Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 04.10.2006, 10:22
Nodika Uporabnik Nodika ni prijavljen
Banned
Član od: Mar 2006
Sporočila: 355
Privzeto Prijateljstvo vs. partnerstvo

Mogoče bo tole vprašanje mal smotano videt, na prvi pogled dost lahko, sam odgovor je pa po moje težek.

Na katero mesto postavljate prijatelje in na katero mesto partnerja?

Kako pomembni-e so za vas prijatelji-ce, kakšno vlogo igrajo v vašem življenju, v primerjavi s partnerjem?

Staro 04.10.2006, 10:25
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321
Privzeto Re: Prijateljstvo vs. partnerstvo

1. partner
2. prijatelji

Vecina mojih prijateljev jo pozna. Nekateri so tudi njeni prijatelji in sem siguren, da bi ohranili doloceno mero stikov tudi v primeru, ce bi sla narazen.
Staro 04.10.2006, 10:26
Trillian Uporabnik Trillian ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce Trillian
Član od: Feb 2003
Naslov: Betelgeza
Sporočila: 22.840

ne morš rečt kdo je na prvem mestu.... na splošno partner, jasno, ampak ne v smislu ultimatiranja: jaz ali prijatelji... to je bedarija. Vsi so pomembni.
Staro 04.10.2006, 10:32
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

on je vedno prvi ...
vendar do trenutka, ko bi se morala odločiti, kot je omenila trill ...

določene mere zasebnosti in vsake toliko kakega vikenda s frendi si ne pustim vzeti ...
Staro 04.10.2006, 10:53
Nodika Uporabnik Nodika ni prijavljen
Banned
Član od: Mar 2006
Sporočila: 355

Ampak a ste kdaj pomislili kaj sploh je prijateljstvo?

Da je pravi prijatelj pravzaprav za vedno.

Tudi, ko si v največjem sranju prijatelji ostanejo. Predvsem ženske vse zaupamo svojim prijateljicam. Tudi tegobe, ki jih imamo s tipi. Ja in ona me sprejema tudi ko imam okrušene nohte, kosmate noge, raztegnene gate ali pa kg več... gleda me res samo skozi mojo vsebino, kar pa za moške ne morem vedno rečt.
Staro 04.10.2006, 11:00
Pacijent

Po drugi strani ti ona (prijateljica) ne daje financnega supporta, ne pomaga v gospodinjstvu, ne skrbi za tvoje otroke, ne prenasa tvojih starsev in ne spi zraven tebe. Zabijanje casa z vzajemnim pametovanjem je sicer obcasno zelo koristna zadeva, ampak razmisli, ali ti je to, da si sprejeta tudi z okrusenimi nohti itd. tako gromozanska vrednota, da razmisljas o tem, ali je partnerstvo nad prijateljstvom.
Staro 04.10.2006, 11:07
Kahla Uporabnik Kahla ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Kahla
Član od: Sep 2003
Naslov: District 01
Sporočila: 4.582

Jerry, kje pa piše, da ti dedci to dajo (dnar, pomivanje posode, kuhanje, pospravljanje...)
Staro 04.10.2006, 11:14
Pacijent

No, ne da ti ga glih dajo, ampak naceloma naj bi participirali pri gospodinjstvu. Vsaj v veliki vecini primerov je tako.

Ne namigujem, da moski nujno zasluzi vec kot zenska
Staro 04.10.2006, 11:20
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060

Prijatelj in partner se razlikujeta po tem, kar ti nudita ter kaj od njih pričakuješ. Kot je povedal mrjerry. Mislim, da je treba med tem potegnat ločnico in da se ne da pavšalno rečt, kdo je na prvem mestu. Vsekakor sem mnenja, da bi morali težiti k zvezam, kjer bi ti partner bil na prvem mestu, pa čeprav se zavedaš, da to morda ni doživljenska zveza. Kar običajno prijateljstva so. Najbolje je, če ti je partner tudi najboljši prijatelj. V tem primeru ni dileme, kdo je na prvem mestu.
Staro 04.10.2006, 11:36
sadie_007 Uporabnik sadie_007 ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce sadie_007
Član od: Jun 2002
Sporočila: 20.705

na prvem mestu je šefe ... ker ko pridem domov in zaklenem vrata za sabo, ostaneva smo midva, v dobrem in slabem ... in me ma rad tud, če mam kosmate noge al pa par kilc več

prjatlce mam pa tud ful rada in vem, da so edine, ki so za zmeraj (ker jst se nč ne slepim, šefe se me čist lohk naveliča in spoka, ane ) ... in ga hodimo redno biksat skupaj ven, čvekamo, se režimo, se odkrito o vsem pogovarjamo ... ampak še vseen, ko pridem zvečer nažehtana domov in zlezem pod odejco (v svojih prevelikih gatat in s kosmatimi nogami :P), me pa tm moj šefe čaka in me zmeri prime za rit ... moja najboljša prjatlca pa medtem leze v drugo postlo in ma tam tud nekoga, k jo ... tko da je razlika: kofetkat z nekom al pa živet z nekom ... ko prideš domov, takrat ti je jasno, kdo je na prvem mestu ... ker tist, k je, te čaka doma (to je prispodoba, da naute spet prekomerno pametoval)

Značke
partnerstvo, prijateljstvo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:41.