Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 10.09.2006, 11:58
Brootalen Uporabnik Brootalen ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Brootalen
Član od: Dec 2005
Sporočila: 144
Privzeto Primitivnost obalnih komunistov

http://www.obala.net/pogovori/read.p...,192008#192008

Sicer komunisti so na splošno znani, kot ne pretirano bistri ljudje, ampak ta boljševistična primitivnost je vredna obsojanja.

No uglavnem:
če ne morete pridet do table tega pogovora (genialna obala.net stran pač ni neki zelo tehnološko izpopolnjena):

Manemoj:
Pravkar sem iz izole.
Izolska marina gosti Diplomatsko regato.
Hkrati se Simonovem zalivu odvija Festival SDS, Janševe stranke.
Ta del izole je prometno ohromljen. Na plaži se vrti narodnozabavna glasba (vsak naj razume po svoje), povsod zastave SDSa, kapice SDSa, temnomodre, majice SDSa, vsekakor črne.

politicno (ne)okusno, diplomatska regata, 500m oddaljen pa maxipiknik desne stranke, muzika vsekakor privabi goste iz tujine.
če ne drugo, vsaj neprimerno, organizirati na isti dan.

Ljudje moji, Izolani. Upam, da ste videli... nocem zveneti kakor Lombroso, ampak kakšne face se zbirajo na vaši plaži. face kot obrazi, ljudje... sami kmetavzi, je pa grozljivo, koliko jih je.

sensei:
12.000 jih je v SS zalivu...

Bojanm:
ma_nemoj:
na cesti stoji kos dreka...
lahko ga gledaš in praviš kako je to gnjusno...
lahko pa mirno odideš naprej.
ukvarjanje z dreki ni produktivno.

Manemoj:
vsekakor koristno obvestilo, da je drek na cesti
))

mac8:
marsikaj je neokusno!!v glavnem se strinja z bojanm!!

trigger:
Prvič v življenju me je sram, da sem Izolan!

Kdo je dopustil tem domobranskim reliktom, da si prilastijo našo palžo za njihove politićne igrice???

Sramota! Matter vam...

IZOLA ne bo nikoli slovenska! Biti Izolan je eno samo prepričanje, ki nima veze ne Janšo, ne z Bajukom in še manj z njihovimi predniki!!!

GO HOME SS!

picard:
He, he, ... se pridružujem komentarjem in sočustvovanju z Izolani. :-)))

Johnny99:
katastrofa.
kdo jih je spustil iz pragozda ?

Brokkoli:
Jim bomo že mi pokazali njihovega "boga" danes v AG! LOL

Bojanm:
picard je celo ironičen a se najbrž sam tega ne zaveda....

picard:
bojanm, kaj pa bi se moral zavedat?

sleki:
žal je politika zelo zelo grda igra... žal je tako, da če hočeš zmagat moraš pridobiti na svojo stran čimveč brezglavih množic, ki te bodo slepo ubogale ne glede na to kaj se zgodi. pol pa jih pelješ na sindikalni izlet na morje

Klemenc:
bojanm...tle neki pljuvaš
a dobro veš da si goreč bajukov privrženec

Donar:
ja kaj greš tam se načopaš čevapov in greš domov.....

Čevapi rules!!

Metaxa:
Ke beda od te politike......koliko muh na en mah je Janša pobil? Ja...res je..politika je umazana igra in stranka SDS je to izkoristila, pa ne pozabimo, celo Popovič je bil prisoten, pa ne zato, ker je Janši všeč, pač pa zato, ker v tem trenutku...na obali.... nosi svojo težo prav Popovič, jasno v korist stranke SDS. Oh in joh...Mate....."ni bil krizni sestanek" recimo, da so njegova očala o tem govorila...seveda ne, ko pa je pihal r pravim jadralcem.. pravi veter.. Sicer pa tako....Janša je izkoristil trenutek dogajanja....izkoritil je tudi obalo, ki ni njegova.....in PRAV ZATO je vskladil zadeve v prid stranke. Obala...hallo...zbudi se!!!!

Trigger:
Obala je konćno spoznala pravo plat te SDS-ovske farse...vsi tej štajerci in dolenjci, ki so prišli sem dol K NAM
razbijat bale so se pokazali v pravi "Elvira Vatovec" lući in mislim, da so naredili najslabšo možno potezo doslej...SO SE POKAZALI! S tem korakom so si zapečatili volitve! SdS nima šans!!! Vsaj kar se tiče avtohtonega prebivalstva.

