Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.12.2007, 18:37
god Uporabnik god ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 2
Privzeto Beda

V stanovanju, ki sem ga kupil imam trenutno VDSL1 priključek podjetja T-2. Moram priznati, da sem s ponudbo T-2 zelo zadovoljen, moti me le tv shema programov.

No in jaz se lepo odpravim na siolovo stan, kjer se želim naročiti na SIOL TRIO. Že takoj se ustavim pri prven vprašanju, kjer se mi ponudita 2 opciji.
1. NIMAM TELEFONSKEGA PRIKLJUČKA
2. IMAM TELEFONSKI PRIKLJUČEK, KJER MORAM VSTAVITI TELEKOMOVO ŠTEVILKO

Pa si človek misli ***at ga pač tisti, ki je delal spletno aplikacijo pač ni pomislil na več možnosti. Odločim se, da bom poklical na številko 080 1000. No dobim zelo prijaznega mladeniča, ki mi obljubi, da me bo poklical nazaj. In res. Že čez nekaj časa zazvoni telefon in mladenič mi razloži, da pri siolu ne morem meti nobene izmed storitev, saj ni primerne parice za razvezan dostop.

No pa preverimo nekaj dejstev
1. Parico že imam in glede na to, da ima t-2 centralo na istem naslovu kot telekom ter da mi vdsl postavi povezavo 52MB do mene in 22MB od mene. Ja doma sem 100m od centrale in imam napreljano parico 0,7mm
2. Centrala ni zasedena, saj sem čez 10min poklical ponovno in zahtevl pogodbo na sosedovo stanovanje v bloku. seveda ni bilo težav. Vajo sem ponovil 3x v presledku 1 tedna.

SEVEDA BO SLIŠATI SKORAJ NEVERJETNO AMPAK LAHKO BI REKLI, DA DELAM NA TELEKOMU!

Zahteval sem pisno obrazložitev, zakaj je priključek nemogoče narediti. Bom prilimal v nočnih urah.
Odgovorite s citatom
Staro 06.12.2007, 20:32
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.094
Privzeto Re: Beda

Zato ker so vse siolove parice ze zasedene. Le T2jeve so se proste zato ker pac ma nekvalitetne storitve in ga doben noce.
Odgovorite s citatom
Staro 06.12.2007, 21:26
nmbskobe Uporabnik nmbskobe ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce nmbskobe
Sporočila: 104

Če misliš obdržati priključek od T2 potem najverjetneje ne bo šlo. Do stanovanj je v večini primerov speljana samo ena parica.
Če pa odjaviš T2 imaš prosto parico tako ne bi smelo biti problema...mogoče nekaj administrativnih, dokler sistem ne sprejme odklopa.
Sicer je pa najbolje, da se obrneš na lokalno Teletrgovino.

Sicer pa ne obstajajo parice od T2 ali Siol-a, če so proste so za vse, prav tako velja za zasedene.

Lp,
Odgovorite s citatom
Staro 07.12.2007, 19:08
god Uporabnik god ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Priključka nisem imel namena obdržati!
Edina sreča je, da sem zahteval pisni odgovor.

Včeraj sem dobil tri odgovore in na vsakem piše drugače. K SIOLU sem želel prestopiti izključno zaradi televizije, hitrost interneta pa bi na žalost moral zmanjšati.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
beda

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Centri za socialno delo - vprašanja, delo, pripombe ... monster Dom in družina 285 22.12.2009 22:46

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:01.