Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 07.07.2006, 09:53
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861
Privzeto Re: Nedelovanje SIOL TV

Citat:
Objavil-a owen
Enako težavo imam jaz z aminotam ( sem pa na območju Gorenjske ).
V soboto je bil pri meni iz telekoma in rečeno je bilo, da je na centrali nekaj narobe in da delajo na tem, da čimprej odpravijo napako...

Se pa to vleče že od srede zvečer...
večino gorenjske je že včeraj začel delovati, ostalo pa naj bi še danes
Odgovorite s citatom
Staro 18.07.2006, 20:53
milan30 Uporabnik milan30 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce milan30
Član od: Aug 2004
Sporočila: 5

Citat:
Objavil-a milan30
Moja zgodba ... NM
adsl, siol tv..2004
-17 dni čakal po podpisu pogodbe (prehod na Triple play)
po registraciji 19.06. Siol TV ne deluje, kličem na 080 1000, standarden postopek bla bla bla,po tretjem klicu 23.06. uprašam zakaj ponujajo nekaj kaj ne deluje,dobim odgovor zakaj se razburjam saj itak imam 3 mesece zastonj če deluje ali ne !!!!

Hvala Siol
Odgovorite s citatom
Staro 18.07.2006, 21:04
milan30 Uporabnik milan30 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce milan30
Član od: Aug 2004
Sporočila: 5

Prehod na Triple play 30 dni nazaj, TV še vedno ne dela (kvadratki in zatikanje slike ter govora)
Odgovorite s citatom
Staro 03.08.2006, 08:17
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a milan30
Prehod na Triple play 30 dni nazaj, TV še vedno ne dela (kvadratki in zatikanje slike ter govora)
pošljite mi username na PM
Odgovorite s citatom
Staro 03.08.2006, 10:44
tomba11 Uporabnik tomba11 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce tomba11
Član od: Jun 2006
Sporočila: 66

Končno, Storz it`s back!:D
Odgovorite s citatom
Staro 05.08.2006, 11:43
badboybk Uporabnik badboybk ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2006
Sporočila: 10

Pri nas danes Siol Tv ne dela sploh...tudi če kličem na pomoč, mi linija dela čudno....
Odgovorite s citatom
Staro 05.08.2006, 21:18
DaDo13 Uporabnik DaDo13 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce DaDo13
Član od: Jan 2005
Sporočila: 44

Sem priklopljen na centralo v Vojniku in mi SiOL TVne dela dobro. Najprej sem mislil, da nimam vredu sprejema zato ker sem oddaljen približno dva kilometra od centrale in da je to zaradi Sagema. Zdaj sem pa videl pri kolegu, ki je oddaljen od centrale le 500m, da je pri njemu isto. Kocke so na približno desetih programih.
Klical sem že na SiOL in so mi rekli naj kličem Telekom, tam so mi rekli, da sem predaleč od centrale zato so kocke na tv-ju. Vendar mi je SiOL TV delal pred približno štirimi petimi meseci brez problemov.
Ali se da kaj storiti ali bo to tako ostalo, da ne bo več delalo 100% kot je pred časom.
Odgovorite s citatom
Staro 15.08.2006, 00:24
krifa Uporabnik krifa ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1

jaz sem pa ze 6 dni narocen na trio paket in imam aminota in zadeva ze 6. dan ne dela. na 080 sem klical ze najmanj 5x torej vsak dan in vsak dan sem dobil odgovor da mi bodo cez noc update-ali modem in da bo zadeva delala..... res ni fer da placujemo za nekaj cesar ne moremo uporabljati... a je res tako tezko updateat ta modem al je to samo izgovor??
Odgovorite s citatom
Staro 15.08.2006, 06:33
SloCop Uporabnik SloCop ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SloCop
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.684

Citat:
Objavil-a DaDo13
Sem priklopljen na centralo v Vojniku in mi SiOL TVne dela dobro. Najprej sem mislil, da nimam vredu sprejema zato ker sem oddaljen približno dva kilometra od centrale in da je to zaradi Sagema. Zdaj sem pa videl pri kolegu, ki je oddaljen od centrale le 500m, da je pri njemu isto. Kocke so na približno desetih programih.
Klical sem že na SiOL in so mi rekli naj kličem Telekom, tam so mi rekli, da sem predaleč od centrale zato so kocke na tv-ju. Vendar mi je SiOL TV delal pred približno štirimi petimi meseci brez problemov.
Ali se da kaj storiti ali bo to tako ostalo, da ne bo več delalo 100% kot je pred časom.

Če si predaleč da bi ti delalo brez kock ZAKAJ SO TE PA POTEM SPLOH PRIKLOPILI?
Odgovorite s citatom
Staro 15.08.2006, 07:20
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Citat:
Objavil-a DaDo13
Sprav se v akcijo s kolegi ter znanci in telefonart, da zaznajo širino problema. Če je enkrat delal bodo ja zrihtal, da bo spet. So pa zdej še dopusti in se te zadeve pri tej firmi precej vlečejo... Pa pozanimaj se, če je ADSL2+ centrala in naj te prestavjo.

Bo pa glede na prakso gotovo tud storž urgiral. Pošl mu user za ZS.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
nedelovanje, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:32.