:38
M.T. Uporabnik M.T. ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 253

Citat:
Objavil-a T-a-d-e-j
Že, vendar si ravno ti tisti ki si žaljiv in aroganten. Seveda ima marsikdo kaj pripomniti čez Siol/Telekom, tudi neargumentiranega, ni pa to isto kot če ti žališ posameznika. Odkar si na forumu to opažam, sory, ampak tako je. Sploh pa ta debata ne sodi sem, si jo pa ravno ti sprožil.
OFF:
Lej:
1. Sem ti že enkrat odgovoril, na podlagi konkretnega primera, zakaj sem napisal kar sem in da (in zakaj)za tem stojim. Na podlagi istega konkretnega primera sem tudi pripravvljen napisati zakaj in kako če te zanima. Lahko izbereš tudi kakšen drug primer, ko sem bil po tvojem mnenju žaljiv in aroganten pa pogledava. Če je blo kje neupravičeno sem pripravljen vzeti nazaj.
Napisal sem pa tudi na splošno kaj me je vodilo k takim postom.

2. Jst žalim posameznikovo mišljenje ter pisanje in ne posameznika. Je velka razlika.

Maš pa prov da to sem ne sodi. Lahko jo preseliva v kakšen drug topic če želiša ali pa na privat.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:40
OZZY Uporabnik OZZY ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2001
Sporočila: 954

Citat:
Objavil-a M.T.
Za 10% v povprečju. Za cca. toliko kot je Telekom spustil cene. In kaj je smešnega će lahko vprašam?

To da daš naročniku popust ker je zvest je zate bedarija? Poskusi še enkrat premisliti...začni pa pri osnovi... 2+2 = ?

Se mi zdi da vem kaj si želel povedati. Samo si pa nekaj se zapletel. Si želel napisati ...Če ne potem..?
Mislim pa da je odgovor tukaj: Cene se ne znižajo za stare pakete...popust pa velja za stare pakete....

Nategovanje na novo novih naročnikov. Pač nove misliš. In kje je tukaj nategovanje?

Spet slepo ugibanje o številu uporabnikov. Preberi si prvi post v tej temi. Pa osredotoči se na število uporabnikov Pa potem še enkrat premisli o zgublanju/pridobivanju naročnikov.
No ti kar lepo na t-2 ostani. Pa tudi na njihov forum se preusmeri. Sicer nimam nnič proti kritičnemu mišljenju. Imam pa precej proti dibilnemu (ne)razmišljanju in enoumju.

kaj je smešno in beadrija....To, da se je tega spomil sedaj, ko mu malo teče voda v grlo...Stari naročniki počasi odhajajo in to je le en beden poskus, da jih zadržijo. Da dajo popust ni nič narobe ampak tko al tko dajajo popust 10% tzistm, ki so pri njih 5+let in majo še vedno stari paket, ki pa jih še vedno pride več kot da bi spremenili politiko in avtomatsko spremenili starim naročnikom v solo ali trio brez menjave modema...To je možno in bi lahko nardil, samo nočjo, ker hočjo pač folk vezat spet za 2 leti....če bi se zgledoval po t-2 bi ponudil brez vezave..

Glede števila uporabnikov..če si že nekak zvesti zagovornik siola in njegove politike kar tko naprej....vsi ki jih poznam so šli iz siola na t-2 in poznam velik folka......Kok je siol zgubu naročnikov pa vem, saj mam znanca, ki dela na siolu in te podatke pozna. seveda so zgubili naročnike tudi drugi ponudniki, katerim se izguba lahko bolj pozna, siolu pa zaenkart še ne toliko, saj je mel skupaj okol 160-170k naročnikov.
Točne podatke pa lahko kr storž objavi če mu dajo dovoljenje........jaz jih ne bom ,ker sem tud reku znancu, da konkretne podatke ne bom pisal. sicer pa verjento tud on bere tuki tko da...
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 10:18
Zer081 Uporabnik Zer081 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Sporočila: 14

OK...ker sem več kot 3 leta SiOLov naročnik mi pripada 7% popusta pri mesečni naročnini, ker sem pa še na stari shemi (študentski paket) se mi pa osnovna naročnina ne zniža. Če prav razumem imajo tisti uporabniki, ki so SiOLovi naročniki manj časa kakor jaz, ali pa so se vezali za 2 leti sedaj več popusta kakor jaz. Ali te nove cene paketov veljajo le za nove naročnike?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cene, nagrajuje, siol, znižuje, zvestobo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:25.