Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.08.2011, 21:42
rado77 Uporabnik rado77 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 76
Privzeto Re: Boš septembra doma?

jaz pa mislim, da je takšne projekte za podpreti
se kdo spomni, kako je začel sky leta 89? s 4 programi
šele čez 4 leta se ponudba razširi na 14 programov
Slovenija je sicer majhna, ampak en spodoben paket domačih plačljivih programov si pa menda zasluži
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2011, 05:30
bejba020 Uporabnik bejba020 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 482

In siol zakaj tega pop paketa ne bo v ponudbi?
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2011, 07:08
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.016

Citat:
Objavil-a rado77 Prikaži sporočila
jaz pa mislim, da je takšne projekte za podpreti
se kdo spomni, kako je začel sky leta 89? s 4 programi
šele čez 4 leta se ponudba razširi na 14 programov
Slovenija je sicer majhna, ampak en spodoben paket domačih plačljivih programov si pa menda zasluži
Delno se strinjam, samo pozabljaš kakšen trg je Velika Britanija z Irsko, ali pa kako velik (in finančno šibkejši) je slovenski trg. Ni šans da za neko normalno ceno, ki bi bila prijazna slovenskemu žepu furajo kvaliteten program. Na dolgi rok. Na kratkega verjamem da bodo šli namenoma delati minus, da pridobijo naročnike z boljšim programom, kakršen bo na srednji/dolgi rok. Sky ima podružnice po celi EU praktično (UK+Irska, Nemčija (mislim da tudi Švica in Avstrija), ter Italija. Pro Plus, če dobi naročnika v VSAKEM slovenskem gospodinjstvu ne more biti konkurenčen velikim. 15€ je odločno preveč, za POP Brio (ki ga že sedaj nekaj malega plačujemo), plus glasbeni kanal katerih je malo morje (tudi slovenskih), otroški; ajde, to bi še šlo, FOX jih verjetno pri serijah poje, filmska kanala pa; že sedaj imamo HBO, HBO-C, Cinemax 1 in 2, TV1000... pa se filmi ponavljajo. Pa je treba vzeti v zakup da gre za gigante.
Če bi bili pametni, bi naredili podružnico SKY/Viasat, ne pa da se nekaj sami matrajo in odkrivajo toplo vodo, na tako majhnem trgu, plus še to, da bo na voljo samo pri dveh operaterjih... Slej kot prej se bo po moje zgodila neka združitev pod okriljem nekoga velikega, vseh takšnih sklopov kanalov po Srednji Evropi.

Če ne bo prej že reč propadla.
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2011, 07:45
M.T. Uporabnik M.T. ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 253

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
...
Zamudili itak ne bomo nič. Teh vsebin razen morda sinhro risank je ogromno. ...
Bolje original brez podnapisov kot sinhronizacija po POP TVjevsko.. Z dvema različnima glasovoma pokrivati n različnih oseb v x različnih risank.
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2011, 07:57
Mojster

Predvidevam da je sinhronizacija mišljena za otroški kanal. Tam vsekakor pametno da je, vsaj za tiste najmlajše.
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2011, 08:58
Rusy Uporabnik Rusy je trenutno prisoten
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.298

Raje plačam za program HBO kot da bo dajal oderuškem Pop tveju 15€ ali več za nekaj kar bojo kopirali od drugih...ker tole je čista kopija HBO...

Zato raje mam HBO....Kot kak POP non Stop
Staro 17.08.2011, 09:29
Mojster

Saj to.

Brio in Fani -> Fox Life, Fox Crime, Universal (večina že v standard paketu)
Kino in Kino2 ->HBO, HBO-C, HBO-OD, Cinemax 1+2, TV 1000, MGM (standard +8eur dodatek HBO).

Vse s slovenskimi podnapisi.

O glasbenem kanalu pa niti ne bi, ker je glasbe čez glavo dovolj, otroški bi bil morda edino zanimiv za tiste z otroki.
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2011, 09:54
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Kot sem že rekel bi za takšno ceno morali imeti program vsaj podoben sky paketu (novi filmi, serije,..).
Če bo zadeva enaka ali slabša že od vseh naštetih program se tega paketa tudi pod razno ne bo splačalo vzeti.

Čudi me, da niso poleg vsega tega naredili še samo športnega kanala. Ta bi mogoče še pripeljal kakšnega naročnik. No saj za mene je boljše, če ga ni.
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2011, 09:59
maxim1976 Uporabnik maxim1976 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2011
Sporočila: 13

očitno se gre popovcem za kvantiteto in ne kvaliteto,kje je kak HD kanal,dvx kvaliteto lahko z neta snamem kadar koli,očitno jim ni jasno,da imamo že skoraj vsi lcd HD tv-je doma......groza
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2011, 10:01
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Aja pa še to. Za mene so vsi ti kanali s filmi, nadaljevankami nekako preživeti.
Za mene je prava stvar HBO OD. Zakaj bi sploh imel en filmski kanal, kjer moraš (čeprav se vsebine ponavljajo) čakati, da bo en film na sporedu, če pa imaš boljšo storitev, kjer si vsak film ogledaš ko ga sam hočeš.
Po mojem bi bil tak servis bolj aktualen za naredit, kot pa neki kanali, kjer si omejen s časom.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
boš, doma, septembra

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov] jannick Dom in družina 222 03.12.2017 00:04
vprašanja, nasveti,potopisi + opozorila za popotnike + iščem sopotnike ... Girl16 Potovanja 362 18.09.2016 20:51
Dopust v Grčiji Mighty Potovanja 226 28.06.2010 11:56
ljubo doma? bejba020 Mediji 1 16.05.2009 12:21
Doma bi rad imel Smaug Znanost in okolje 41 08.10.2007 23:12

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:41.