Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija > Lokalne volitve v Sloveniji

Lokalne volitve v Sloveniji Vse o letošnjih volitvah ...

Orodja za teme
Staro 06.09.2006, 19:01
Citymamba Uporabnik Citymamba ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Citymamba
Član od: May 2002
Sporočila: 13.786
Privzeto Re: Arhar vs Janković

Janković je v prvi vrsti trgovec. Tako kot njegov oče. In najprej je izračunal koliko mu bo od posla ostalo. Strinjam se, da bo mesto vodil bolčje kot njegove predhodnice oz. predhodniki. Vendar pozabljamo, da bo na njegovi listi tudi nekaj bivših svetnikov iz t.i. frakcije LDS. In kjer so oni je potop. Kot predsednik Mercatorjeve uprave je imel popolno moč i9n poslušne sodelavce. Mu bo uspelo poleg mestnega trona zasesti tudi dovolj svetniških sedežev z glasovalnimi strojčki? Morda bi mu, če SD ne bi naredil strateške napake in podprl Dankice. Z njo bodo krepko izgubili mestne volitve. Kar pomeni tudi svetniška mesta, ki bi Jankoviću poleg svoje liste prinesla zanesljivo večino in premoč v mestnem svetu. Zato se sprašujem kako kani ob načrtovani zmagi uresničiti vse predstavljene načrte? Kolikor mi je znano mora vse požegnati mestni parlament. Kako bo kupoval glasove pa je druga zgodba. S podkupninami, ali z uresničitvoijo nekaterih predvolilnih obljub opozicijskih svetnikov? Bo zgradil, ali porušil kaj v zameno za glas več? Za nas občane sicer povsem koristna malverzacija. Vendar se tovrstne zadeve lahko hitro končajo v rdečih številkah, ali pa na račun naših žepov. Kako bo znižal cene nekaterim komunalnim prispevkom in pocenil mestno upravo pa bo sploh zanimivo opazovati. Preveč vprašanj za enega Jankovića. Tudi on je le navaden človek, ki je zaradi spleta različnih okoliščin pririnil do kamor pač je. Če bo uresničil vse kar je obljubil mu že sedaj rečem kapo dol. Vendar ga bom kljub vsemu še vedno imel pod drobnogledom. Takšne kalibre ne smeš izpustiti izpred oči. Niti za trenutek.
Staro 06.09.2006, 22:58
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213

Lepo. In od kje denar za vse to?
Po temle bi sodil, da bo proračun EU ravno dovolj velik za njegov "program"...
Prićam priće za malenu decu...
Kaj pa previš o mojem programu, City, bi me volil?
Staro 07.09.2006, 22:46
Banned

Sem pa danes nekje ujel Arharjev predvolilni nastop kjer je okrcal svojega protikandiata rekoć, da je sicer lahko zgraditi vse obljubljeno vendar le z hudimi pufi, ki bodo zadolžili ne le to ampak tudi dve naslednji generaciji meščanov. Malce cinično sem se nasmehnil besedam bančnika. Kaj to ni skregano z njegovim službenim poslanstvom?
Staro 07.09.2006, 23:15
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Sporočila: 1.213

Citat:
Objavil-a Citymamba
Sem pa danes nekje ujel Arharjev predvolilni nastop kjer je okrcal svojega protikandiata rekoć, da je sicer lahko zgraditi vse obljubljeno vendar le z hudimi pufi, ki bodo zadolžili ne le to ampak tudi dve naslednji generaciji meščanov. Malce cinično sem se nasmehnil besedam bančnika. Kaj to ni skregano z njegovim službenim poslanstvom?
Politiki imajo večkrat posranstvo kot poslanstvo. Bančniki so poleg politikov in advokatov, sodnikov, znani kot fleksibilni..
Staro 08.09.2006, 08:18
Banned

No pri odlogih plačil in poravnavi zapadlih dolgov niso prav nič fleksibilni. Se ti vsedejo za vrat ko pijavke. Brez čustev in usmiljenja.
Staro 15.09.2006, 11:45
sergioman Uporabnik sergioman ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 15

Prvi bo kradel za črnuhe, drugi pa za svoj žep. Raj izberem alternativo!
Staro 20.09.2006, 13:08
Matjaz26 Uporabnik Matjaz26 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Matjaz26
Sporočila: 109

Ti ze sam drugi? V tem mestu vecina starih mam vidi samuspeh in nasmeh Jankovica, plus tega pa se spomni na njega vsakic ko prebira Mercatorjeve kataloge s popusti.

A se tud vam zdi Mercator neverjetno drag? Za moje pojme si zasluz naziv najdrazji sosed.
Staro 21.09.2006, 11:19
Wella Uporabnik Wella ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Wella
Član od: Sep 2006
Sporočila: 51

Mercator je NAJDRAZJI SOSED, ce pa je kdo bil v Mercatorjevi trgovinci pod njihovo upravo na Bezigradu po vedu da se pogovarjamo tudi o NAJBOLJ NESPOSOBNEMU SOSEDU!

Značke
arhar, janković

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:34.