Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.08.2006, 11:09
NejcB Uporabnik NejcB ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 2
Privzeto Nagrada zvestobi?

Mhm.... Včasih se določene stvari zdijo prav čudne.
Siolov naročnik sem že okoli 4 leta. Bil sem še eden tistih, ki smo morali plačat priključnino (30.000 sit) - ni bilo druge možnosti.
Vmes sem se preselil na drugo lokacijo in sem ugotovil, da se mi bolj splača en naročniški paket zapret in na novi lokaciji vzet novi paket, vezan na aneks.To pa je bilo res leto in pol nazaj. Pa pol še ena preselitev, ki sem pa jo plačal (30.000 sit, čeprav sem še vedno njihov).
Ampak vseeno bi se lahko upoštevalo, da sem njihov že 4 leta.

Pa še to. Zdaj nameravam spremenit stari paket študent v duo študent. Čakam, da mine 2 leti, da ni potrebe plačat kazni za predčasno prekinitev pogodbe (čeprav bom ostal njihov). A to pomeni, da bom spet moral čakat 2 leti na nagrado zvestobe?

In kje je tu logika....?!
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 11:35
joze Uporabnik joze ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2005
Sporočila: 238
Privzeto Re: Nagrada zvestobi?

Sam sem siolov naročnik že 8 let, pred letom in pol sem dobil adsl, pred nekaj dnevi pa trio paket, ki so mi ga zaradi nerazumljive napake preselili na drugo isdn številko in mi povzročili kar nekaj komplikacij. Sedaj imam isto uporabniško številko in novo uporabniško ime, tako da ob poizkusu obračuna popusta napiše da sem naročnik 14 dni. ŽAlostno.
Drugače pa pozdravljam osnovno idejo nagrajevanja zvestobe, ker smo bili dolgoletni uporabniki večkrat izkoriščani.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 18:43
bostov Uporabnik bostov ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2005
Sporočila: 99

Citat:
Objavil-a NejcB
Tu ni logike, tu je denar...
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 20:47
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

Citat:
Objavil-a NejcB
Mhm.... Včasih se določene stvari zdijo prav čudne.
Siolov naročnik sem že okoli 4 leta. Bil sem še eden tistih, ki smo morali plačat priključnino (30.000 sit) - ni bilo druge možnosti.
Vmes sem se preselil na drugo lokacijo in sem ugotovil, da se mi bolj splača en naročniški paket zapret in na novi lokaciji vzet novi paket, vezan na aneks.To pa je bilo res leto in pol nazaj. Pa pol še ena preselitev, ki sem pa jo plačal (30.000 sit, čeprav sem še vedno njihov).
Ampak vseeno bi se lahko upoštevalo, da sem njihov že 4 leta.

Pa še to. Zdaj nameravam spremenit stari paket študent v duo študent. Čakam, da mine 2 leti, da ni potrebe plačat kazni za predčasno prekinitev pogodbe (čeprav bom ostal njihov). A to pomeni, da bom spet moral čakat 2 leti na nagrado zvestobe?

Ni smisla vztrajati in upati, da te bodo imeli radi in nagradili, pejdi raje drugam, kjer te bodo bili veseli in ti dali manj za placat.
Odgovorite s citatom
Staro 04.09.2006, 10:50
pesimist Uporabnik pesimist ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce pesimist
Član od: May 2006
Sporočila: 36

Spet nekaj, kar se očitno ni dalo speljat brez dodatnih težav in zapletov. Star paket (več kot dve leti) sem nadgradil v duo paket in zdaj mi piše, da nisem upravičen do popusta,vnešen pa je zadnji datum novega paketa. Povedano drugače, ADSL internet mi deluje neprekinjeno več kot dve leti (preko SIOLA),le da na SIOl-u to ne vedo.
Staro 04.09.2006, 12:27
Rusmira Uporabnik Rusmira ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 18

Meni pa so normalno obračunali popust od 12.02.2003 ko sem priklopil ADSL (še stari paket), pa sem vmes 01.09.2005 prekinil staro pogodbo in prešel na TRIO.
Čudno da vam ne zazna dneva prvega priklopa za obračunanje popusta.

p.s
Na Servisnih straneh pod Moji podatki lahko pogledate Zgodovino sprememb naročniških paketov.
Odgovorite s citatom
Staro 04.09.2006, 12:43
M.T. Uporabnik M.T. ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 253

Tole je res že blizu zavajanja....

Ok...to, da dobijo popust sam tisti, ki so x let naročniki adsl še nekak....

Če pa imaš pa vmes selitev ali pa spremembo na trio, duo itd. pa sploh ni debate. Če so vmes kej kompliciral pa spreminjal pa drugo up. ime je čist njihov problem. Če nisi prekinil nar. razmerja in imaš pogoj za popoust ti ga morjo dat. Ni debate. To kar treba klicat in/ali pisat. Sploh nimajo pravice rečt NE.
Odgovorite s citatom
Staro 04.09.2006, 22:54
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Sej maš pravico do pupusta... Samo očitno se je nekaj zakompliciralo pri prehodu na novo shemo. Pokliči in se bo uredilo.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2006, 09:41
pesimist Uporabnik pesimist ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce pesimist
Sporočila: 36

Citat:
Objavil-a Veron
Sej maš pravico do pupusta... Samo očitno se je nekaj zakompliciralo pri prehodu na novo shemo. Pokliči in se bo uredilo.
To,da se je ali se bo zakompliciralo bi lahko v naprej predvidli, podatke pa pridobili od tam kjer pošiljajo račune, kjer se točno vidi koliko mesecev je kdo že bil na siol adsl-ju, neglede na spremembe paketov itd. Tako pa se mora zopet vsak sam trudit za pridobitev,aktivacijo popusta, ko bi to lahko uredil siol sam in nas lepo presenetil.
Staro 05.09.2006, 10:42
drnovurb Uporabnik drnovurb ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce drnovurb
Član od: Jan 2006
Sporočila: 213

Citat:
Objavil-a pesimist
To,da se je ali se bo zakompliciralo bi lahko v naprej predvidli, podatke pa pridobili od tam kjer pošiljajo račune, kjer se točno vidi koliko mesecev je kdo že bil na siol adsl-ju, neglede na spremembe paketov itd. Tako pa se mora zopet vsak sam trudit za pridobitev,aktivacijo popusta, ko bi to lahko uredil siol sam in nas lepo presenetil.
Če se ti je uporabniško ime vmes zamenjalo, sistem avtomatsko tega ne prepozna in jih moraš sam o tem obvestit...

LP
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
nagrada, zvestobi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:56.