Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet

Svet aktualni dogodki v svetu

Orodja za teme
Staro 21.12.2006, 22:35
yannchy Uporabnik yannchy ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006
Sporočila: 45
Privzeto Intelektualna diareja neke države

Oslo, glavno mesto Norveške, je postalo nov raj za posiljevalce. Število posilstev v dotičnem mestu namreč glede na število prebivalcev šestkrat (6-krat!) presega število posilstev v New Yorku. Velika večina storilcev so emigranti iz (kdo bi si mislil!) Bližnjega vzhoda in ne, ne govorim o Izraelcih. Očitno se nekateri ne morejo učakati raja in stotih devic, ki jih čakajo tam, ko bodo umrli za svojo vero.

Pa poglejmo kaj pravi o tem dr. Unni Wikan, profesor socialne antropologije (pa kaj se je vsem antropologom zmešalo?!) na Oslovski univerzi:
"Norvežanke morajo prevzeti del odgovornosti za ta posilstva, kajti muslimanski moški imajo njihov način oblačenja za provokativen. Norvežanke se morajo zavedati, da živimo v multikulturni družbi IN SE TEMU PRILAGODITI."
Prilagoditi verjetno pomeni zakriti se od glave do pete, pustiti službo in doma kuhati, prati ter paziti na otroke.

Oriana se obrača v grobu, jaz pa slovenska dekleta opozarjam, naj se raje izogibajo Osla in oslov.

Povzeto po: http://r-publica.blogspot.com/
Staro 22.12.2006, 07:52
Barak Uporabnik Barak ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Barak
Član od: Feb 2006
Sporočila: 326
Privzeto Re: Intelektualna diareja neke države

Citat:
Objavil-a yannchy
Oslo, glavno mesto Norveške, je postalo nov raj za posiljevalce. Število posilstev v dotičnem mestu namreč glede na število prebivalcev šestkrat (6-krat!) presega število posilstev v New Yorku. Velika večina storilcev so emigranti iz (kdo bi si mislil!) Bližnjega vzhoda in ne, ne govorim o Izraelcih. Očitno se nekateri ne morejo učakati raja in stotih devic, ki jih čakajo tam, ko bodo umrli za svojo vero.

Muslimani imajo v svojih deželah številne omejitve. To so odnosi med med klani, odnos do žensk, stroga pravila moralnega življenja, do poroke brez spolnega občevanja,... oz. povedano drugače njihovo spolno slo stalno tlačijo , dokler se ta enkrat tako ne nakopiči, da ko zamenja človek kulturno okolje ne izbruhne. Sam za to niso kriva dekleta, žene, ki se pač svobodno občlačijo, pač pa razni verski zafrustriranci. Pač če nekdo prihaja iz kulturnega območaj, kjer je žena za prešuštvo kaznovana, medtem ko razna posilstva niso sankcionirana nas to vse skup ne sme čudit.
Citat:
Objavil-a yannchy
Pa poglejmo kaj pravi o tem dr. Unni Wikan, profesor socialne antropologije (pa kaj se je vsem antropologom zmešalo?!) na Oslovski univerzi:
"Norvežanke morajo prevzeti del odgovornosti za ta posilstva, kajti muslimanski moški imajo njihov način oblačenja za provokativen. Norvežanke se morajo zavedati, da živimo v multikulturni družbi IN SE TEMU PRILAGODITI."

No jaz bi človeka prvič, ko bo spil pir al pa papcal pujska fajn zbrcal. Pol bi mu pa dejal, da ga to čaka še v prihodnje, če se ne bo prilagodit multikulturni družbi. Sicer pa multikulturizem še enkrat kaže svoj obraz (z raznimi čudaki tipa Wikan), ko namesto da bi se priseljenci prilagajali nam se moramo v bistvu mi njim!! Torej po logiki Wikana, bodo ženske legitimen "cilj" če ne bodo nosile žakla!!
Staro 22.12.2006, 10:23
Pikado Uporabnik Pikado ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Pikado
Član od: Aug 2003
Sporočila: 4.062

Najprej se takoj opazi da posilstva za nekatere niso problem same po sebi, ampak samo če to počnejo tujci...
Ne posilujte naše ženske, one pripadajo nam, samo mi domačini jih lahko posilujemo....
Problem posilstva je problem moškega razmišljanja o ženski, ki je kao njemu dana na razpolago in se večinoma prakticira v celem svetu, tudi na lepem zahodu...
Manipuliranje s številkami je pesek v oči, ker se večino posilstev zgodi doma, med štirimi stenami in nikoli ne prdejo v javnost...
Staro 22.12.2006, 10:38
shem_me_zion Uporabnik shem_me_zion ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Naslov: anytown usa
Sporočila: 157

Stevilo posilstev v prakticno vsakem manjsem slovenskem kraju/prebivalca presega tisto v NYC. To je zakljucek na bazi majhnega vzorca...in mimogrede zelo standardni rasisticni predsodek.

