Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.01.2020, 09:51
danilo Uporabnik danilo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 274
Privzeto telekom - norčevanje

Imam samo eno vprašanje/pripombo... A tako se dela z dolgoletnimi naročniki, in dobra popotnica za nove?
Na tem forumu se lahko vidi, koliko prijav je bilo narejenih zaradi nedelovanja, posledično reklamacij zaradi plačila računa - kaj plačevati polno, če ni storitev? In kaj naredi telekom (ne, se ne piše z veliko!)...na vsak račun, pred računi....pišem reklamacije, oni pa meni v eno o izklopih. Ja, a v tem začaranem krogu vemo kdo plača - JAZ. A ni problem, zadeva ne bo ostala samo pri tem pisanju sedaj.
Zdaj pa je dovolj vseh za***ancij...
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2020, 15:15
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.781
Privzeto Re: telekom - norčevanje

Razen, če vam ne dela čisto nič, morate vseeno poravnati sorazmerni delež računa. Če imate težave s TV komunikatorjem NEO, morate vseeno plačati za telefonijo in internetne storitve. Predlagam, da mi na ZS sporočite svoje uporabniško ime in kontaktno številko in e-naslov. Vaš primer bom posredoval v Službo za reklamacije, prav tako vam bom dal njihovo kontaktno številko, na katero jih lahko kontaktirate.

Lp
Črt
Staro 09.01.2020, 16:10
PacoSLO Uporabnik PacoSLO ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce PacoSLO
Član od: Aug 2018
Sporočila: 27

Enako pri meni 3 mesece ne deluje, modem se sinhonizira na novo vsake toliko casa, javil na tehnicno sploh ni odziva 1x sem celo dobil email zadeva odpravljane ceprav me je pri branju tega maila 15x vrglo iz interneta. In sedaj bi naj bilo spet odpravljeno ampak modem se vedno slabo sinhroniziran, ni tako kot je bil in dobis odg da je to najvecja mozna sinhronizacija LAŽ! Žal se spoznam na zadeve in vem koliko je bil prej sinhoniziran!!
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2020, 16:42
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.781

Citat:
Objavil-a PacoSLO Prikaži sporočila
Enako pri meni 3 mesece ne deluje, modem se sinhonizira na novo vsake toliko casa, javil na tehnicno sploh ni odziva 1x sem celo dobil email zadeva odpravljane ceprav me je pri branju tega maila 15x vrglo iz interneta. In sedaj bi naj bilo spet odpravljeno ampak modem se vedno slabo sinhroniziran, ni tako kot je bil in dobis odg da je to najvecja mozna sinhronizacija LAŽ! Žal se spoznam na zadeve in vem koliko je bil prej sinhoniziran!!
Prosim, da mi sporočite svoje uporabniško ime in kontaktno številko na ZS, bom preveril.

Lp
Črt
Odgovori

Značke
norčevanje, telekom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Telekom prevzem IZImobil ? cveto O storitvah 2 07.11.2017 10:30
Iz T-2 na Telekom Modri paket CiroDiMarzio O storitvah 37 20.09.2016 09:24
Telekom ID ? muc O storitvah 2 13.12.2013 08:01
Šlamparija, nateg ali pa samo Telekom? vw225n O storitvah 35 17.10.2011 07:52
Telekom naslednje leto ne bo vlagal čisto nič v optiko bond008 O storitvah 24 01.12.2009 13:29

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:01.