Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.02.2009, 15:34
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: "Brezplačen" varnostni paket - naročnik siol, prva licenca

Citat:
Objavil-a bucka Prikaži sporočila
Meni se je "zgodila" še boljša stvar! Julija lani sem aktivirala ta varnostni paket - v dobri veri, da je res brezplačen. Ker prvič ni šlo, sem na aktivacijo kliknila dvakrat. Rezultat je, da
že od julija plačujem DVAKRATNO "sorazmerno" ceno "brezplačnega" paketa - pri čemer Siolovcem nisem mogla nikakor dopovedati, da je šlo za napako in da dveh varnostnih paketov na dveh računalnikih pač ne potrebujem.
Torej gre za dvakratni nateg - rezultat pa je, da že od julija plačujem dvakrat po dva evra ... in komaj čakam, da mi poteče vezava in da se končno spravim stran, ker sem full razočarana. O tem, koliko dodatnega denarja za ta brezplačni paket, ki ga plačujem dvakratno, bo to zneslo v enem letu, raje niti ne razmišljam. Je pa bila to vsekakor zadnja stvar, zaradi katere bom s Siola (katerega ena najstarejših naročnic sem) zgasnila takoj, ko se bo za to pokazala prva priložnost.
Tudi mene tole čudi, ker je moja mama storila enako (stara je čez petdeset) in ko sem poklical na 080, so zadevo hitro uredili, da ni plačevala NIČ, ker je paket brezplačen. O količini denarja, ki vam ga je TK s svojo nepopisno nesramnostjo (kako se to vedno dogaja enim in istim, verjetno vas imajo na piki), raje ne bi govoril. Verjetno jetos ne boste mogli na tako zaslužen tri dnevni dopust. 2,5 EUR na mesec. Groza. In ne mi sedaj, da za ene je to veliko, ker tisti si ne morejo niti priklopa privoščit in ga tudi nimajo.
Staro 26.02.2009, 22:17
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186
Privzeto Re: "Brezplačen" varnostni paket - naročnik siol, prva licenca

Eno leto je okoli in stvar je sledeča - na servisnih straneh sem nabavil novo serijsko kodo, ki pa mi ne prime in bit defenderja ne morem registrirat! Kaj naj sedaj?!

edit: težava odpravljena. Sem moral namestiti najnovejši bitdefender 2009!

Nazadnje uredil MCblue : 26.02.2009 ob 22:36.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
brezplačen, licenca, naročnik, paket, prva, siol, varnostni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo G3nius O storitvah 245 02.03.2020 12:59
Zaračunavanje licence pri podaljšanju varnostnega paketa Dravlje Tehnična pomoč 24 21.06.2007 13:46
SiOL in moja zgodba gusti85 O storitvah 10 08.12.2006 11:25

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:21.