Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 11.02.2009, 12:27
Grisbi Uporabnik Grisbi ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2009
Sporočila: 7
Privzeto "Brezplačen" varnostni paket - naročnik siol, prva licenca

Konec decembra sem preko spletne strani naročila in uspešno prenesla varnostni paket BitDefender. Ker sem že dalj časa naročnik SIOL internet storitev sem se za prenos programa odločila v dobri veri, da gre za ugodnost SIOL naročnikov in je program brezplačen. Kot koristniku SIOL internet storitev naj bi mi ta ugodnost tudi pripadala. Poleg tega se mi je pred prenosom v programu: na spletni strani lepo izpisalo: Število veljavnih brezplačnih licenc: 1.

Danes pa sem na dom dobila račun internet storitev na katerem je navedeno tudi plačilo zakupnine za varnostni paket! Toliko o brezplačnosti in ugodnosti za stare naročnike.

Prosim za pomoč, kaj mi poleg pisanja pritožbe še preostane in ali ima še kdo podobno neprijetno izkušnjo.
Odgovorite s citatom
Staro 11.02.2009, 12:58
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019
Privzeto Re: "Brezplačen" varnostni paket - naročnik siol, prva licenca

koliko aktivnih licenc imate trenutno navedenih na servisnih straneh?
Odgovorite s citatom
Staro 11.02.2009, 13:23
Novinec

Copy paste iz servisnih strani:

Pregled naročenih licenc varnostnih paketov

Število veljavnih licenc varnostnih paketov: 1
Odgovorite s citatom
Staro 11.02.2009, 14:59
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Svetujem vam, da napišete reklamacijo. Podatke o vložitvi reklamacije najdete na zadnji strani vsakomesečnega računa.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 12.02.2009, 06:17
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 929

Citat:
Objavil-a Grisbi Prikaži sporočila
Konec decembra sem preko spletne strani naročila in uspešno prenesla varnostni paket BitDefender. Ker sem že dalj časa naročnik SIOL internet storitev sem se za prenos programa odločila v dobri veri, da gre za ugodnost SIOL naročnikov in je program brezplačen. Kot koristniku SIOL internet storitev naj bi mi ta ugodnost tudi pripadala. Poleg tega se mi je pred prenosom v programu: na spletni strani lepo izpisalo: Število veljavnih brezplačnih licenc: 1.

Danes pa sem na dom dobila račun internet storitev na katerem je navedeno tudi plačilo zakupnine za varnostni paket! Toliko o brezplačnosti in ugodnosti za stare naročnike.

Prosim za pomoč, kaj mi poleg pisanja pritožbe še preostane in ali ima še kdo podobno neprijetno izkušnjo.
Jaz nisem z ničemer spremenil svojega naročniškega razmerja, niti prenesel varnostnega paketa. Skratka nič. Pa se mi je na položnici kar prikazala postavka za plačilo sorazmernega deleža varnostnega paketa. Rabil sem tri mesece reklamacij in preklic trajnika na banki, da so mi sedaj končno prenehali zaračunavati neko stvar, za katero niti ne vem kaj je.
Kar lepo preko e-maila pošlji reklamacijo (vsak mesec na isti mail samo dopiši novo reklamacijo). Zagotovo ti bodo ugodno rešili reklamacijo in dobil boš dobropis. In bodi vztrajen ker po mojem pri takšnih zaračunavanjih za nekaj € ob tako nepreglednih računih računajo na našo brezbrižnost.
Staro 12.02.2009, 11:48
Novinec

Hvala za nasvet in deljenje izkušnje, reklamacija že poslana.

Upam, da se bo uredilo čimprej, čeprav glede na (ne)odzivnost njihovih telefonskih številk 080..., tudi glede reševanja reklamacij najbrž ni pričakovati čudeža.