LONG LIVE TO R'n'R ! ! !

abro:
kaka sramota. ce bi mi bli pravi, bi se nas zbralo par tisoc, bi sli tam in jim ne bi dovolili, da recejo a. a tui mi smo samo blablabla kle se neki ****imo po nekih komentarckih na nekem sajtku. ah i'm disgusted.
se faknski domobranci bi sigurno to nardili, ce bi nasi meli pri njih festival. 100% nam ne bi dovolili 0.
ahhahh sramota ***emumater domobransku sramota

Nazadnje uredil Brootalen : 10.09.2006 ob 12:07.
Staro 10.09.2006, 12:04
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213
Privzeto Re: Primitivnost obalnih komunistov

Citat:
Objavil-a Brootalen

Sicer komunisti so na splošno znani, kot ne pretirano bistri ljudje, ampak ta boljševistična primitivnost je vredna obsojanja.
V kateri rubriki?
Staro 10.09.2006, 12:06
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Medved Pu
V kateri rubriki?
TABLA POGOVOROV:

Splošno

NASLOV TEME:

Politični okus, grenivka
Staro 10.09.2006, 12:12
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Navadni Nimda
Zakaj poudarjaš, da so ravno obalni komunisti primitivci? A ne velja to za vse, morebiti?!

Ja samo za primorce se mi zdi da to še posebej velja
Staro 10.09.2006, 12:20
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Navadni Nimda
A to govoriš o ZKJ (unih petkrat preoblečenih) ali SDS (tudi večkrat preoblečenih)?!

Mislim na ZKJ komuniste

pa pusti SDS na miru
Staro 10.09.2006, 12:25
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Brootalen
Ja samo za primorce se mi zdi da to še posebej velja
Pač malce jokajo in meketajo.
Po posnetkih na TV sodeč, v Portorožu na shodu SD ni bilo žive duše, LDS srečanja še pes ni poscal...
Na obali živeči dostikrat po defaultu zavračajo množice celincev, zaradi drena. Poplava vikendašev pa tudi ne prispeva k simptičnosti podobe celincev...
Med sabo pa se zmerjajo, ko je Koprska noč in eni delajo šunder, drugi pa jamrajo.
Brez celincev, bi imeli na obali sušo delovnih mest.
Ne morejo vsi hodit pospravljat v Trst...
Staro 10.09.2006, 12:37
Citymamba Uporabnik Citymamba ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Citymamba
Član od: May 2002
Sporočila: 13.786

Citat:
Objavil-a Brootalen

No uglavnem:
če ne morete pridet do table tega pogovora (genialna obala.net stran pač ni neki zelo tehnološko izpopolnjena):

Manemoj:
Pravkar sem iz izole.
Izolska marina gosti Diplomatsko regato.
Hkrati se Simonovem zalivu odvija Festival SDS, Janševe stranke.
Ta del izole je prometno ohromljen. Na plaži se vrti narodnozabavna glasba (vsak naj razume po svoje), povsod zastave SDSa, kapice SDSa, temnomodre, majice SDSa, vsekakor črne.

politicno (ne)okusno, diplomatska regata, 500m oddaljen pa maxipiknik desne stranke, muzika vsekakor privabi goste iz tujine.
če ne drugo, vsaj neprimerno, organizirati na isti dan.

Ljudje moji, Izolani. Upam, da ste videli... nocem zveneti kakor Lombroso, ampak kakšne face se zbirajo na vaši plaži. face kot obrazi, ljudje... sami kmetavzi, je pa grozljivo, koliko jih je.

sensei:
12.000 jih je v SS zalivu...

Bojanm:
ma_nemoj:
na cesti stoji kos dreka...
lahko ga gledaš in praviš kako je to gnjusno...
lahko pa mirno odideš naprej.
ukvarjanje z dreki ni produktivno.

Manemoj:
vsekakor koristno obvestilo, da je drek na cesti
))

mac8:
marsikaj je neokusno!!v glavnem se strinja z bojanm!!

trigger:
Prvič v življenju me je sram, da sem Izolan!

Kdo je dopustil tem domobranskim reliktom, da si prilastijo našo palžo za njihove politićne igrice???

Sramota! Matter vam...

IZOLA ne bo nikoli slovenska! Biti Izolan je eno samo prepričanje, ki nima veze ne Janšo, ne z Bajukom in še manj z njihovimi predniki!!!

GO HOME SS!

picard:
He, he, ... se pridružujem komentarjem in sočustvovanju z Izolani. :-)))

Johnny99:
katastrofa.
kdo jih je spustil iz pragozda ?

