Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 11.02.2014, 16:49
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.094
Privzeto Re: Nov daljinski upravljalnik?

Placebo effekt. Kaj baterija se pa sprazne po dveh letih, morala bi pa drzati 2 leti pa 1 tend al kak do te ideje po tolkem času?

Meni sta v istem dnevu oba boxa bleknila, pa se garantirano ni baterija spraznila, ker sta po vasem magicnem resetu cudno spet delovala, Noja en je en pa spet kmalu zatem zasteko, pa se mi ni dalo vec obremenjevat in sem IR daljinec ven potegno.

Nazadnje uredil Sawyer : 11.02.2014 ob 16:54.
Odgovorite s citatom
Staro 11.02.2014, 19:07
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 453
Privzeto Re: Nov daljinski upravljalnik?

IR daljincev smo navajeni vsi, ker jih uporabljamo že desetletja in jih usmerjamo proti napravi. RF daljinci pa so nam zanimivi, ker "naj bi"tega ne bi bilo treba in lahko dela tudi čez steno in izza vogala. Žal pa s temi BOX "cenenimi" daljinci ni tako in imajo zelo slabo odzivnost. Pri vseh pa sem opazil, da je lahko problem pri delovanju na nekaj metrov, po drugi strani pa brez problema vklaplja BOX v sosednji hiši, če delujeta na isti frekvenci.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
daljinski, nov, upravljalnik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL BOX S Upravljalnik / Daljinec / Pilot PorscheRS SiOL TV 28 23.08.2011 14:47
univerzalni daljinski upravljalec zaks222 Hi-Fi in elektronika 4 16.03.2009 10:17
daljinski upravljalnik frikec SiOL TV 19 28.11.2006 17:06

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:42.