Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet

Svet aktualni dogodki v svetu

Orodja za teme
Staro 05.12.2006, 22:59
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641
Privzeto Re: Srebrenica: saj ni res, pa je...

Citat:
Objavil-a TIGR
Tipična strategija. Če bi jim pustili orožje, bi pa več Srbov umrlo. Ista strategija z domobranci. Če bi ti imeli tisto težko orožje, ki so Lahi dali partizanom po '43,, bi verjetno bila drugačna muzika. Pobijanje neoboroženih je pa herojsko s spomenico in drugimi medaljami.:D :D :D
Če te prav razumem, se strinjaš z odločitvijo UN, da so dovolili Srbom pobiti vse tiste ljudi?
Da pa bi bila druga muzika, če bi domobranci zmagali, se strinjam s tabo. Že večkrat sem povedal, da bi skupaj s svojimi brati po orožju in ideologiji pokurili najmanj polovico Slovencev.

Staro 06.12.2006, 12:51
TIGR Uporabnik TIGR ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce TIGR
Član od: May 2005
Sporočila: 2.391

Citat:
Objavil-a yamamoto
Če te prav razumem, se strinjaš z odločitvijo UN, da so dovolili Srbom pobiti vse tiste ljudi?
Da pa bi bila druga muzika, če bi domobranci zmagali, se strinjam s tabo. Že večkrat sem povedal, da bi skupaj s svojimi brati po orožju in ideologiji pokurili najmanj polovico Slovencev.
No no, tole ti lahko samo predvidevaš po agitpropu. Nažalost so bili bratje z njihovimi klavci, ki so nosili fašistično podarjeno orožje. Lahi so dali orožje partizanom, če se ne motim, posebno tisto težko skupaj z instruktorji. Če bi bilo narobe bi prav zares bila drugačna muzika in Slovenija bi bila drugače osvobojena ter bila že zdavnaj v EU, brez čakanja pol stoletja. To je pa moje predvidevanje.

Jaz se ne strinjam z UN, saj to ne velja nič. Ti se pa strinjaš s poboji nekomunistov od strani slovencev (internacionalistov) in srbov (šovinistov).

Nazadnje uredil TIGR : 06.12.2006 ob 12:56.
Staro 06.12.2006, 23:09
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Citat:
Objavil-a TIGR
No no, tole ti lahko samo predvidevaš po agitpropu. Nažalost so bili bratje z njihovimi klavci, ki so nosili fašistično podarjeno orožje. Lahi so dali orožje partizanom, če se ne motim, posebno tisto težko skupaj z instruktorji. Če bi bilo narobe bi prav zares bila drugačna muzika in Slovenija bi bila drugače osvobojena ter bila že zdavnaj v EU, brez čakanja pol stoletja. To je pa moje predvidevanje.

Jaz se ne strinjam z UN, saj to ne velja nič. Ti se pa strinjaš s poboji nekomunistov od strani slovencev (internacionalistov) in srbov (šovinistov).
Spet si, po svoji stari navadi, zmišljuješ nekaj, česar nisem nikjer napisal, niti mislil.
Kar se pa tiče tega, da bi bili Slovenci že zdavnaj v EU, če ne bi bilo partizanov, sem pa že tudi večkrat povedal, da se strinjam, res je vsaj polovica. In medtem, ko bi južno Slovenijo osvobodili zahodni zavezniki, bi severno zasedle enote Rdeče armade. Kot sodelavko tretjega rajha in s tem poraženko, bi svoj južni del, vključno s Provincia di Lubiana, zavezniki dodelili svojim novim zaveznikom Italijanom, Rusi pa bi poleg Srbije in Hrvaške obdržali njen severni del.
In tako bi bila najmanj polovica Slovencev že v EU. Seveda sedaj ne bi imel le majhen del Slovencev težave z dokumenti, na katerih v imenih ni strešice, pa še kakšen ci akka se najde.
Naše zunanje ministrstvo in razne komisije, ki pobirajo mastne denarce za izboljšanje položaja sonarodnjakov pod Italijo, pa spijo spanje pravičnega.

Značke
res, saj, srebrenica

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:32.