Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 09.09.2006, 13:15
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676
Privzeto Mramor je povedal !

Mramor je povedal, da pri Janševi vladi ni opazil velikih ukrepov za novo zniževanje javne porabe. "Opazil pa sem poteze, ki porabo povečujejo. Imamo pokojninsko antireformo, povečanje izdatkov za občine, povečanje izdatkov za ceste," je dejal. Navedel je, da se je v leti 2004 in 2005 delež javnih financ v bruto domačem proizvodu (BDP) znižal za 1,6 odstotka. To je po njegovi oceni "spodobna številka", ob tem je navedel cilj sedanje vladne koalicije, da bi v celotnem mandatu delež javnih financ v BDP znižala za dva odstotka. (STA/Foto BOBO)
__________________________________________________ ____________________________________
Neverjetni so nekdanji ministri in predsedniki in ostali sodelujoči v izgradnji države uspeha v kritiziranju-
Janševe vlade. Naj bi zmanjšali ...... . Ko jim pa zapre pipico, pa v medije, da ne bodo dovolili posega v pridobljene pravice, v odpuščanja itd.
Kakor, da bi poslušal sindikate. Radi bi imeli polno r.., ampak na čigav račun?
Staro 09.09.2006, 13:18
metamorf Uporabnik metamorf ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce metamorf
Član od: May 2003
Sporočila: 19.404
Privzeto Re: Mramor je povedal !

Če se prav spomnim je Mramor enkrat na RTV govoril o stroških nakupa Falcona tako, da so se od stroškov odštele celotne vrednosti protidobav (se mi zdi da so bile te protidobave hipotetične).
Briljantno.

Vse napisano je zgolj moje osebno mnenje.
Staro 09.09.2006, 13:21
človek Uporabnik človek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce človek
Član od: May 2006
Naslov: severno od najjužnejšega dela zemljice
Sporočila: 244

Citat:
Objavil-a kartako
Mramor je povedal, da pri Janševi vladi ni opazil velikih ukrepov za novo zniževanje javne porabe. "Opazil pa sem poteze, ki porabo povečujejo. Imamo pokojninsko antireformo, povečanje izdatkov za občine, povečanje izdatkov za ceste," je dejal. Navedel je, da se je v leti 2004 in 2005 delež javnih financ v bruto domačem proizvodu (BDP) znižal za 1,6 odstotka. To je po njegovi oceni "spodobna številka", ob tem je navedel cilj sedanje vladne koalicije, da bi v celotnem mandatu delež javnih financ v BDP znižala za dva odstotka. (STA/Foto BOBO)
__________________________________________________ ____________________________________
Neverjetni so nekdanji ministri in predsedniki in ostali sodelujoči v izgradnji države uspeha v kritiziranju-
Janševe vlade. Naj bi zmanjšali ...... . Ko jim pa zapre pipico, pa v medije, da ne bodo dovolili posega v pridobljene pravice, v odpuščanja itd.
Kakor, da bi poslušal sindikate. Radi bi imeli polno r.., ampak na čigav račun?

Za razliko od ostalih "bivših" je Mramor človek, ki je natančno vedel kaj hoče!!!

Njegova kritika povečanemu proračunu je povsem na mestu! Kaj nam bo g. Bajuk prinesel bomo žal še premočno občutli!!!

ni vse zlato kar se sveti in ni vse drek kar smrdi!!
Staro 09.09.2006, 13:25
Pripravnik

Citat:
Objavil-a metamorf
Če se prav spomnim je Mramor enkrat na RTV govoril o stroških nakupa Falcona tako, da so se od stroškov odštele celotne vrednosti protidobav (se mi zdi da so bile te protidobave hipotetične).
Briljantno.
Kar se tiče strokovne podkovanosti g. Mramorja mu ti ne prilezeš niti do kolen, g. Bajuk pa niti do mezinca na nogi!!!
Staro 09.09.2006, 13:27
Uporabnik

Citat:
Objavil-a človek
Za razliko od ostalih "bivših" je Mramor človek, ki je natančno vedel kaj hoče!!!

Njegova kritika povečanemu proračunu je povsem na mestu! Kaj nam bo g. Bajuk prinesel bomo žal še premočno občutli!!!

ni vse zlato kar se sveti in ni vse drek kar smrdi!!
Kar nam je 12 let vladavine lds-a prineslo se pa že čuti in se bo še dolgo čutilo, preden nastopi to obdobje
g. Bajuka.
Staro 09.09.2006, 13:27
metamorf Uporabnik metamorf ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce metamorf
Član od: May 2003
Sporočila: 19.404

Verjetno vem o ekonomiji več kot ve on o mojem strokovnem področju. Vsekakor pa vem to, da protidobav ne moreš v celoti odšteti od stroškov, da bi dobil pravilen rezultat.

Vse napisano je zgolj moje osebno mnenje.
Staro 09.09.2006, 13:29
Uporabnik

Ja in takšni imajo danes skoraj vsa bivša družbena podjetja v lasti ali obvladujejo trg :D
Staro 09.09.2006, 13:31
Pripravnik

Citat:
Objavil-a kartako
Kar nam je 12 let vladavine lds-a prineslo se pa že čuti in se bo še dolgo čutilo, preden nastopi to obdobje
g. Bajuka.

Govoril sem o Dušanu Mramorju in ne o LDSu, prosim!
Kar se tiče LDSa sem svoje mnenje podal na volitvah....
....in nisem volil zato, da dobimo v vlado takega človeka k je Bajuk! Se razumemo?

In še to: sedanja koalicija je zmagala zato, ker so obljubljali izboljšanje in spremembe! Ja na eni točki se vsaj držijo svojih obljub. Spremembe so - na slabše!
Staro 09.09.2006, 13:32
Pripravnik

Citat:
Objavil-a kartako
Ja in takšni imajo danes skoraj vsa bivša družbena podjetja v lasti ali obvladujejo trg :D
Vidim, da nimaš pojma!

Naštej jih...
Staro 09.09.2006, 13:35
Pripravnik

Citat:
Objavil-a metamorf
Verjetno vem o ekonomiji več kot ve on o mojem strokovnem področju. Vsekakor pa vem to, da protidobav ne moreš v celoti odšteti od stroškov, da bi dobil pravilen rezultat.

Ok ne bo ravno v kontekstu.

Pa mi povej potem kako je mogoče vrednost protidobav večja kakor celotni stroški?

Značke
mramor, povedal

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:40.