Brokkoli:
Jim bomo že mi pokazali njihovega "boga" danes v AG! LOL

Bojanm:
picard je celo ironičen a se najbrž sam tega ne zaveda....

picard:
bojanm, kaj pa bi se moral zavedat?

sleki:
žal je politika zelo zelo grda igra... žal je tako, da če hočeš zmagat moraš pridobiti na svojo stran čimveč brezglavih množic, ki te bodo slepo ubogale ne glede na to kaj se zgodi. pol pa jih pelješ na sindikalni izlet na morje

Klemenc:
bojanm...tle neki pljuvaš
a dobro veš da si goreč bajukov privrženec

Donar:
ja kaj greš tam se načopaš čevapov in greš domov.....

Čevapi rules!!

Metaxa:
Ke beda od te politike......koliko muh na en mah je Janša pobil? Ja...res je..politika je umazana igra in stranka SDS je to izkoristila, pa ne pozabimo, celo Popovič je bil prisoten, pa ne zato, ker je Janši všeč, pač pa zato, ker v tem trenutku...na obali.... nosi svojo težo prav Popovič, jasno v korist stranke SDS. Oh in joh...Mate....."ni bil krizni sestanek" recimo, da so njegova očala o tem govorila...seveda ne, ko pa je pihal r pravim jadralcem.. pravi veter.. Sicer pa tako....Janša je izkoristil trenutek dogajanja....izkoritil je tudi obalo, ki ni njegova.....in PRAV ZATO je vskladil zadeve v prid stranke. Obala...hallo...zbudi se!!!!

Trigger:
Obala je konćno spoznala pravo plat te SDS-ovske farse...vsi tej štajerci in dolenjci, ki so prišli sem dol K NAM
razbijat bale so se pokazali v pravi "Elvira Vatovec" lući in mislim, da so naredili najslabšo možno potezo doslej...SO SE POKAZALI! S tem korakom so si zapečatili volitve! SdS nima šans!!! Vsaj kar se tiče avtohtonega prebivalstva.

LONG LIVE TO R'n'R ! ! !

abro:
kaka sramota. ce bi mi bli pravi, bi se nas zbralo par tisoc, bi sli tam in jim ne bi dovolili, da recejo a. a tui mi smo samo blablabla kle se neki ****imo po nekih komentarckih na nekem sajtku. ah i'm disgusted.
se faknski domobranci bi sigurno to nardili, ce bi nasi meli pri njih festival. 100% nam ne bi dovolili 0.
ahhahh sramota ***emumater domobransku sramota
Ja tudi v Kopru so komunajzarji strašili z vesoljnim potopom, če ne zmagajo njihovi. Poglejte kaj se je zgodilo s Popovičem. Koper se razvija in blesti. Očitno bi nekateri v Izolin raje videli 20000 glavo množico govedi, ki bi mukala ob poslušanji Cece. Tipično komunajzarske ikone. Tardeče očitno še bolj od tega boli dejstvo, da je njihova naslednica KP doživela popolni fiasko v Portorožu kjer so napovedovali strankino srečanje na katerem pa se je potem zbralo kakih 200 članov in mimoidočih zablodelih oseb. Kar naj vas peče rdečuhi nemarni. Slovenijo ste razdirali in uničevali 60 let. Sedaj je čas, da se malce zarijete v zemljo in se poskrijete globoko, globoko, globoko. Na srečo in v veselje vseh normalnih Slovencev.
Staro 10.09.2006, 12:39
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Citymamba
Ja tudi v Kopru so komunajzarji strašili z vesoljnim potopom, če ne zmagajo njihovi. Poglejte kaj se je zgodilo s Popovičem. Koper se razvija in blesti. Očitno bi nekateri v Izolin raje videli 20000 glavo množico govedi, ki bi mukala ob poslušanji Cece. Tipično komunajzarske ikone. Tardeče očitno še bolj od tega boli dejstvo, da je njihova naslednica KP doživela popolni fiasko v Portorožu kjer so napovedovali strankino srečanje na katerem pa se je potem zbralo kakih 200 članov in mimoidočih zablodelih oseb. Kar naj vas peče rdečuhi nemarni. Slovenijo ste razdirali in uničevali 60 let. Sedaj je čas, da se malce zarijete v zemljo in se poskrijete globoko, globoko, globoko. Na srečo in v veselje vseh normalnih Slovencev.
Globoko v vse kar so nakradli...S tem res nimajo težav...
Staro 10.09.2006, 12:48
Citymamba Uporabnik Citymamba ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Citymamba
Član od: May 2002
Sporočila: 13.786

Ja potrpljenje je božja mast.
Staro 10.09.2006, 12:51
Pripravnik

Samo a ti veš, da Popovič podpira Janšota?

PS: Cenzura Siol je naredila svoje:S

Značke
komunistov, obalnih, primitivnost

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:20.