Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 19.09.2006, 14:55
Cavallo Uporabnik Cavallo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Cavallo
Član od: Jan 2004
Sporočila: 384
Privzeto Naročilo TRIO paketa

Zdravo,

1.9.2006 sem narocil TRIO paket in me zanima kdaj bo priklop. Ker to je pa zdaj ze prevec. Zrajcal so me da je mozn TRIO paket pri nas zdej pa cakam ko bebec :D Bi se dalo to kaj pohitrit al ... ? Pisal sem tut ze na info at siol.net pa nobenega odgovora....

lp
Staro 19.09.2006, 17:34
jugato Uporabnik jugato ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce jugato
Član od: Dec 2005
Sporočila: 96
Privzeto Re: Naročilo TRIO paketa

Moral boš počakati še kakšen dan, verjetno tam okoli 1.meseca da se bo stvar uredila.
Odgovorite s citatom
Staro 20.09.2006, 09:47
Pripravnik

Ma nej grejo nekam. Zdej so kmeti baje se mojo pogodbo al kakorkoli ze oni recejo tem nekje zgubil oz. je ni. Vecji problem je pa se ta da sem sosedu narocu pred enim tednom isto TRIO paket in je ze pred vcerajsnjim dobil domov vse potrebno in samo se caka na priklop. Mislm debili totalni. Da jih ni sram!!!! Nevem kaj ne zdej!?
Staro 20.09.2006, 15:43
krneki66 Uporabnik krneki66 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 25

Citat:
Objavil-a Cavallo
Zdravo,

1.9.2006 sem narocil TRIO paket in me zanima kdaj bo priklop. Ker to je pa zdaj ze prevec. Zrajcal so me da je mozn TRIO paket pri nas zdej pa cakam ko bebec :D Bi se dalo to kaj pohitrit al ... ? Pisal sem tut ze na info at siol.net pa nobenega odgovora....

lp
Tudi sam sem 1.9. narocil Trio paket - razvezan dostop. Prikljucili naj bi me 26. 9.2006. Ker sem se narocil v Teletrgovini sem isti dan dobil vso potrebno opremo. Najboljs, da poklices na 080 1000. Tam ti bodo vse povedali.
Odgovorite s citatom
Staro 21.09.2006, 06:34
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a Cavallo
Ma nej grejo nekam. Zdej so kmeti baje se mojo pogodbo al kakorkoli ze oni recejo tem nekje zgubil oz. je ni. Vecji problem je pa se ta da sem sosedu narocu pred enim tednom isto TRIO paket in je ze pred vcerajsnjim dobil domov vse potrebno in samo se caka na priklop. Mislm debili totalni. Da jih ni sram!!!! Nevem kaj ne zdej!?
JAz sploh ne najdem naročila, da bi bil kje zabeležen. Kje si pa opravil naročilo?
Odgovorite s citatom
Staro 21.09.2006, 09:20
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a Cavallo
bomo uredili. sem videl kje je problem in te bodo kontaktirali. Prostor pa je še na centrali.
Odgovorite s citatom
Staro 21.09.2006, 09:29
Pripravnik

Kje pa teči težava ? Res me zanima. Ker se mi vse ful čudno zdi. Ja upam da je še frej in da bo še frej ne Ker že cca. dve ali pa celo tri leta skoraj vsak mesec pišem na siol kdaj bo možna televizija in da zdej nebi dobu ... Pa kaj mate zadnje čase na supportu ene stare dekline ko res pojma nimajo ? Ne da bi karkoli ali kogarkoli žalu samo ko pokličesš tja in nima pojma o čem govori oz. kar nekaj kvasi v tri dni tko da skor zaspiš zraven na telefonu

lp
Staro 21.09.2006, 09:32
Pripravnik

Citat:
Objavil-a storz
JAz sploh ne najdem naročila, da bi bil kje zabeležen. Kje si pa opravil naročilo?
To mi zdele že par dni govorijo da mojga naročila ni o_O In da nej oddam še 1x naročilo. Pa žal negre ker mi napiše da je bilo naročilo že oddano na to telefonsko številko. Me prov ferbec matra kje se nismo razumel oz. kaj je blo narobe
Staro 21.09.2006, 09:55
Pripravnik

Evo stvar rešena. Me je kontaktiral en prijazen gospod in smo zrihtal Ko bi vsi zaposleni delval tako kot ta

Aja Storž hvala Maš v dobrem pivo!
Staro 21.09.2006, 10:14
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754

Citat:
Objavil-a Cavallo
Kje pa teči težava ? Res me zanima. Ker se mi vse ful čudno zdi. Ja upam da je še frej in da bo še frej ne Ker že cca. dve ali pa celo tri leta skoraj vsak mesec pišem na siol kdaj bo možna televizija in da zdej nebi dobu ... Pa kaj mate zadnje čase na supportu ene stare dekline ko res pojma nimajo ? Ne da bi karkoli ali kogarkoli žalu samo ko pokličesš tja in nima pojma o čem govori oz. kar nekaj kvasi v tri dni tko da skor zaspiš zraven na telefonu

lp
A ti povem zgodbico naše familije o prošnji za telefonski priključek leta 1978?
No answer since

Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
naročilo, paketa, trio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:44.