Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.09.2009, 20:17
Rocky__ Uporabnik Rocky__ ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 56
Privzeto Moznost prekinitve pogodbe pred iztekom pogodbenega roka!

Pocasi tudi meni presedajo te tezave z vsakournim preklapljanjem v poseben nacin. Potem pa po 60 s sploh ne preklopi ampak zamrzne vse skupaj.
Mislim da gleda na to da se oni ne drzijo pogodbe o nemoteni oskrbi s internetnimi storitvami bi nam morali omogočiti da pred iztekom pogodbe pogodbo prekinemo in gremo k ponudniku ki nam lahko ponudi gledljivo TV!
Jaz si ze ne mislim zapisovat kdaj mi zmrzne in jim posiljat vsakourne spise o NJIHOVIH PROBLEMIH za katere itak sami vedo. Morajo nam sami nehat posiljat racune saj za zadevo ki je ne sprovedes ne mores posiljat racunov!
Jaz mam mogoce za ogled TVja na dan uro casa in pa kak vikend in me zares razkuri ko si po utrujajocem dnevu zazelim pogledat kak film in mi vse skup zamrzne! DRAGI SIOL prosim bodi pošten in nam za to vaše učenje vaših pripravnikov za nadgrajevanje za mesce v katerih storitev ni to za kar plačujemo ne pošiljate računov! Pridobite skupino strokovnjakov in na novo sprogramirajte vmesnik ali pa pojdite raje delat kaj cesar ste sposobni! Z veseljem bom plačal račun ko bo vse delalo, zdaj pa ne!
Najlepša hvala!
Odgovorite s citatom
Staro 03.09.2009, 20:35
mravlja Uporabnik mravlja ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 185
Privzeto Re: Moznost prekinitve pogodbe pred iztekom pogodbenega roka!

t-2- komaj čakam, da priklopijo centralo
Odgovorite s citatom
Staro 04.09.2009, 11:24
bretoncek Uporabnik bretoncek ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 4

Meni se zdi tovrstno burno reagiranje pretirano. Saj ti tud elektro ne zniža računa, če kako uro zmanka elektrike na primer ... Al pa komunala, če pred tvojim blokom ne splužijo pravočasno ...

It samo zaradi tega na drugega ponudnika, se ne splača, saj imajo vsi iste probleme. Siolovi so samo bolj glasni, ker imajo večji tržni delež.
Odgovorite s citatom
Staro 04.09.2009, 13:19
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

bretoncek: elektro ne zniza racuna, zato pa ne krepava kot da je na olimpijadi. malo malo pa siol krepne. elektro izgine ob kaksnem neurju, vendar hitro nazaj pride, oz. si predhodno obvescen po radiu o delih. siol tega nima, pa imamo vsi njihove uradne maile. za spam ko posiljajo reklame pa so maili ok. sramota.
nadalje komunali NE placujes pluzenje, ampak to naredi tvoja obcina. obcine so dolzne poskrbet da so ceste v zadovoljivem stanju. siol placujemo in ne dela kot je treba. bodimo realni. da pa vsak dan zadeva pade dol je pa ze cas da resno razmislijo o delnem odpisu narocnine. moje osebno mnenje je, da v resnici ni potrebe po placevanju sioltv dokler zadev ne postimajo. v tem casu lahko racunajo internet in pa telefonijo seveda. me zanima koliko ljudi je placevalo kaksne testne zadeve. nobeden nikjer na svetu. trenutno pa mi placujemo testno zadevo, ker se sami ne vedo kaj bi sploh zeleli imeti. vse se je pa zacelo iz naslova nekaj deset uporabnikov, ki so placevali naprimer normalno shemo gledali pa polno. jaka mu-da za tist 1.5€ po glavi. zdej imajo pa veliko vecje probleme in stroske. pa prej je delala zadeva, kar danes zal ne. celo zanima kaksen del ljudi je ze odslo zaradi teh napak. po moje jih bi se vec ce bi imeli drugega ponudnika v blizini. zal je to banana republika, ja. osebno placam slabih 60€ da potem gledam v varnem nacinu. klicat mi se pa zal vec ne da, ker potem dobim samo se slabso zadevo. izgovori da ne gre, pa da naj odjavim pa nevem kaj. sej placam hudica. drugi komunikator sem tudi placal, nisem ga dobil na karitasu. z placili NE zamujam, tocen sem kot davcna...potem pa vsake tolk casa dobim dobri stari napis...prislo je do tezave. naprosamo bla bla bla. hja *****a sej jaz tudi naprosam da ZNIZAJO ceno pa me noben ne je-be 5 %. kurtz pa taksna ponudba in ingoranca. glavno da ovce se vedno placamo. me zanima kolk jih je pripravljenih stopit z jajci, kamenjem, kosami in vilami pred telekomovo in siolovo zgradbo in zahtevat da postimajo cim prej in odbijejo placilo za zadnje tri mesece najmanj.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2009, 08:40
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

rad bi videl te pogodbe o nemotenem delovanju, za katere pravite, da ste jih podpisali.

