Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.01.2012, 21:27
lakers Uporabnik lakers ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 9
Privzeto TV se resetira

Eno vprašanje...pred enim tednom sem kupil philips lcd tv 42pfl4606h...imel je programsko verzijo 2.15 in se mi je na dan 2-3x nepričakovano resetiral, tako da se je tv ugasnil in nato takoj prižgal ter normalno delal naprej, pri tem se kanali niso pomešali...potem sem šel v big bang vprašat kaj storiti in so mi dejali naj jo posodobim..to sem storil in jo posodobil na verzijo 2.18. TV je nastavljen na država Nemčija..Kljub temu da je sedaj posodobljena, se mi resetira...resestira se mi samo če gledam tv...ko sem imel večkrat na dan vklopljen skoraj cel dan ps3 ali philipsov multimedisjki predvajalnik, se to ne zgodi...nato sem šel nazaj v big bang in so mi dejali da s tv ni nič narobe, saj če bi bilo, se bi resetirala tudi pri ps3...nato so mi dejali da se naj pozanimam pri kablskem operaterju kako je s signalom.

Naj še povem da je jakost signala na vseh kanalih dobra (98) razen na das erste hd ter zdf hd (slaba 14)....imamo pa v hiši drugače 3 tv-je in so povezani tako kot si nam to storili siolovci..iz rutera gre kabl...na razdelilec in iz njega 3 kabli za vsako tv posebej...ali je možno da je prevelika preobremenjenost pri tej tv, ta je 100Hz, ostali 2 ki sta tudi lcd pa sta 50 Hz?

Kako bi se lahko tega rešil???
Hvala
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2012, 22:15
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552
Privzeto Re: TV se resetira

Zaradi signala se tv ne more resetirat poskusi tv resetirat na tovarniške nastavitve.
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2012, 22:37
jonesy Uporabnik jonesy ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 87

ga lahko testiraš na kakšni drugi lokaciji? tudi jaz bi rekel da je prej kaj narobe s tunerjem, kot pa s signalom.
Odgovorite s citatom
Staro 28.01.2012, 06:45
luka24 Uporabnik luka24 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2009
Sporočila: 878

Poglej nastavitve varčevanja z energijo,če nimaš tam kaj narobe!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
resetira

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
ko pridem do Playboy kanala, se Sagem resetira kilkenny3 SiOL TV 3 25.12.2011 16:53
Amino se resetira ob izhodu iz EPGja mihies Tehnična pomoč 4 23.01.2008 23:08
Zakaj se mi modem resetira sam od sebe diative Tehnična pomoč 3 11.09.2007 18:57
prižgem pc se mi resetira modem fazan Tehnična pomoč 0 01.03.2007 14:02
Amino Se Resetira aci SiOL TV 4 05.01.2007 08:01

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:22.