Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 11.07.2018, 22:05
Watson Uporabnik Watson ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 76
Privzeto Zatemnitev HRT2 še pol ure po tekmi ????????

Zakaj in čemu mečemo novce v črno luknjo?
Odgovorite s citatom
Staro 12.07.2018, 12:16
ViolaMB Uporabnik ViolaMB ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 280
Privzeto Re: Zatemnitev HRT2 še pol ure po tekmi ????????

sramota res.

zato pa fajn pridejo druga sredstva in da lahko potem IZBIRAŠ kaj, kje in kdaj hočeš gledat, ne pa neko skropucalo ki ga nacionalka prodaja...
Odgovorite s citatom
Staro 17.07.2018, 10:07
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.295

Citat:
Objavil-a ViolaMB Prikaži sporočila
sramota res.

zato pa fajn pridejo druga sredstva in da lahko potem IZBIRAŠ kaj, kje in kdaj hočeš gledat, ne pa neko skropucalo ki ga nacionalka prodaja...
Prenose tekem svetovnega prvenstva v nogometu 2018 na tujih televizijah smo temnili na zahtevo lastnika pravic za Slovenijo, to je RTV Slovenija, in sicer v času, ki je bil zahtevan.
Staro 17.07.2018, 17:31
Pripravnik

to mene ne zanima. ker to kar ste vi delali je ena navadna nategavščina. če bi VSE tekme od začetka do konca vi temnili, potem nebi js reku ene slabe besede in bi tudi zastopil. ampak vi ste vsak dan temnili drugače, enkrat ste zatemnili samo eno tekmo, drugo ste pustili nezatemnjeno(govorim za HRT2), drug dan sm lahk gledal obe tekme nezatemnjene, tretji dan ste temnil obe tekmi od začetka do konca, četri dan isto zatemnil prvo tekmo šele v 44.minuti, peti dan pa spet kakor se vam je zjubilo. je to kar sem napisal res ali ne? ker vem za sebe da sm kar precej tekem lahk gledal na HRT ker jih pač niste zatemnil oz se vam očitno ni dalo. kličem na Telekom in mi razlagajo da so VSE tekme zatemnjene na HRT2, jaz njega vprašam kako so zatemnjene vse če eno lahko celo gledam, drugo pa zatemnite po 12 minutah? sledi dolga tišina in mi samo reče 'vse tekme so v celoti zatemnjene, bla bla bla'. raje povejte RTVju naj začnejo kaj kvalitetnega in vrednega ogleda program delat, ne pa temnit 50x boljše alternative...
Odgovorite s citatom
Staro 18.07.2018, 06:24
-JM- Uporabnik -JM- ni prijavljen
Uporabnik
Sporočila: 669

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Prenose tekem svetovnega prvenstva v nogometu 2018 na tujih televizijah smo temnili na zahtevo lastnika pravic za Slovenijo, to je RTV Slovenija, in sicer v času, ki je bil zahtevan.
To ne bo držalo, ker na DVB-C ni bil niti enkrat zatemnjen program ZDF HD
Aja saj res, tega programa ni na DVB-C
Odgovorite s citatom
Staro 24.07.2018, 09:21

Citat:
to mene ne zanima. ker to kar ste vi delali je ena navadna nategavščina. če bi VSE tekme od začetka do konca vi temnili, potem nebi js reku ene slabe besede in bi tudi zastopil. ampak vi ste vsak dan temnili drugače, enkrat ste zatemnili samo eno tekmo, drugo ste pustili nezatemnjeno(govorim za HRT2), drug dan sm lahk gledal obe tekme nezatemnjene, tretji dan ste temnil obe tekmi od začetka do konca, četri dan isto zatemnil prvo tekmo šele v 44.minuti, peti dan pa spet kakor se vam je zjubilo. je to kar sem napisal res ali ne? ker vem za sebe da sm kar precej tekem lahk gledal na HRT ker jih pač niste zatemnil oz se vam očitno ni dalo. kličem na Telekom in mi razlagajo da so VSE tekme zatemnjene na HRT2, jaz njega vprašam kako so zatemnjene vse če eno lahko celo gledam, drugo pa zatemnite po 12 minutah? sledi dolga tišina in mi samo reče 'vse tekme so v celoti zatemnjene, bla bla bla'. raje povejte RTVju naj začnejo kaj kvalitetnega in vrednega ogleda program delat, ne pa temnit 50x boljše alternative...
Temniti začnemo takrat, ko dobimo zahtevo. Na to, kdaj se to zgodi, pa nimamo vpliva.
Staro 24.07.2018, 11:32
Pripravnik

se prav zdej bote vi men rekl da vas pokličejo iz RTVja enkrat v 44.minuti in drugič v 19.minuti in takoj zatem začnete temnit kanale hrt/orf/zdf/daserste ? enkrat tretjič vas pa sploh ne pokličejo in pustite vse kanale pri miru?
Odgovorite s citatom
Staro 24.07.2018, 12:01

Citat:
se prav zdej bote vi men rekl da vas pokličejo iz RTVja enkrat v 44.minuti in drugič v 19.minuti in takoj zatem začnete temnit kanale hrt/orf/zdf/daserste ? enkrat tretjič vas pa sploh ne pokličejo in pustite vse kanale pri miru?
Tako je. Kot predhodno pojasnjeno, temnimo točno v časovnem obdobju, ki je zahtevano.
Staro 24.07.2018, 15:49
Pripravnik

ok, hvala za informacije. sicer ne verjamem ampak kaj naj. tko al tko pa sem gledal rekordno minimalno RTV v času nogometa, ker niti ni bilo vredno ogleda...
Odgovorite s citatom
Staro 04.09.2018, 00:34
zelenposrcu Uporabnik zelenposrcu ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce zelenposrcu
Član od: Aug 2018
Naslov: Emona
Sporočila: 9

Glede temnenja imajo v TS podpori prav. Izvesti moraš takrat, za kateri čas pač dobiš zahtevo. Če temnenja ni, ima lahko operater hudo pi******o.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hrt2, pol, še, tekmi, ure, zatemnitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa klemenr SiOL TV 7196 04.10.2018 00:11
Zatemnitev v času LP palceksmuk SiOL TV 10 18.04.2017 09:16
Zatemnitev Eurosport in ORF med skoki Gatsu SiOL TV 63 05.03.2014 06:44
Kockanje (slo2, hrt2, bbc) spet po dolgem casu pcs SiOL TV 8 20.08.2008 00:10
Zatemnitev za čas tekme ali cel dan? pcs SiOL TV 37 26.06.2008 09:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:48.