Dejte no, še maksimalne hitrosti se ne zagotavlja, pa se bo 100% razpoložljivost.

Welcome to the real world.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2009, 09:10
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Tole je odgovor na mojo reklamacijo siolu reklamiral sem ukinitev 120 minut brezplačnih klicev,povišanje naročnine in nazadnje nenormale varnoastne zagone vmesnika v varen način.

Spoštovani,

V skladu s spomladansko spremembo ponudbe je Telekom Slovenije sprejel poslovno odločitev, da z dne 1.4.2009, vsem naročnikom, ki imajo v izbrane pakete vključeno IP telefonijo, ukine 120 minut brezplačnih klicev v omrežje Telekoma Slovenije. Hkrati z ukinitvijo pa naročnikom ponujamo dodatek Neomejena telefonija - neomejeni brezplačni klici v Telekomovo omrežje, za ceno zgolj 3 EUR z DDV, kar pomeni neomejeni brezplačni klici na kar 85% vseh fiksnih številk v Sloveniji. Zato v primeru, če fiksni telefon uporabljate pogosto, priporočamo aktivacijo Neomejene telefonije. Spremembo iz Osnovne v Neomejeno telefonijo lahko opravite preko servisnih strani ali pa se obrnete na našo brezplačno telefonsko številko 080 8000.

Obvestilo o tem, da bomo ponudbo spreminjali je bilo objavljeno dne 28.2.2009 na www.telekom.si, pod rubriko AKTUALNO. Poleg tega pa smo vsem poslali na email oz. z direktno pošto obvestilo o spremembi ponudbe (nadomeščanje 120 min z nižjo ceno neomejene telefonije).

Prilagam vam še 43 člen splošnih pogojev Telekoma Slovenije d.d.

43. člen
O spremembah pogojev, ki vplivajo na pravice in obveznosti naročnikov, bodo
naročniki obveščeni najmanj trideset (30) dni pred njihovo uveljavitvijo.
Spremembe bodo objavljene na spletnih straneh Telekoma Slovenije, preko
javno objavljene brezplačne telefonske številke in v kontaktnih centrih
Telekoma Slovenije. Naročnik lahko v tem roku pogodbo pisno odpove
brez odpovednega roka in brez sankcije, če sprememba pogojev bistveno posega
v pravice in obveznosti iz naročniškega razmerja.

Skozi upravljanje storitve SiOL TV veliko pozornosti posvečamo tudi naboru televizijskih programov, ki ga ažurno osvežujemo. Pri tem se po najboljših močeh trudimo, da je ta nabor vseskozi čim bolj vsebinsko uravnotežen, seveda pa se pri sprejemanju odločitev glede vklopa ali izklopa posameznih programov navezujemo tudi na želje naročnikov, podatke o gledanosti posameznih kanalov, aktualne dogodke in ne nazadnje, tudi na spremembe na trgu vsebin, ki je vse bolj poln in raznolik.
Imate možnost izbire treh programskih paketov, TRIO Osnovni paket za ceno 30€, Standardni paket 37€ in mega paket za ceno 42€. K mega paketu pa boste lahko dodali dodatek HBO za ceno 3€ do konca leta 2009 (redna cena 8€ od 1.1.2010) in dodatka Eksplozivni za ceno 4€. V primeru TRIO paketa z mega paketom in obema dodatkoma HBO in Eksplozivni bi bila cena paketa 49€ (HBO do konca leta za dodatek 3€).Posamezno programsko shemo si lahko pogledate na strani http://www.siol.net/televizija/programski_paketi.aspx . Spremembe programske sheme lahko opravite na servisnih straneh https://servis.siol.net/ pod rubriko TELEVIZIJA. Standardni paket vas stane 2€ manj, kot prej Polna TV shema in vključuje tudi športne kanale. Programsko shemo standardnega paketa si lahko pogledate na strani http://www.siol.net/televizija/progr...x?tid=standard .

