Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.06.2009, 19:52
kriko1 Uporabnik kriko1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 111
Privzeto Kako do HBO Digital

Pozdravljeni.

Tri leta ze imam SiolTV pa sem danes mislim da tretjič dal na Plus način, ker ga dobesedno sovražim! Prvo sem sovražil nezmožnost nastavitve programov po želji..manjka mi hitri meni po žanrih (NAcionalni, Dokumentarci, Otroški....) ter na sploh se sploh ne znajdem. Stalno mi neki teži zaklenjen način, odklenjen način pa sploh ne vem kaj pomeni. Zdi se mi vse nekam počasno, nepregledno, skratka vsaj jaz sem razočaran do konca., predvsem ker starega načina ne bo več, in ker sem primoran za drugi tv menjat STB!!!!

No, sedaj ko sem si malenkost olajšal dušo pa vas prosim, če mi poveste kako lahko pridem do HBO Digital programa?
Odgovorite s citatom
Staro 08.06.2009, 20:26
kriko1 Uporabnik kriko1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 111
Privzeto Re: Kako do HBO Digital

To da se bo dalo spremenit sem prebral, sem prebral tudi vse topice z prve strani tako, da sem že iz tamkajšnjih tem in odgovorov zvedel večina, kar me je zanimalo, bolj detajlno pa nisem gledal, saj kot sem napisal sem zdaj šele tretjič zagnal plus način.
Hvala za nasvet kako iskati po žanrih bom pogledal čim pridem domov vseeno pa vidim, da ni tako hitro kot je bilo prej saj je sam meni precej počasnejši!

JA je res da iz navade večkrat stisnem rdeč gumb saj v navadnem načinu je pomenilo (nazaj/zapri) !

Hvala za pomoč glede HBO Digital načina v bistvu edino tega nisem zasledil v že odprtih temah, zato sem tudi to vprašal, saj nimam navade brez prej malo pobrskat po topicih in brez uporabe iskanja postavljat vprašanj, ki so bila 100x že omenjena! Hvala
Odgovorite s citatom
Staro 08.06.2009, 20:31
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

vsi smo blod
Odgovorite s citatom
Staro 08.06.2009, 21:24
dishon Uporabnik dishon ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2008
Sporočila: 73

Citat:
Objavil-a DrBruce Prikaži sporočila
Če bi prebral obvestilo o prenovi SiOL TV-ja, bi vedel, da boš vrstni red programov lahko po želji nastavljal od 15.6.

Po žanrih lahko programe iščeš v meni - televizija - poišči program. A si sploh kaj pregledal menije? Očitno ne.

Za zaklenjeni/odklenjeni način ti teži, ker pritiskaš rdeč gumb, če bi v meniju izbral pomoč, bi to vedel. V odklenjenem načinu lahko dostopaš do xxx kanalov in do tistih, ki si jih sam zaklenil.

Do HBO Digitala dostopaš preko meni - videoteka - moje naročnine.

A ste res povsem nesposobni?!
Aha. Manjka še opozorilo, da je velika verjetnost, da se ti STB ob vsem tem silnem manevriranju obesi. Pa o odzivnosti vmesnika raje nebi zgubljal besed. Seveda je to povprečnemu uporabniku SiOL Tubea jasno kot beli dan in moja 70 letna babica obvlada zadevo v nulo.
Odgovorite s citatom
Staro 09.06.2009, 08:02
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281

kriko1 popolnoma te razumem. Telekom tega produkta na "normalnem" trgu najverjetneje ne bi prodal skoraj nikomur. Treba se bo iti staro dobro milo za žajfo igro in vsako malenkost prijaviti kot napako. Naj magari pošljejo serviserja. In nekaj kar tako pogosto ne deluje tudi ne moreš polno plačati.

Saj bo boljše....
Odgovorite s citatom
Staro 09.06.2009, 10:47
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a minek Prikaži sporočila
kriko1 popolnoma te razumem. Telekom tega produkta na "normalnem" trgu najverjetneje ne bi prodal skoraj nikomur. Treba se bo iti staro dobro milo za žajfo igro in vsako malenkost prijaviti kot napako. Naj magari pošljejo serviserja. In nekaj kar tako pogosto ne deluje tudi ne moreš polno plačati.

Saj bo boljše....
Poleg tega je treba prijaviti vsako zmrzlino sagema (lahko tudi na e-mail, saj ga sami reklamirajo za prijavo napak) in reklamirati račun vsak mesec. Če oprema ne deluje, kot bi morala, je to napaka in je uporabnik upravičen do povrnitve dela naročnine, amen. Če TK zavrne reklamacijo, pol pa naprej v čim večjem številu. Dokler bomo samo tukajle jamrali, ne bodo naredili nič (jasno, kdo pa bi), šele ko jih začne to boleti in ko bodo imeli dodatno delo v drugih oddelkih (pravni, predvsem pa PR), se bo stvar zganila, prej ne.
Staro 09.06.2009, 10:51
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

pa še nekdanji partner pod isto streho pošta bo nekaj zaslužila...
Odgovorite s citatom
Staro 09.06.2009, 10:57
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
pa še nekdanji partner pod isto streho pošta bo nekaj zaslužila...
Mah, na pošti mam prijatelja, ki hišo gradi, dejmo mu pomagat, da bo mogoče mal višjo plačo dobil od naših pritožb.
Staro 09.06.2009, 12:09
kissli Uporabnik kissli ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 87

Ej une kockice desno zgoraj so prav fletne, kako lepo krožijo hahaha:rolling
Odgovorite s citatom
Staro 09.06.2009, 13:05
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281
Thumbs down Re: Kako do HBO Digital

Citat:
Objavil-a kissli Prikaži sporočila
Ej une kockice desno zgoraj so prav fletne, kako lepo krožijo hahaha:rolling
Ja super so. Se splača čakati na njih, ker takoj niti tega ne znajo prikazati.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
digital, hbo, kako

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kako povečam hitrost ADSL povezave? howrude Tehnična pomoč 13 22.08.2009 21:24
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 20:21
Kako poteka reklamacija? d28 Tehnična pomoč 30 11.04.2008 07:04
Kako dolgo se povprečno čaka na SIOL TV ?!?! mzvikar2 O storitvah 9 02.11.2007 12:16
Pedofilija med duhovniki Sharkica Religija in filozofija 269 23.06.2007 22:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:36.