Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija mobilna telefonija in tehnologija

Prikaži rezultate anket: Pri katerem mobilnem operaterju ste (oz. iz katerega največ kličete)?
Mobitel 29 50,00%
Simobil 26 44,83%
Debitel, Izi mobil, M mobil...in ostali 3 5,17%
Glasovalci: 58. V tej anketi ne moreš sodelovati

Orodja za teme
Staro 03.06.2007, 13:22
Tommy Kebab Uporabnik Tommy Kebab ni prijavljen
Odvisnik
Član od: Aug 2004
Sporočila: 13.364
Privzeto Re: Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

Citat:
Objavil-a milan1 Prikaži sporočila
Od kdaj je T-2 mobilni ponudnik?
Letos oktobra naj bi začeli. Številka bo pa 064.

Nazadnje uredil Tommy Kebab : 03.06.2007 ob 13:37.
Staro 04.06.2007, 13:39
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060
Privzeto Re: Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

Citat:
Objavil-a AlienW Prikaži sporočila
Podatki iz 31.8.2004. Verjetno jih imajo zdaj nekaj manj ker jih je veliko prešlo na SiMobil . Drgaš pa valda da Mobitel! Je mal dražji a ***i ga.

Za primerjavo dejmo vzet Simobil in Mobitel(velika večina je naročnikov pri enem od teh dveh).

Mobitel-Mobitel stane 21 sit/min
Mobitel-Simobil stane 39 sit/min
Simobil-Simobil stane 5 sit/min
Simobil-Mobitel stane 22 sit/min

Torej, če sem na Simobilu, me klici v Mobitel omrežeje pridejo enako kot so me, ko sem bil pri Mobitelu. Hkrati pa me klici v Simobil omrežje iz Simobil omrežja pridejo 8x ceneje kot iz Mobitel omrežja.

Kje je zdj ta tvoj MAL?

Glede na to, da vedno več ljudi šalta na Simobil, lahka zaključimo, da je Mobitel VELIK dražji, ne MAL. Definitivno se v tem trenutku Simobil precej bolj splača. Vsaj pri meni, glede na to, da je večina mojih prijatlov ter punca šaltala na Simobil. Pravtako je pri večini 50% ali več prihranka.

Je pa res, da ma Mobitel več storitev. Ampak js nucam sam sms in pogovore. Torej mi več storitev ne koristi.

Edino, kar me pri Simobilu moti je slabša pokritost. Ampak se da preživet.
Staro 04.06.2007, 15:22
Tommy Kebab Uporabnik Tommy Kebab ni prijavljen
Odvisnik
Član od: Aug 2004
Sporočila: 13.364

Simobil-Mobitel stane 22 sit/min. Ja v primeru, če vzameš opcija mobilni.
Staro 02.07.2007, 07:27
arturius Uporabnik arturius ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce arturius
Član od: Jan 2007
Sporočila: 104

Faktor pri odločanju je tudi, da imaš pri Mobitelu videotelefonijo zastonj. Pa če plačaš 6 € mesečno, so zastonj tudi klici mobitel-mobitel zvečer in ob vikendih.
Staro 02.07.2007, 17:56
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.298

Vsi ki vrjamete Mobitelu in njihovem brezplačnem videotelefoniji kr verjemte dokler bo zastojn ko pa bojo postavli ceno ki bo zasoljena pol bom vas vprašal kdo je bol poceni
Staro 10.07.2007, 12:35
blustar Uporabnik blustar ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 88

Mobitel, ker ima men boljše storitve in ker je večina mojih na Mobitelu. Problemov z njimi še nisem imela. Tud ne porabim tolk, da bi me zanimala razlika v ceni. En faktor mi je tud Moneta, ki mi je že velikrat prav pršla. Sam če bodo zaspal pri razvoju, bom pa razmisla. Tega pa ne maram, da kdo misl, da mu ni treba nč migat, da obrži stranke.
Staro 10.07.2007, 15:06
silence Uporabnik silence ni prijavljen
Lady
Prikazne slike uporabnika/ce silence
Član od: Nov 2004
Naslov: Lady's heart 4ever
Sporočila: 31.722

Kwa pomaga, da je Simobil cenejsi, ce pa lovi samo v mestih, nekaterih vaseh? 15 m iz Ljubljane, pa ni vec signala.
Jaz mam Simobil samo bom sla nazaj na Mobitel.

Si nek na 2600, si zlomis nogo ( kera nepazljivost), bi rad poklical na pomoc; in ja, ti ostane samo eno; da klices=se deres na pomoc. Jaz npr. nimam glasilk, ki bi do Mojstrane ali pa Tmina nesle.
Drug primer; sem na 2700; nardim fotko fabjuloznega razgleda; hocem poslat mms v stilu "gres naslednjic z mano?", pa ne morem.
Tretji primer: sem na brezpotju; na 2200, mi skala zgleda neki sumljiva, hocem poklicat znanca, ki ima tole brezpotje v mezinco, da se ne bi zaplezala....pa ne morem.
Osemnajsti primer: se vracam v dolino; pa bi rada poklicala, da sporocim kaj bi jedla (), pa spet ne morem.

Tko ja!
Staro 10.07.2007, 15:22
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933

Silence, ti boš kar lepo počakala na jesen in ti bo pink floyd možakar zrihtal umts

Staro 10.07.2007, 15:28
silence Uporabnik silence ni prijavljen
Lady
Prikazne slike uporabnika/ce silence
Član od: Nov 2004
Naslov: Lady's heart 4ever
Sporočila: 31.722

Citat:
Objavil-a bobi Prikaži sporočila
Silence, ti boš kar lepo počakala na jesen in ti bo pink floyd možakar zrihtal umts
A tole je pol res? Oh yes!! Jesen it is!
Staro 10.07.2007, 15:35
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754

Citat:
Objavil-a silence Prikaži sporočila
Kwa pomaga, da je Simobil cenejsi, ce pa lovi samo v mestih, nekaterih vaseh? 15 m iz Ljubljane, pa ni vec signala.
Jaz mam Simobil samo bom sla nazaj na Mobitel.

Si nek na 2600, si zlomis nogo ( kera nepazljivost), bi rad poklical na pomoc; in ja, ti ostane samo eno; da klices=se deres na pomoc. Jaz npr. nimam glasilk, ki bi do Mojstrane ali pa Tmina nesle.
Drug primer; sem na 2700; nardim fotko fabjuloznega razgleda; hocem poslat mms v stilu "gres naslednjic z mano?", pa ne morem.
Tretji primer: sem na brezpotju; na 2200, mi skala zgleda neki sumljiva, hocem poklicat znanca, ki ima tole brezpotje v mezinco, da se ne bi zaplezala....pa ne morem.
Osemnajsti primer: se vracam v dolino; pa bi rada poklicala, da sporocim kaj bi jedla (), pa spet ne morem.

Tko ja!

Nauk zgodbe; Simobil ni za Pehto in Bedanca

Dejstvo je, da je Mobitel boljša izbira glede pokritosti in tehnologije (nenazadnje tudi Monete), če te ne moti, da za to dejstvo plačuješ več. Mene je pri mojih navadah uporabe telefona to motilo, pa sem prešaltal... dokler se ne pojavi spet ugodnejša opcija.

Značke
druga, katerem, mobilnem, mobitel, operaterju, podjetja, simobil, ste

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:44.