Nazadnje uredil Grisbi : 12.02.2009 ob 12:42.
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 20:07
bucka Uporabnik bucka ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 8

Meni se je "zgodila" še boljša stvar! Julija lani sem aktivirala ta varnostni paket - v dobri veri, da je res brezplačen. Ker prvič ni šlo, sem na aktivacijo kliknila dvakrat. Rezultat je, da
že od julija plačujem DVAKRATNO "sorazmerno" ceno "brezplačnega" paketa - pri čemer Siolovcem nisem mogla nikakor dopovedati, da je šlo za napako in da dveh varnostnih paketov na dveh računalnikih pač ne potrebujem.
Torej gre za dvakratni nateg - rezultat pa je, da že od julija plačujem dvakrat po dva evra ... in komaj čakam, da mi poteče vezava in da se končno spravim stran, ker sem full razočarana. O tem, koliko dodatnega denarja za ta brezplačni paket, ki ga plačujem dvakratno, bo to zneslo v enem letu, raje niti ne razmišljam. Je pa bila to vsekakor zadnja stvar, zaradi katere bom s Siola (katerega ena najstarejših naročnic sem) zgasnila takoj, ko se bo za to pokazala prva priložnost.
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 20:49
rda Uporabnik rda ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.018

Imaš pa dvojno varnost
Odgovorite s citatom
Staro 19.02.2009, 14:07
M.T. Uporabnik M.T. ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 253

Citat:
Objavil-a bucka Prikaži sporočila
Meni se je "zgodila" še boljša stvar! Julija lani sem aktivirala ta varnostni paket - v dobri veri, da je res brezplačen. Ker prvič ni šlo, sem na aktivacijo kliknila dvakrat. Rezultat je, da
že od julija plačujem DVAKRATNO "sorazmerno" ceno "brezplačnega" paketa - pri čemer Siolovcem nisem mogla nikakor dopovedati, da je šlo za napako in da dveh varnostnih paketov na dveh računalnikih pač ne potrebujem.
Torej gre za dvakratni nateg - rezultat pa je, da že od julija plačujem dvakrat po dva evra ... in komaj čakam, da mi poteče vezava in da se končno spravim stran, ker sem full razočarana. O tem, koliko dodatnega denarja za ta brezplačni paket, ki ga plačujem dvakratno, bo to zneslo v enem letu, raje niti ne razmišljam. Je pa bila to vsekakor zadnja stvar, zaradi katere bom s Siola (katerega ena najstarejših naročnic sem) zgasnila takoj, ko se bo za to pokazala prva priložnost.
Men se je podobno zgodil.

Pa sem mail poslal in info@siol.net in so preverjal, če sem vpisal licenco v Bitdefender. Ko so ugotovil, da nisem, so mi brez problemov sprejel reklamacijo.

Kako je meni to tako zlahka uspelo, drugi imate pa take težave mi ni jasno.

Sicer pa...zadeva u štacuni stane cca. 50 €. Na telekomu pa 2,5€ na mesec.

Z malo iznajdljivosti lahko licenco prodaš in zaslužiš [bolha.net dela čudeže].

Seveda...lažje je pljuvati po drugih kot pa priznati lastno nesposobnost..
Odgovorite s citatom
Staro 22.02.2009, 12:11
madameb Uporabnik madameb ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 12

Citat:
Objavil-a bucka Prikaži sporočila
to da se siolovcem ni dalo dopovedati da je slo za napako je grda laz, tudi zaradi taksnih ignorantov je telekom na tako slabem glasu. predlagam da cimprej dvignete telefon in v vljudnem tonu prosite operaterja ce vam lahko tole zadevo uredi da ne boste placevali nobene licence. razen ce vam je uspelo " po pomoti" uporabit licenci. vsakemu narocniku pac pripada ena licenca in ni razloga da bi placevali celo dve.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
brezplačen, licenca, naročnik, paket, prva, siol, varnostni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo G3nius O storitvah 245 02.03.2020 12:59
Zaračunavanje licence pri podaljšanju varnostnega paketa Dravlje Tehnična pomoč 24 21.06.2007 13:46
SiOL in moja zgodba gusti85 O storitvah 10 08.12.2006 11:25

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:47.