Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.10.2014, 18:50
koli99 Uporabnik koli99 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2013
Sporočila: 50
Privzeto Obstoječi naročnik - nov SBox?

Pozdravljeni!

Starša sta naročnika SIOL storitev že 15 let in tudi v prihodnje bo temu tako. Trenutno imata v lasti še zelo star komunikator (Sagem?).

Ker bi rada imela časovni zamik, je opcija nov SBox. Zanima me, na kakšen način (razen plačila komunikatorja 135 EUR) bi ga lahko dobila? Lahko podaljšata naročnino (aneks 12/24 mesecev), in bi jima pripadal zastonj?

Hvala za pomoč!
Odgovorite s citatom
Staro 22.10.2014, 21:26
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.781
Privzeto Re: Obstoječi naročnik - nov SBox?

Na ZS mi sporočite vašo kontaktno številko. Lahko pa pošljete e-sporočilo na info@telekom.si ali pa pokličete 080 8000.

Lp Jernej
Staro 23.10.2014, 15:32
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.130

če nimaš vezave, raje pojdi k konkurenci

razlog? setupboxi pri Telekomu so last stranke in pogosto (preberi forum) prihaja do "morebitnega indirektnega udara strele" kjer boxi hitro kurijo...
Pri drugih ponudnikih je celotna oprema last ponudnika in v primeru okvare ti le to zamenjajo. RAM2 pa se dela norca iz nas

Tolko kot nasvet, predno se zopet vežeš 24m
Odgovorite s citatom
Staro 23.10.2014, 17:28
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 929

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
če nimaš vezave, raje pojdi k konkurenci

razlog? setupboxi pri Telekomu so last stranke in pogosto (preberi forum) prihaja do "morebitnega indirektnega udara strele" kjer boxi hitro kurijo...
Pri drugih ponudnikih je celotna oprema last ponudnika in v primeru okvare ti le to zamenjajo. RAM2 pa se dela norca iz nas

Tolko kot nasvet, predno se zopet vežeš 24m
Širiš krivo vero. Sam sem že desetletje naročnik SIOL-a pa mi ni od treh box-v in enega box-S ni odpovedal še noben.

Pri SIOL-u dobim Box praktično zastonj, pri konkurenci pa bi vsak mesec zanj plačal 4€. V mojem primeru 16€ dodatka, torej bi vsako leto "kupil" en nov Box. V teh desetih letih bi "kupil" deset box-ov odpovedal pa mi ne bi noben???
Staro 23.10.2014, 20:04
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Širiš krivo vero. Sam sem že desetletje naročnik SIOL-a pa mi ni od treh box-v in enega box-S ni odpovedal še noben.

Pri SIOL-u dobim Box praktično zastonj, pri konkurenci pa bi vsak mesec zanj plačal 4€. V mojem primeru 16€ dodatka, torej bi vsako leto "kupil" en nov Box. V teh desetih letih bi "kupil" deset box-ov odpovedal pa mi ne bi noben???
Stvar sreče. Večinoma pa je tako kot praviš. Sicer pa ima T-2 že nekaj časa 2 v osnovni ceni.
Staro 24.10.2014, 06:12
Novinec

Ja meni je tudi skurilo že 2x Modem in 1x SBox. Modem zamenjal SIOL, nov SBox pa krila zavarovalnica (zavarovanje proti indirektnemu udaru strele).

Starša pa živita v bloku, kjer v 15 letih ni skurilo niti enega aparata, tako da glede tega ni težav.
Odgovorite s citatom
Staro 24.10.2014, 07:44
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 929

Citat:
Objavil-a koli99 Prikaži sporočila
Ja meni je tudi skurilo že 2x Modem in 1x SBox. Modem zamenjal SIOL, nov SBox pa krila zavarovalnica (zavarovanje proti indirektnemu udaru strele).

Starša pa živita v bloku, kjer v 15 letih ni skurilo niti enega aparata, tako da glede tega ni težav.
Vidiš, na to zavarovanje se pa nisem spomnil. Plačujem stanovanjsko zavarovanje pa imam to vključeno v polici. Upam pa, da ne bom nikoli rabil
Staro 25.10.2014, 07:54
Novinec

Sem se pogovoril z gospo na 0808080 ampak pozabil vprašati. Ali je pri menjavi paketa iz Klasični? TRIO na TOP TRIO MINI HBO potrebno plačati kakšen znesek? (kot je to običajno pri menjavi paketa pri Mobitelu?)
Odgovorite s citatom
Staro 25.10.2014, 11:35
marko2222 Uporabnik marko2222 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2013
Sporočila: 249

ja tisto s strelami je, kot so že drugi ugotovili, stvar lokacije

nekateri živimo na takih, kjer je to blazno redek dogodek, drugi pa morajo vse odklapljat če samo malo zagrmi...

stanovanjsko zavarovanje je pa kul, sosedom nad nami je puščala neka voda, zalilo je nas in še par folka pod nami, ona dva nista hotela niti slišat o kakem plačilu, zavarovalnica krila vse brez komplikacij
Odgovorite s citatom
Staro 25.10.2014, 12:18
tomy11 Uporabnik tomy11 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2014
Sporočila: 337

Citat:
Objavil-a koli99 Prikaži sporočila
Sem se pogovoril z gospo na 0808080 ampak pozabil vprašati. Ali je pri menjavi paketa iz Klasični? TRIO na TOP TRIO MINI HBO potrebno plačati kakšen znesek? (kot je to običajno pri menjavi paketa pri Mobitelu?)
Pri Siolu je brezplačna menjava paketov, od mislim da novembra naprej bo potrebno plačati samo v primeru če boš šel na nižji paket na višji pa ostaja brezplačno.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
naročnik, nov, obstoječi, sbox

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Indirektni udar strele - Sbox, nov Modem/Router? koli99 Tehnična pomoč 19 02.09.2014 18:45
Nov naročnik in težave takoj čez 2 dni MIRJAM-J O storitvah 4 02.01.2013 13:54
Novi naročnik mobil11 O storitvah 11 20.12.2012 19:32
"Brezplačen" varnostni paket - naročnik siol, prva licenca Grisbi O storitvah 11 26.02.2009 22:17
Stari naročnik vprašanja wishmaster O storitvah 6 29.10.2008 19:55

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:46.