Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija mobilna telefonija in tehnologija

Prikaži rezultate anket: Pri katerem mobilnem operaterju ste (oz. iz katerega največ kličete)?
Mobitel 29 50,00%
Simobil 26 44,83%
Debitel, Izi mobil, M mobil...in ostali 3 5,17%
Glasovalci: 58. V tej anketi ne moreš sodelovati

Orodja za teme
Staro 21.07.2007, 11:56
Abronsius Uporabnik Abronsius ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Abronsius
Član od: Sep 2005
Naslov: Floydland
Sporočila: 442
Privzeto Re: Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

Sem pri Mobitelu in glede na to, da mi mobitel služi bolj kot ne za en občutek varnosti na potepanjih in da sicer z njim nimam preveč opravkov, mi je pomembnejša od cene pokritost s signalom in kle je zaenkrat Mobitel ta najbul.
Staro 26.07.2007, 23:11
Z750 Uporabnik Z750 ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Z750
Član od: Mar 2005
Sporočila: 5.400
Privzeto Re: Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

Citat:
Objavil-a Cifra Prikaži sporočila
Jaz sem na simobilu in kljub nižjim cenam in nižji naročnini nisem zadovoljna. Prvič zarad signala, s tipom sva namreč v kletnih prostorih in tam se niti slučajno ne moreš pogovarjat po telefonu, brez da bi te ven metalo, drugič pa zarad nekih blesavih komercialnih sporočil, ki sva jih oba in še polno znancev začela dobivat. Nikoli se nikamor nisem prijavljala, ne igrala kake nagradne igre, pa sem kar naenkrat začela dobivat ta komercialna sporočila, ki so povrh vsega še plačljiva, mislim da nekaj čez 200 bivših SIT na SMS. Ko smo klicali na simobil, so tam sicer rekli, da vedo za te težave, a da ne morejo nič pomagat. Poskusiš lahko edino s ključnimi besedami na tise številke, iz katerih je bilo poslano in ti zaračunajo še tisti SMS. Nekaj časa je potem mir, čez par mescev pa jovo na novo

Razmišljam, da bi šla nazaj na mobitel
komercialna sporočila lahko blokiraš z geslom na klicnem centru. so pa začeli pošiljati sporočila tudi tistim kateri so kje glasovali, donirali itd sam se zapenam z enim od komercialnih ponudnikov od katerega sem se že 3x odjavil pa mi še vedno pošiljajo sporočila, pisnega potrdila pa ne morem dobiti
torej blokada pay smsov na simobilu

Nazadnje uredil Z750 : 26.07.2007 ob 23:14.
Staro 27.07.2007, 23:30
blustar Uporabnik blustar ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 88

Citat:
Objavil-a Z750 Prikaži sporočila
so pa začeli pošiljati sporočila tudi tistim kateri so kje glasovali, donirali itd:
??? a tole zares. Ce doniras, moras tud kaksen droben tisk gledat al kaj?
Staro 28.07.2007, 00:17
Irina Uporabnik Irina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Irina
Član od: Feb 2007
Sporočila: 2.292

Zapomni si, vedno moraš natančno pogledati in prebrati droben tisk, če je kje, je tam skrita zanka. Ravnokar potekajo razprodaje in največji procent popusta je napisan s številkami, ki bi jih videl iz aviona, besedico, ki je pred številko t.j. "do" je skoraj neopazna. Ali pa je nekje čisto na dnu reklamnega plakata zapisano: "Velja za gotovino".

Značke
druga, katerem, mobilnem, mobitel, operaterju, podjetja, simobil, ste

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:53.