Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 29.08.2008, 09:30
ss77 Uporabnik ss77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce ss77
Član od: Aug 2008
Sporočila: 137
Privzeto Kdaj oz. po kolikem času...

Včasih se je mislilo, da, če ženska hitro "da", da je lahka, cipa...itd..
Meni osebno pa to nič ne pomeni, pomeni mi samo to, da počne kar želi in si to tudi privošči, da rada seksa in navadno take res obvladajo zadevo (kar je vsekakor velik plus....). "Pridne deklice", ki te vlečejo za nos cel mesec so pa navadno precej zadržane, neizživete, komplicirajo in na koncu se zaradi neizživetosti še "s****ajo"....
Je pa res, da, ko sem bil mlajši, sem tudi jaz tako brezumno razmišljal....potem pa sem preko let spremljal tovrstne dogodke in prišel do popolnoma novih zaključkov.
Kaj vi mislite o tem, sprašujem tako ženske kot moške....
Staro 29.08.2008, 10:45
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754
Privzeto Re: Kdaj oz. po kolikem času...

Bolj si oddaljen od pubertete, manj te tovrstne "dileme" tangirajo. Če bo dvema pasalo, si bosta pač dala prvih pet minut.

Staro 29.08.2008, 22:22
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Citat:
Objavil-a ss77 Prikaži sporočila
Včasih se je mislilo, da, če ženska hitro "da", da je lahka, cipa...itd..
Meni osebno pa to nič ne pomeni, pomeni mi samo to, da počne kar želi in si to tudi privošči, da rada seksa in navadno take res obvladajo zadevo (kar je vsekakor velik plus....). "Pridne deklice", ki te vlečejo za nos cel mesec so pa navadno precej zadržane, neizživete, komplicirajo in na koncu se zaradi neizživetosti še "s****ajo"....
Je pa res, da, ko sem bil mlajši, sem tudi jaz tako brezumno razmišljal....potem pa sem preko let spremljal tovrstne dogodke in prišel do popolnoma novih zaključkov.
Kaj vi mislite o tem, sprašujem tako ženske kot moške....
... če pa dec, je pa car, a ne de

A sploh moram napisat, da se strinjam z Mowgličem? Ko/Če paše, paše.
Staro 30.08.2008, 12:21
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Lahko takoj, ko se zagledata in mislim, da vedno več ljudi tko razmišlja-končno je prišla osvoboditev
Staro 01.09.2008, 07:58
Pripravnik

Mislim, da so časi "obsojanja" mimo.....in to je več kot odlično. Tako so tudi ženske bolj sproščene (in ne komplicirajo)...konec koncev imamo vsi nekaj od tega....
Kar tako naprej punce.....bo svet takoj precej lepši, tudi prometnih nesreč bo manj....
Staro 01.09.2008, 08:49
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a ss77 Prikaži sporočila
Mislim, da so časi "obsojanja" mimo.....in to je več kot odlično. Tako so tudi ženske bolj sproščene (in ne komplicirajo)...konec koncev imamo vsi nekaj od tega....
Kar tako naprej punce.....bo svet takoj precej lepši, tudi prometnih nesreč bo manj....
Ali pa več, odvisno od sopotnice(ka)
Staro 01.09.2008, 09:05
Pripravnik

Citat:
Objavil-a KissMe Prikaži sporočila
Ali pa več, odvisno od sopotnice(ka)
Tudi to je možno, če je sopotnica zelo "prijetna" zna tudi to dejstvo precej vplivati na zbranost med vožnjo.....osebno v takih trenutkih raje vozim lepo po CPP...
Si pa ne predstavljam, kako bi Policaj gledal, če te ustavi z odpetim šlicem....Ziher bi padle kazenske..... Ampak za tako stvar se definitivno splača....

Na splošno sem pa mislil, da, če bi ljudje več "ležali na hrbtu...ali klečali ali kak drug položaj" bi bilo precej manj slabe volje in jeze....manj bi se trobilo, psovalo mater....
Staro 02.09.2008, 17:17
Mojster

mejk lou, not vor! je rekla moja mat ob neki priliki: "če bi ljudje več seksali, bi bil svet lepši". al neki v tem stilu... mi je takrat pasal tak njen pogled, sedaj pa tudi

po drugi strani pa nisem prepričana, da te samo "otepanje" okoli lahko osrečuje. poznam precej osebkov, ki skačejo od enega "položaja" (če si sposodim tvoj izraz, ss77) do drugega, misleč, da jih bo to osrečilo. samo kaj ko orgazem, če do njega sploh pride, kaj hitro mine in potem ostane grenak okus v ustih, da to ni to. in na koncu le ugotavljajo, kako je vse brezzveze, krneki in... hm...

ss77, ne, časi obsojanja glih še niso čisto mimo. samo pustimo to.
Staro 03.09.2008, 07:42
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila
mejk lou, not vor! je rekla moja mat ob neki priliki: "če bi ljudje več seksali, bi bil svet lepši". al neki v tem stilu... mi je takrat pasal tak njen pogled, sedaj pa tudi

po drugi strani pa nisem prepričana, da te samo "otepanje" okoli lahko osrečuje. poznam precej osebkov, ki skačejo od enega "položaja" (če si sposodim tvoj izraz, ss77) do drugega, misleč, da jih bo to osrečilo. samo kaj ko orgazem, če do njega sploh pride, kaj hitro mine in potem ostane grenak okus v ustih, da to ni to. in na koncu le ugotavljajo, kako je vse brezzveze, krneki in... hm...

ss77, ne, časi obsojanja glih še niso čisto mimo. samo pustimo to.
skakanje iz enega na drugega oz. iz ene na druge te res ne osrečijo....trenutno že, dolgoročno si pa sam in življenje je prazno. Z nekom, ki ga imaš rad početi to, to pa res osrečuje in seveda to še zdaleč ni vse.....toplina, bližina, zaupanje...to je pomembno za zadovoljstvo v življenju....
Staro 03.09.2008, 07:58
Mojster

jp... seks sprošča hormone sreče

Značke
času, kolikem

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Do kdaj zanositi? jurka Zdravje 72 11.11.2010 11:41
Delo ponoči kdaj in kako spati lp1 Dom in družina 10 23.07.2008 22:59
Kdaj je potrebno sklopko zamenjati? merilo Avtomobilizem 10 09.06.2008 15:10
Sinope - kdaj spet? schnapsi O storitvah 1 05.12.2006 16:03
Kdaj siol tv v občini Markovci miran74 SiOL TV 1 25.09.2006 22:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:07.