V NYC je na milijone Muslimanov in nisem se slisal za njihov "posiljevalski" znacaj. Ce je kaj predsodek proti njim, je to, da so zaceli zapirati trgovine ob 4AM, namesto tradicionalnih 24/7!
Staro 22.12.2006, 11:03
Novinec

Citat:
Objavil-a Pikado
Najprej se takoj opazi da posilstva za nekatere niso problem same po sebi, ampak samo če to počnejo tujci...
Ne posilujte naše ženske, one pripadajo nam, samo mi domačini jih lahko posilujemo....
Problem posilstva je problem moškega razmišljanja o ženski, ki je kao njemu dana na razpolago in se večinoma prakticira v celem svetu, tudi na lepem zahodu...
Manipuliranje s številkami je pesek v oči, ker se večino posilstev zgodi doma, med štirimi stenami in nikoli ne prdejo v javnost...
Zdaj pa me po krivem obtožuješ! Jaz ne zagovarjam nobenih posilstev.
Je pa dejstvo, da je Oslo bil dokaj varno mesto, dokler se niso tja začeli priseljevati iz bližnjega vzhoda.
Staro 22.12.2006, 11:37
Mojster

Citat:
Objavil-a yannchy
Zdaj pa me po krivem obtožuješ! Jaz ne zagovarjam nobenih posilstev.
Je pa dejstvo, da je Oslo bil dokaj varno mesto, dokler se niso tja začeli priseljevati iz bližnjega vzhoda.
Link si podal z nekim namenom...da bi opozoril na problem posilstev...ne verjamem
...da bi opozoril na problem povečanja kriminala... ne verjamem
...da bi dokazal da je priseljenec enak posilstvu...to bo to
Ali bi te članek sploh pritegnil, če ne bi s kvazi statistiko dokazovali, da tudi grdi tujci posilujejo in ne samo lepi domačini...še prebral ga ne bi, kaj šele objavil...
Staro 22.12.2006, 20:09
Novinec

Link sem podal z namenom predvsem opozoriti na debilno izjavo prof. Wikana. Od tod tudi naslov teme "intelektualna diareja".
Morda bi pa priseljenci zganjali manj kriminala in se hitreje integrirali, če ne bi imeli podpore za svoja dejanja v petokolonaših kot je Wikan (Norvežan, ne priseljenec)?
Staro 23.12.2006, 03:43
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213

Štejem si za oseben dosežek, ker sem prijateljici, ki se je hotela poročiti v Istambul svetoval naj ob obiskih pogleda koliko hodi ven fantova mama in koliko oče, koliko žene fantovih prijateljev...
Seveda ne hodijo same ven, čeprav gre za izobražene ljudi!
Ko mu je rekla, da po poroki ne misli čepet doma, je fasala batine, zaprl jo je v hišo, potem pa jokal, da ni hotel, pa je tako trmasta....
To je bil njen zadnji obisk....
Primitivizem je primitivizem, uvožen ali domač.
Povzdigovanje primitivnih vzorcev obnašanja, še posebno religioznih, je nesprejemljivo za vsako družbo, ki korenini v evropskem razsvetljenstvu...

http://www.frontpagemag.com/Articles...e.asp?ID=20646

http://www.jewishworldreview.com/0802/steyn1.asp

http://www.theaustralian.news.com.au...674633,00.html

Vsekakor se je problem religiozno naravnanih posilstev muslimanov ponekod po svetu razplamtel(če ga spodbujajo muftiji, vsekakor!), predvsem v državah, ki veljajo za tolerantne do muslimanov...:D
Staro 23.12.2006, 09:00
Mojster

Citat:
Objavil-a yannchy
Link sem podal z namenom predvsem opozoriti na debilno izjavo prof. Wikana. Od tod tudi naslov teme "intelektualna diareja".
Morda bi pa priseljenci zganjali manj kriminala in se hitreje integrirali, če ne bi imeli podpore za svoja dejanja v petokolonaših kot je Wikan (Norvežan, ne priseljenec)?
Ja izdajalci....vsi moramo tulit v en rog...vsi moramo biti ene vere...vsi moramo biti beli...
Ko se je bela, krščanska, demokratična, in seveda moška Slovenija odločala o samskih ženskah, so mnogi tulili v isti rog kot ta tvoj petokolonaš...
Za tebe je izdajalec zato, ker naj bi predstavil drugo stran in ne tvoje, v bistvu pa izdajalec ni...je samo še en moški, ki hoče ukazovati ženskam kako naj se vedejo in ni čisto nič drugačen, kot slovenski parlamentarci, slovenski moški ali pa muslimanski moški...

Nazadnje uredil Pikado : 23.12.2006 ob 09:08.
Staro 23.12.2006, 09:07
Mojster

Citat:
Objavil-a Medved Pu
......
.......
Vsekakor se je problem religiozno naravnanih posilstev muslimanov ponekod po svetu razplamtel(če ga spodbujajo muftiji, vsekakor!), predvsem v državah, ki veljajo za tolerantne do muslimanov...:D
In če zakonske zveze v Turčiji niso ne vem kaj, zakaj je potem v Sloveniji toliko ločitev...
Kaj hočeš dokazat, da samo v Turčiji tepejo žene, v Sloveniji pa se temu reče nacionalni šport...

Ne boš verjel...razplamtel se je tudi problem osvobodilnih posilstev s strani ameriških vojakov v Iraku...

Značke
diareja, države, intelektualna, neke

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:58.