Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija mobilna telefonija in tehnologija

Prikaži rezultate anket: Pri katerem mobilnem operaterju ste (oz. iz katerega največ kličete)?
Mobitel 29 50,00%
Simobil 26 44,83%
Debitel, Izi mobil, M mobil...in ostali 3 5,17%
Glasovalci: 58. V tej anketi ne moreš sodelovati

Orodja za teme
Staro 27.04.2007, 08:23
Limml Uporabnik Limml ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Limml
Član od: Dec 2005
Sporočila: 149
Privzeto Re: Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

Debitel, ne vem če je najbolj ugoden, od začetka tam...pa ne mislim menjat razen, če bo kdo zastonj telefonijo ponudu
Staro 27.04.2007, 17:03
js1234 Uporabnik js1234 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce js1234
Član od: Mar 2006
Sporočila: 161
Privzeto Re: Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

debiter ter mobitel.....karkoli....samo simobila ne maram!
se ne splača! Za mene! zelo dobra podpora, kvaliteta, pokritost....v dveh letih lahko kupim 3 akcijske aparate (2x gsm, ter 1x UMTS)
Imam tudi predplačniški ...... IZI !
Staro 27.04.2007, 17:27
AlienW Uporabnik AlienW ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienW
Član od: Apr 2007
Sporočila: 157

Podatki iz 31.8.2004. Verjetno jih imajo zdaj nekaj manj ker jih je veliko prešlo na SiMobil . Drgaš pa valda da Mobitel! Je mal dražji a ***i ga.

GPRS gostovanje je na današnji dan omogočeno že pri 70 mobilnih operaterjih v 38 državah, gostovanje Mobitel GSM pa pri 269 operaterjih v 162 državah sveta. Skupno število uporabnikov Mobitelovih omrežij na dan 31. 8. 2004 znaša 1.458.461. Od tega je 685.456 naročnikov Mobitel GSM/UMTS, 645.639 Mobiuporabnikov, 40.859 naročnikov Mobitel NMT in 86.507 Debitelovih naročnikov. Multimedijski portal Planet je do 31. 8. 2004 obiskalo že 529.000 različnih uporabnikov omrežij Mobitel GSM/UMTS, svoj Planet pa je izbralo že 175.000 uporabnikov. Mobitelov Planet uporablja več kot 37 % uporabnikov Mobitelovega GSM/UMTS omrežja, kar je ena najvišjih penetracij na svetu.
Staro 30.04.2007, 13:52
arturius Uporabnik arturius ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce arturius
Član od: Jan 2007
Sporočila: 104

Citat:
Objavil-a Rusy Prikaži sporočila
Mobitel da je malo drag ti si malo smešen Mobitel je kr fino drag in zraven še goljufa stranke tebi če je prav da te goljufa pa naj te Simobil pa je naj bol poceni pa kaj če nima vseh storitev vglavnem da so cene nižje kot pri Mobitelu...
No, da bi me Mobitel skušal ogoljufati še nisem zasledil. Sem pa dobil Si.mobil pri tem početju, ko so mi na računu za GPRS kartico napisali, da sem parkrat dostopal do Vodafone !evil.

Sicer pa Mobitel ni bistveno dražji, sploh če uporabiš videotelefonijo, ki je nekak povsem free. Pa po želji še lahko gledaš folk, ki ga kličeš (in mojo bejbo se splača gledat).
Staro 30.04.2007, 14:33
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.296

Citat:
Objavil-a arturius Prikaži sporočila
No, da bi me Mobitel skušal ogoljufati še nisem zasledil. Sem pa dobil Si.mobil pri tem početju, ko so mi na računu za GPRS kartico napisali, da sem parkrat dostopal do Vodafone !evil.

Sicer pa Mobitel ni bistveno dražji, sploh če uporabiš videotelefonijo, ki je nekak povsem free. Pa po želji še lahko gledaš folk, ki ga kličeš (in mojo bejbo se splača gledat).

Ja sam kolk dolgo bo video telefonija prezplačna pomoje dokler se folk ne navadi pol bodo kr začeli zaračunavat sam bojo pol take cene da te bo glava bolela jst tuki nisem omenjal video telefonija ampak gsm telefonijo ki je draga..

Nazadnje uredil Rusy : 30.04.2007 ob 14:35.
Staro 20.05.2007, 23:44
Julie Uporabnik Julie ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Sporočila: 2

ej se prou strinjam!!tole glede tega vodafonea...k ga prou nc ne rabm...pa kasni so tm na simobilu...grrrr...sam kaj k ma pa smse pa pogovore 5sit/min...men je to le vec k pa nou fon..jšmentk..
Staro 02.06.2007, 19:17
milan1 Uporabnik milan1 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce milan1
Član od: Nov 2006
Naslov: Štajerc
Sporočila: 61

Mobitel je THE BEST!!! Simobil, se naj v zemljo pogrezne!!! Po mobitelu si najj vzgled jemljejo!!!
Staro 02.06.2007, 22:28
Tommy Kebab Uporabnik Tommy Kebab ni prijavljen
Odvisnik
Član od: Aug 2004
Sporočila: 13.364

Trenutno še pri Simobil-Vodafone. Samo bom šel po vsej vrjetnosti k T-2.
Staro 02.06.2007, 22:28
Tommy Kebab Uporabnik Tommy Kebab ni prijavljen
Odvisnik
Član od: Aug 2004
Sporočila: 13.364

Citat:
Objavil-a milan1 Prikaži sporočila
Mobitel je THE BEST!!! Simobil, se naj v zemljo pogrezne!!! Po mobitelu si najj vzgled jemljejo!!!
Vsak za svojega navija.
Staro 03.06.2007, 11:41
milan1 Uporabnik milan1 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce milan1
Član od: Nov 2006
Naslov: Štajerc
Sporočila: 61
Question Re: Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

Od kdaj je T-2 mobilni ponudnik?

Značke
druga, katerem, mobilnem, mobitel, operaterju, podjetja, simobil, ste

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:09.