Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 10.11.2006, 09:10
Knez Uporabnik Knez ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2005
Naslov: ------
Sporočila: 4.026
Privzeto Ivan Perić vendarle nedolžen?

Zagotovo ste kaj zasledili, v Srbiji so aretirali nekega kriminalca, ki naj bi po enih ugotovitvah (bolj govoricah) bil vpleten tudi v umor Rakičevih v Rovinju.

Čeferin si najbrž že mane roke in zagotovo bo dal vetra..

Kaj mislite o tem? Perića so res nekam hitro obsodili in na podlagi indicev, s epravi posrednih dokazov.

Tukaj imate več:

http://www.jutarnji.hr/ispis_clanka.jl?artid=49604

Nazadnje uredil Knez : 10.11.2006 ob 09:30.
Staro 10.11.2006, 21:32
BMX Uporabnik BMX ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce BMX
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.873
Privzeto Re: Ivan Perić vendarle nedolžen?

Citat:
Objavil-a Knez
Zagotovo ste kaj zasledili, v Srbiji so aretirali nekega kriminalca, ki naj bi po enih ugotovitvah (bolj govoricah) bil vpleten tudi v umor Rakičevih v Rovinju.
Čeferin ne izbira sredstev za "obrambo" svojih klientov...........
Staro 10.11.2006, 21:41
Knez Uporabnik Knez ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2005
Naslov: ------
Sporočila: 4.026

Ima prav, da se bori za klienta.

Tudi meni se zdi, da je bil Perić obsojen bolj zaradi pritiska javnosti, kot česar drugega.
Staro 10.11.2006, 21:45
BMX Uporabnik BMX ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce BMX
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.873

Odvetnik mora storiti vse za obrambo svojega klienta......... Saj je dokazov kar nekaj, nekateri, npr. posnetek kamere iz avtoceste naj ne bi veljali....... Čeprav je bil umor res okruten in na nivoju profesionalcev.
Staro 10.11.2006, 21:57
sati Uporabnik sati ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce sati
Član od: Oct 2006
Sporočila: 497

Citat:
Objavil-a Knez

Čeferin si najbrž že mane roke in zagotovo bo dal vetra..

Kaj mislite o tem? Perića so res nekam hitro obsodili in na podlagi indicev, s epravi posrednih dokazov.

Tukaj imate več:

http://www.jutarnji.hr/ispis_clanka.jl?artid=49604
Jaz sem bila prepričana, da je Perić kriv, bil je problematičen, jemal je droge, prijatelj Miškovič je izjavil, da mu je priskrbel orožje. Tudi izjavili so njegovi prijatelji, da jim je celo zaupal, da je pobil svoje in da mu je bilo najtežje ubiti polbratca. Po teh novih informacijah pa spet obstaja dvom, ali je bil v ozadju organiziran umor, ali je bil pokojni povezan s kako mafijo? Kmalu se bo razjasnilo, zakaj se gre.
Staro 11.11.2006, 10:46
brabrabranc Uporabnik brabrabranc ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 186

v vsakem primeru ima krvave roke...
Staro 11.11.2006, 11:37
sati Uporabnik sati ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce sati
Član od: Oct 2006
Sporočila: 497

Citat:
Objavil-a brabrabranc
v vsakem primeru ima krvave roke...
Po moje ima res krvave roke, po vseh dokazih ne more biti nedolžen, razen, če ga bo odvetnik zvlekel ven za dovolj velik honorar, kar ne bo prvič ne zadnjič v Sloveniji, pa naj je kriv ali nedolžen.
Staro 24.05.2009, 10:27
ducky01 Uporabnik ducky01 ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 1

Ma dej nehajte folk. Res ste postali tipični stereotip slovenca. "Obsodimo kogarkoli, samo da bomo mi zadovoljni, pa četudi bo ta oseba v resnici nedolžna!!". Sramota, kaj je nastalo iz našega naroda(ZAVIST, NEVOŠČLJIVOST, ŠKRTOST, ŠKODOŽELJNOST!!!). Prelepe vrline večine slovencev. Drugače me pa res zanima, po čemu vi sploh lahko sklepate, da je Ivan "KRIV"!!?? A zato ker ste brali v časopisih in gledali po televizijii??? Dajte se no zresnit malo. Jaz človeka osebno poznam in vem zagotovo da ni kriv in vsi smo vedeli, da se bo to enkrat dokazalo. Ravno zaradi takšnih kot ste vi in pa takega ali podobnega razmišljanja pa v Sloveniji ni več nobene pravice ter poštenega sojenja, ker tudi sodniki in sodnice razmišljajo tako kot vi in ne sodijo več nobenega na podlagi trdih dokazov, pač pa le še na podlagi indicov, posrednih dokazov ter domnev. Kje je tisto, da je vsak nedolžen, dokler se mu ne dokaže nasprotno!?!? SRAM VAS JE LAHKO!!!
Staro 24.05.2009, 15:01
keops Uporabnik keops ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.004

Citat:
Objavil-a ducky01 Prikaži sporočila
Drugače me pa res zanima, po čemu vi sploh lahko sklepate, da je Ivan "KRIV"!!??
Da je kriv sklepam po pravnomočni obsodbi, ki jo je fasal.....kljub Čeferinu...

Citat:
Ravno zaradi takšnih kot ste vi in pa takega ali podobnega razmišljanja pa v Sloveniji ni več nobene pravice ter poštenega sojenja, ker tudi sodniki in sodnice razmišljajo tako kot vi in ne sodijo več nobenega na podlagi trdih dokazov, pač pa le še na podlagi indicov, posrednih dokazov ter domnev. Kje je tisto, da je vsak nedolžen, dokler se mu ne dokaže nasprotno!?!? SRAM VAS JE LAHKO!!!
Če Čeferin ni mogel razkrinkati "indicov, posrednih dokazov ter domnev" ... glej zgoraj.

Citat:
SRAM VAS JE LAHKO!!!
Mene bi bilo sram imeti takega znanca, ki zna denar svojih staršev zapravljati za drogo in pištole ter ostalo preseravanje...
Staro 24.05.2009, 17:29
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Ma dej nehajte folk. Res ste postali tipični stereotip slovenca. "Obsodimo kogarkoli, samo da bomo mi zadovoljni, pa četudi bo ta oseba v resnici nedolžna!!". Sramota, kaj je nastalo iz našega naroda(ZAVIST, NEVOŠČLJIVOST, ŠKRTOST, ŠKODOŽELJNOST!!!). Prelepe vrline večine slovencev. Drugače me pa res zanima, po čemu vi sploh lahko sklepate, da je Ivan "KRIV"!!?? A zato ker ste brali v časopisih in gledali po televizijii??? Dajte se no zresnit malo. Jaz človeka osebno poznam in vem zagotovo da ni kriv in vsi smo vedeli, da se bo to enkrat dokazalo. Ravno zaradi takšnih kot ste vi in pa takega ali podobnega razmišljanja pa v Sloveniji ni več nobene pravice ter poštenega sojenja, ker tudi sodniki in sodnice razmišljajo tako kot vi in ne sodijo več nobenega na podlagi trdih dokazov, pač pa le še na podlagi indicov, posrednih dokazov ter domnev. Kje je tisto, da je vsak nedolžen, dokler se mu ne dokaže nasprotno!?!? SRAM VAS JE LAHKO!!!

če sem dobro razumela, se mu je krivda dokazala ...

Značke
ivan, nedolžen, perić, vendarle

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:13.