Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.05.2009, 22:19
rda Uporabnik rda ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.018
Privzeto Re: Primerjava Siol vs T2

Citat:
Objavil-a TDtrax Prikaži sporočila
Malo z poslovnega vidika...

1:0 za Siol. T-2 ima za okoli 200mio € dolgov (terjatev), tako da so do vratu v "dreku".. Kako dolgo bo še to zdržalo..
Mene bolj zanimajo storitve, ki mi jih neka firma ponuja (in seveda za kakšno ceno)...

... in mi je prav vseeno, če ima ta firma dobiček ali izgubo, če je dobil direktor nagrado za uspešnost ali ne, če so zaposleni tam dobili regres že meseca marca ali ga še bodo, ...

lp
Odgovorite s citatom
Staro 27.05.2009, 08:55
pesimist Uporabnik pesimist ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce pesimist
Član od: May 2006
Sporočila: 36

Pravzaprav ne bi smelo biti dileme glede odgovora "kateri ponudnik je cenejši",žal pa ponudba pokaže,da največji ne da kaj dosti na ugodne cene. Sam sem v tem momentu na točki izbiranja in za primer internet 4Mbps/1 Mbps z Ip telefonom je pri T2 28€, podobna izbira pri Siolu pa 41€ (da dodam,da je pri T2 še popoln razvezan internet,kar za Siol nisem ugotovil). Razlike so na letni ravni astronomske,da ne govorim še o časovni vezavi.
Imam možnost izbire T2,Amis,Siol in ker sem na Siol forumu prosim dokažite mi,da je Siol najcenejša izbira za moj primer in se bom zlahka odločil za Siol !
Staro 27.05.2009, 09:55
Andrei Uporabnik Andrei ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2009
Sporočila: 166

Tukaj te nihče ne bo prepričeval. Za tvoj primer je T-2 cenejši in ti ga priporočam.
Za moj primer me pa pri SiOLu pride 36 €, pri T-2 pa bi me obrali za 59 €.
Tako da dilema o tem kateri je cenejši še kako obstaja. V splošnem so posamezne storitve cenejše pri ostalih, paketi pa pri SiOLu.
Odgovorite s citatom
Staro 27.05.2009, 13:59
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 929

Citat:
Objavil-a pesimist Prikaži sporočila
Pravzaprav ne bi smelo biti dileme glede odgovora "kateri ponudnik je cenejši",žal pa ponudba pokaže,da največji ne da kaj dosti na ugodne cene. Sam sem v tem momentu na točki izbiranja in za primer internet 4Mbps/1 Mbps z Ip telefonom je pri T2 28€, podobna izbira pri Siolu pa 41€ (da dodam,da je pri T2 še popoln razvezan internet,kar za Siol nisem ugotovil). Razlike so na letni ravni astronomske,da ne govorim še o časovni vezavi.
Imam možnost izbire T2,Amis,Siol in ker sem na Siol forumu prosim dokažite mi,da je Siol najcenejša izbira za moj primer in se bom zlahka odločil za Siol !
Osebno se mi to zdi prevelika razlika za primerljive obsega storitev. Najmanj, kar bi si pridobil pred sklenitvijo pogodbe je pisna ponudba od vseh ponudnikov, katero bi pred podpisom podrobno preučil. Internetni kalkulatorji ali ceniki so lahko bolj tako-tako. Vedno obstaja še nek droben tekst.

Značke
primerjava, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave s siol TV in siol telefonom Tadejgg Tehnična pomoč 4 07.07.2009 20:36
Spremembe na storitvi SiOL TV mihies SiOL TV 16 22.06.2009 21:41
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
SIOL TV mi ne dela slikar Tehnična pomoč 4 22.09.2006 18:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:34.