Prilagamo Vam še 3. In 20. člen splošnih pogojev Telekoma Slovenije d.d.

3. člen:

Telekom Slovenije si pridružuje pravico dodajati, spreminjati ali ukinjati dodatne, dopolnilne in druge storitve, o čemer bo naročnika obvestil najmanj 7 dni prej preko spletnih strani Telekoma Slovenije. Naročnik pred uporabo posamezne dodatne, dopolnilne in druge storitve vklopi preko servisnih strani, v skladu z navodili za uporabo.

20. člen:

O programski shemi radijskih in TV-programov, ki jih ponuja Telekom Slovenije, odloča programski svet Telekoma Slovenije. Posamezen model programske sheme v okviru storitve SIOL TV ter pripadajoče cene le-tega se lahko spremenijo v skladu s ponudbo TelekomaSlovenije.

Zaradi nadgradnje telekomunikacijskega omrežja lahko občasno prihaja do motenj ali prekinitev v delovanju storitve SiOL TV. Prosimo vas za razumevanje in se opravičujemo za nastale nevšečnosti.

V primeru dodatnih informacij nam lahko 24 ur na dan pišete na elektronski naslov info@siol.net. Z veseljem vam bomo pomagali.

Lep dan še naprej!

Jure Horvat
Služba za teleprodajo
Oddelek za internetne storitve
Telekom Slovenije d.d., Stegne 19, 1000 Ljubljana
T: 080 8000
F: + 386 1 500 65 93
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2009, 06:10
Rocky__ Uporabnik Rocky__ ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008

Citat:
Objavil-a bejli Prikaži sporočila
rad bi videl te pogodbe o nemotenem delovanju, za katere pravite, da ste jih podpisali.

Dejte no, še maksimalne hitrosti se ne zagotavlja, pa se bo 100% razpoložljivost.

Welcome to the real world.
Ves kaj bejli. Ti placuj te motnje. Meni ne bi bilo problem če bi bil izpad enkrat na teden za 15 minut. Izpadi so vsakodnevni in ne mi govorit da je to normalno!
Ce izpade elektrika je za tisti čas tudi ne rabim plačat, medtem ko za siol storitve nimas stevca in plačas enako delovanje kot nedelovanje.
Zarad takih kot si ti bejli pa je tak v Sloveniji da lahko navadnega drzavljana j... vsak kak mu paše. Zarad mene ti gledas se kdaj siol al pa ne jaz pa tega ne mislim plačat!
LP
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2009, 20:52
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281

Citat:
Objavil-a krepki Prikaži sporočila
43. člen
O spremembah pogojev, ki vplivajo na pravice in obveznosti naročnikov, bodo
naročniki obveščeni najmanj trideset (30) dni pred njihovo uveljavitvijo.
Spremembe bodo objavljene na spletnih straneh Telekoma Slovenije, preko
javno objavljene brezplačne telefonske številke in v kontaktnih centrih
Telekoma Slovenije. Naročnik lahko v tem roku pogodbo pisno odpove
brez odpovednega roka in brez sankcije, če sprememba pogojev bistveno posega
v pravice in obveznosti iz naročniškega razmerja.
In na podladi tega si mislijo, da jih čisto nič kar je v pogodbi zapisano ne zavezuje?
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2009, 21:05
FCB Uporabnik FCB ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 233

Jst bi pa vprašal kako lahko odjavim siol telefon in grem nazaj tko kot je blo? Nisem vezan na ničesar, torej kaj moram storit?
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2009, 21:53
zelenik Uporabnik zelenik ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce zelenik
Član od: Nov 2008
Naslov: Maribor

Najbolje da jutri dopoldan pokličeš na 0808000 in tam razložiš kaj bi želel in da ti pošljejo pogodbo za podpisat domov. Če nisi vezan potem enostavno prekineš prd in zahtevaš nazaj srd. Edini problem se zna pojavit pri ponovnem prenosu tel. št., ker prvi prenos je zastonj vsi naslednji pa se plačajo. Temu se eventuelno lahko izdogneš če storitev hkrati reklamiraš in ti potem zaradi motenega delovanja dajo nazaj srd.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
iztekom, moznost, pogodbe, pogodbenega, prekinitve, roka

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:55.