Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.01.2007, 13:32
d28 Uporabnik d28 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d28
Član od: Dec 2006
Sporočila: 460
Privzeto Re: Kako poteka reklamacija?

Citat:
Objavil-a Veron
Telefonska številka 0801000 je brezplačna tudi če kličeš iz GSMa.

Sicer pa nobenega delnega dobropisa ne bo, ker se ti klici v 080 omrežje "računajo" z tafijo 0.00€/letno.
Veron, delni dobropis za november 2006 sem že prejel.

Govora je bilo o decembru 2006 in na splošno o odnosu Siola do reklamacij.
Staro 22.01.2007, 13:32
bassoon Uporabnik bassoon ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2007
Sporočila: 103

Se popolnoma strinjam z ogorčenjem. Jaz imam težave z Macrovision zaščito in zanič sliko, pa še telefon mi prekinja. Reklamacija še vedno poteka (in poteka in poteka in poteka ...). Odnos Siolovcev je pa takšen kot da ONI delajo uslugo NAM, ko nam omogočajo internet, ne pa MI NJIM, ker smo se zanje odločili. Malo več ponižnosti in manj monopolistične osornosti bi se prileglo.
Odgovorite s citatom
Staro 22.01.2007, 14:20
d28 Uporabnik d28 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d28
Član od: Dec 2006
Sporočila: 460

Ja v Sloveniji je povsod vse na glavo postavljeno.

Nekateri ljudje-odvetniki v prvi vrsti in nekatere predvsem večje firme tretirajo navadnega državljana kot samoumevnega kupca oz. stranko, ki lahko z njim počnejo kar se jim zljubi.

Ne le to, mi se moramo njim zahvaljevati, jih nositi na rokah in paziti, da jih ne užalimo pa še plačujemo jih.
Sodišča so pa itak farsa, ker kdo pri zdravi pameti bi se spustil v boj z neko veliko firmo, ko se ve koliko to traja, koliko stane, kakšne barabe so odvetniki in nenazadnje, da je sodniška odločitev bolj nepredvidljiva od rulete.

Slovenija je res en unikum in zakaj le domači kapital beži ven, tuji pa ne prihaja. Še tisti tuji, ki pride pa kmalu obupa.
Staro 11.06.2007, 00:06
jagy Uporabnik jagy ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 45

Bassoon, si ti mogoče fagotist?

Mene pa zanima, kako naj reklamiram račun zdaj, ko imam po prehodu na TRIO prve 3 mesece v akciji naročnino, in plačujem samo pogovore. Recimo danes sem dobil račun za maj - 12€.
Nimam ravno neke želje, da bi plačal teh 12 €, saj mi telefon dela občasno, povezava se mi je pa maja prekinjala vsakih 15 minut, dokler mi po 2 tednih niso končno zamenjali modema. Zato sem moral skoraj vsak dan klicariti na helpdesk.
Junija je stvar nekoliko boljša, ne prekinja več povezave, vendar pa mi noben telefon (imam 2) ne dela.

Kdaj pa se mi bo pa začel obračunavati popust na zvestobo, šele po 3 mesecih? Ker zdaj se mi ne...
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2007, 08:28
rda Uporabnik rda ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.018

Citat:
Objavil-a jagy Prikaži sporočila
Bassoon, si ti mogoče fagotist?

Mene pa zanima, kako naj reklamiram račun zdaj, ko imam po prehodu na TRIO prve 3 mesece v akciji naročnino, in plačujem samo pogovore. Recimo danes sem dobil račun za maj - 12€.
Nimam ravno neke želje, da bi plačal teh 12 €, saj mi telefon dela občasno, povezava se mi je pa maja prekinjala vsakih 15 minut, dokler mi po 2 tednih niso končno zamenjali modema. Zato sem moral skoraj vsak dan klicariti na helpdesk.
Junija je stvar nekoliko boljša, ne prekinja več povezave, vendar pa mi noben telefon (imam 2) ne dela.

Kdaj pa se mi bo pa začel obračunavati popust na zvestobo, šele po 3 mesecih? Ker zdaj se mi ne...
Če imaš 3 mesece zastonj (torej si novi naročnik), potem nimaš popusta na zvestobo (oz. boš ga imel čez 2 leti)
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2007, 17:59
jagy Uporabnik jagy ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 45

Pozabil sem napisatim da sem seveda 2 leti že naročnik pri SIOL-u, zdaj teče 3. leto. Domnevam, da prve 3 mesece ni popusta, potem ga pa vklopijo. Je tako, kdo ve?
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2007, 09:17
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

Da ne bom odpiral nove teme, bom vprašal kar tukaj. Telekom mi je poslal račun še za mesec maj (1.5. do 3.5. - 23€), čeprav sem imel že 30.4. prekinjeno povezavo z njihove strani, ker sem prešel na T2. Kako za vraga je potem to mogoče?!
Pa kaj res mislijo, da bom to plačal? Baje se to ne dogaja samo meni, je takih primerov več. Pošiljajo te položnice, potem pa če že bivši naročnik plača, vredu, če pa ne pa tudi prav ane. Vredno je poskusiti. Svinjarija.

Zanima me, kako napisati reklamacijo. Sem že klical na 080 1000 pa mi ena mlada bejba ni znala razložiti.
Hvala.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2007, 09:28
Blond Uporabnik Blond ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 279

Seveda ni znala razložit saj jim to ni v interesu

Jaz sem jim lepo zapisal, da jim vračam račun, ker na njem ni zapisano in obračunano to kar sem porabil oz. naročil. Da naj preverijo in popravijo ter pošljejo tak račun kot se spodobi.

Blond
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2007, 15:45
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Ma ka češ pisat reklamacijo al pa zavrnat račun pogodbe preberte pa si spet na trnovi poti ,da ti nekaj reklamirajo.Mi smo plačeval kar velke račune pa ni delal pa so se zgovarjal.da je vse na meji sosed ki je pa še malo več oddaljen mu je pa vse normaln delal ka češ pol.Drjezl smo tak dolg ,da so zrihtal.Če pa bi zavračal račune in pisal reklamacije bi rabl pa doma tajnico enkrat mesečno če ne več,zaradi časa in živcev,
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2007, 21:34
shyama Uporabnik shyama ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 101

Citat:
Objavil-a MCblue Prikaži sporočila
Da ne bom odpiral nove teme, bom vprašal kar tukaj. Telekom mi je poslal račun še za mesec maj (1.5. do 3.5. - 23€), čeprav sem imel že 30.4. prekinjeno povezavo z njihove strani, ker sem prešel na T2. Kako za vraga je potem to mogoče?!

LP
kaj ti pa zaračunavajo ? A to ne znaš prebrat ?kaj ti piše na specifikaciji računa ( npr. predčasna prekinitev, ....). Ta bi bila malo huda da bi ti za 3 dni naročnine zaračunali 2€!!!!!

kako napisati reklamacijo? A ti to resno sprašuješ?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kako, poteka, reklamacija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kako se znebiti faraonk zpz Dom in družina 40 11.07.2011 12:47
Cod 2 Mihaelos Igre, konzole 335 12.06.2009 14:33

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:56.