Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.06.2009, 16:00
videokemik Uporabnik videokemik ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 54
Privzeto Re: Kako do HBO Digital

Citat:
Objavil-a DrBruce Prikaži sporočila
...

Po žanrih lahko programe iščeš v meni - televizija - poišči program. A si sploh kaj pregledal menije? Očitno ne.

...

A ste res povsem nesposobni?!
Nesposoben je tule edino Novi vmesnik SiOL+, ker tole iskanje po žanrih ne seže staremu vmesniku niti do kolen. Totalno neuporabno!

Bi pa predlagal vsem uporabnikom SiOL+ vmesnika nasvet za najhitrejši dostop do željenega programa:

-natisnite si seznam programov s siolove spletne strani in jih zalepite poleg TV
-odtipkajte številko programa na daljincu (največ trije pritiski, minimalna možnost zablokiranja vmesnika, za starost od 4 do 99 let, ...)
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 17:12
Altair Uporabnik Altair ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Altair
Član od: Apr 2009
Sporočila: 65

Citat:
Objavil-a videokemik Prikaži sporočila
Bi pa predlagal vsem uporabnikom SiOL+ vmesnika nasvet za najhitrejši dostop do željenega programa:

-natisnite si seznam programov s siolove spletne strani in jih zalepite poleg TV
-odtipkajte številko programa na daljincu (največ trije pritiski, minimalna možnost zablokiranja vmesnika, za starost od 4 do 99 let, ...)

U, to smo imeli v "casih kabelske", ampak takrat si dejansko dobil ca. 80 TV programov (in se ene 15 radijskih) za 2500 SIT na mesec...
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 17:35
gregor975 Uporabnik gregor975 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2009
Sporočila: 263

Citat:
Objavil-a Altair Prikaži sporočila
U, to smo imeli v "casih kabelske", ampak takrat si dejansko dobil ca. 80 TV programov (in se ene 15 radijskih) za 2500 SIT na mesec...
Ja 79 od teh je bilo na črno!!! Eni so služili v tistih časih ( opraterji predvsem)!!!
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 19:21
denver3 Uporabnik denver3 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2008
Sporočila: 113

zanima me v kakšnih intervalih se dodajejo filmi na hbo digital???
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2009, 07:47
rs1975 Uporabnik rs1975 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 48

pa so filmi na HBO digital še dodatno plačljivi, ali so všteti v ceno HBO paketa?
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2009, 07:51
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a rs1975 Prikaži sporočila
pa so filmi na HBO digital še dodatno plačljivi, ali so všteti v ceno HBO paketa?
So všteti.
Staro 11.06.2009, 07:58
pagatz Uporabnik pagatz ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 244

Včeraj sem si pogledal en film na HBO digital. Sicer mi najprej ni šlo, , ker nisem skužil da se moram najprej naročit na paket "HBO Digital", šele nato izberem film/nadaljevanko. Tukaj se je izkazala TK podpora na 8000

Ko pa je proradilo, pa žal spet razočaranje: film se je vsaj 5x popolnoma ustavil (zmrznil, kot da pritisneš pavzo). Ampak to še nekako preživiš, ker traja po par sekund. Hujša je kvaliteta slika, le-ta je katastrofalna, po mojem mnenju je to MPEG-4 zmazek, kot sem ga bil nekaj časa prisiljen gledat na TV+. Kocke čez cel ekran, barvne nepravilnosti, ni ostrine, podvodne scene negledljive, ko se je v filmu zgodila nevihta in se je zabliskalo se je kar vstavlo vse skup . Ma groza, in to na optiki; kako je pri tistih, ki se borite še z zelenimi volki nočem vedet.

Tale HBO paket bi moral biti za to ceno (8EUR) max kakovost, vse 16:9 format in DD5.1 (ali DTS) zvok. To kar ponujajo pa je žal samo drag zmazek.
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2009, 10:10
srus012 Uporabnik srus012 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce srus012
Član od: May 2006
Sporočila: 214

Citat:
Objavil-a videokemik Prikaži sporočila
Nesposoben je tule edino Novi vmesnik SiOL+, ker tole iskanje po žanrih ne seže staremu vmesniku niti do kolen. Totalno neuporabno!

Se strinjam - Prenos ... predlagan način dela je Prenos ... najhitrejši možni način pregledovanja Prenos ... programov v okviru posameznega žanra. Prenos ... Verjetno sprejemljivo za tiste, ki Prenos ... poznajo le + vmesnik, razočaranje Prenos ... za tiste, ki prihajamo z Prenos ... navadnega vmesnika.

Ne nimam pokvarjene tipkovnice, le "uporabniška izkušnja" z + vmesnika me je prehudo udarila. Prenos ...
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2009, 10:23
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Sam tale prenos se je pojavil zgleda po zadnji nadgradnji.

Ker prej sem nekajkrat gledal po sioltv+ in je pregledovanje kanalov delalo normalno.
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2009, 11:11
bejba020 Uporabnik bejba020 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 482

jaz tega ne najdem grem pod videoteko, in potem kam naprej?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
digital, hbo, kako

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kako povečam hitrost ADSL povezave? howrude Tehnična pomoč 13 22.08.2009 22:24
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 21:21
Kako poteka reklamacija? d28 Tehnična pomoč 30 11.04.2008 08:04
Kako dolgo se povprečno čaka na SIOL TV ?!?! mzvikar2 O storitvah 9 02.11.2007 13:16
Pedofilija med duhovniki Sharkica Religija in filozofija 269 23.06.2007 23:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:03.