Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč > Blogi

Blogi tehnična podpora za bloge

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.12.2006, 10:09
admin Uporabnik admin ni prijavljen
Administrator
Prikazne slike uporabnika/ce admin
Član od: Nov 2005
Sporočila: 167
Privzeto Blog nastavitev - Avtor komentarja mora že od prej imeti kakšen potrjen komentar

Ni nujno, da če se vaš komentar ne pojavi na nekem blogu, ki ga prvič komentirate, da je za to kriv dodatek Spam Karma.

Če je lastnik/ca bloga nastavil-a omenjeno možnost v naslovu te objave (Avtor komentarja mora že od prej imeti kakšen potrjen komentar), bo moral-a ona potrditi vaš prvi komentar, nato pa bodo vsi sledeči komentarji avtomatsko objavljeni.

Staro 13.11.2007, 13:18
BINGA-BONGA Uporabnik BINGA-BONGA ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Naslov: TRST
Sporočila: 56
Privzeto Re: Blog nastavitev - Avtor komentarja mora že od prej imeti kakšen potrjen komenta

Dober dan
Nic ne razumem! Kaj je to Blog?
Jaz nocem imeti nobenega bloga, imam ze forumov dost, zdaj pa vidim, da je nekdo mojo novo temo o Spostovanju priimkov in imen prenesel iz rubrike Kultura v en Blog?

Kaj to? Pol pa nej sodelujemo tuki, k je use tko pomesan!!!!
Odgovorite s citatom
Staro 13.11.2007, 13:51
Goody Uporabnik Goody ni prijavljen
Goody
Prikazne slike uporabnika/ce Goody
Član od: May 2001
Naslov: Nekje k je lepu ...
Sporočila: 712
Privzeto Re: Blog nastavitev - Avtor komentarja mora že od prej imeti kakšen potrjen komenta

binga, blogi so tole: http://blog.siol.net/

razlika med forumom in blogom je bistvena. Blogi so kot nekakšni internetni dnevniki v katere pišeš svoje misli, objavljaš slike ali karkoli.
Forum pa je spletna skupnost v kateri se po temah razpravlja o določenih mnenjih in je zato moderiran.

Ta sklop na forumu je namenjen pomoči blogom in če te ne zanima, potem ga preskočiš. Če pa te blogi zanimajo si poglej link.

glede tvoje teme, tistega ki bo to zanimalo bo kaj napisal, drugače pa ne. Pod prisilo to ne funkcionira.

tukaj ti teme ne more prenesti nihče v blog, blog moraš formirati sama, na linki ki sem ti ga prilimala. Če žališ to naredi, ...
tukaj pa imaš pomoč za bloge in več info o blogih, malo preklikaj in ti bo bolj jasno.
http://pomoc.blog.siol.net/
Odgovorite s citatom
Staro 13.11.2007, 13:58
BINGA-BONGA Uporabnik BINGA-BONGA ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Naslov: TRST
Sporočila: 56

Goody hvala

Mene blogi ne zanimajo, zdijo se mi odvecna internet sara, no, al pa tut ne!
Kdor ga hoce, ga nej ma, jest ne, k sm clan ze enih 20-ih forumov po svetu, poleg mojih treh. Dost bo!

Pozdrav iz SONCNEGA Trsta!
Odgovorite s citatom
Staro 16.12.2007, 18:04
Svizec69 Uporabnik Svizec69 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Sporočila: 4

Da si malo sposodim temo. Odpreti sem si želel svoj blog in lepo registriram, vendar se potem ne gre prijavit. Oz. v siolovo stran sem se lahko prijavil, vendar lahko le komentiram druge bloge, ko pa grem na url svojega bloga napiše da WP še ni inštaliran in kliknem install.php, vendar ne najde niče (napaka 404).

Kaj lahko storim?
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2012, 18:24
hompe Uporabnik hompe ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 2

težave z prijavo
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2012, 13:03
Goody Uporabnik Goody ni prijavljen
Goody
Prikazne slike uporabnika/ce Goody
Član od: May 2001
Naslov: Nekje k je lepu ...
Sporočila: 712

za težave pišite na blogi@siol.net ...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
avtor, blog, imeti, kakšen, komentar, komentarja, mora, nastavitev, potrjen, prej, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
pasji nasveti ... Štrudl Živalski svet 387 18.03.2012 15:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:00.