Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 20.11.2006, 07:24
dolenjec Uporabnik dolenjec ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2006
Sporočila: 106
Privzeto (vse o Romih)

A ni tako rekel poglavar drušine Strojan Mirko?
Kako to, da mediji in Hanžek te grožnje (Zagradec bo gorel) niti malo ne problematizirajo? Prav tako ne problematizirajo izjave omenjenega vodjo družine, ki je rekel "o, mi imamo veliko orožja, a je tako dobro zakopano, da ga nihče, niti policija, ne bo našla". Zakaj noven novinar ne vpraša tega poglavarja, če je to prav, da imajo toliko orožja in da se recimo vozijo z neregistriranimi vozili?

Ne vem, mene pa to zanima...

LP.
Staro 20.11.2006, 07:55
aladin Uporabnik aladin ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jun 2005
Sporočila: 1.548
Privzeto Re: Zagradec bo gorel!

Citat:
Objavil-a dolenjec
Kako to, da mediji in Hanžek te grožnje (Zagradec bo gorel) niti malo ne problematizirajo? Prav tako ne problematizirajo izjave omenjenega vodjo družine, ki je rekel "o, mi imamo veliko orožja, a je tako dobro zakopano, da ga nihče, niti policija, ne bo našla". Zakaj noven novinar ne vpraša tega poglavarja, če je to prav, da imajo toliko orožja in da se recimo vozijo z neregistriranimi vozili?

LP.
seveda gre za familijo, katere vsak ud, starejši od petnajst let, je najbrže že bil pri sodniku za prekrške.

in taki se zdaj direktno pogajajo z ministri te države, in celo z evropskim komisarjem za človekove pravice.

kam smo prišli
Staro 20.11.2006, 09:27
Speedy Uporabnik Speedy ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Speedy
Član od: Dec 2005
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 35
Thumbs up Re: Zagradec bo gorel!

Tole temo bodo "mirovniki" preskočili, sigurno bodo rekli da je to podtikanje, da je samo odvračanje od pravega problema, itd.
Staro 20.11.2006, 09:42
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213

Citat:
Objavil-a aladin
seveda gre za familijo, katere vsak ud, starejši od petnajst let, je najbrže že bil pri sodniku za prekrške.

in taki se zdaj direktno pogajajo z ministri te države, in celo z evropskim komisarjem za človekove pravice.

kam smo prišli
Nasilneži imajo prednost...Kaj s tem sporočajo nam ostalim "manjvrednim"?
Kriminal se splača, manjšinskost izkoristi za imuniteto, postani gospodar življenja in smrti sosedov, vse je biznis...
Našli so si tržno nišo, kot so jo našli levi mafijaši...Zato so tako kompatibilni.
Človečnost zahtevajo vso zase, sami pa se poščijejo nanjo, ko gre za druge!!!
To je njihovo sporočilo in zato naš revolt!! Sindrom nadrase!!! Latentni fašizem.
Staro 20.11.2006, 10:38
Novinec

Citat:
Objavil-a dolenjec

LP.
Mislim da je tole tema, ker mene tudi zanima.
Staro 20.11.2006, 10:50
Sharac Uporabnik Sharac ni prijavljen
Mojster
Član od: Oct 2000
Sporočila: 2.072

Logična posledica uvažanja zahodne "kulture" in "vrednot" (ki so seveda eksluzivno namenjene v izvoz ne za lokalno rabo z namenom z***avanja nacij --> ni slo z orozjem bo slo pa preko sistema vrednot) in kar je se huje sprejemanja te kuge.
Staro 20.11.2006, 11:16
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213

Ko sem bil mulec, je sosedov mulo vedno na skrivem tepel manjše od sebe..Kadar sem ga za vrat in zvlekel preč, se je drl."Mama, mama" in mama je prikrulila."Bogi sinko, pust našga bogega!". Drugače pa ga je z okna bodrila, ko se je brutalnoznašal nad manjšimi.
Še čofnil ga nisem, on pa je tamale brcal še, ko so ležali na tleh!
V vrtcu so najdl pr mulcu nož. Mama mu je naročila."Če se nočejo igrat s tabo, hodi za njimi in mečlji vanje kamenje!".
Ko so jo vprašali, zakaj mu je dala nož"Mali je, mora da se brani!"!
Ja, take vedenjske vzorce dobimo kot del dodatne opreme z uvoženimi, pa tudi domači se poredko najdejo, marginalci..
In ni nujno, da počepnemo pred njimi...
Staro 20.11.2006, 11:17
seal team Uporabnik seal team ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce seal team
Član od: Mar 2003
Sporočila: 1.164

Citat:
Objavil-a dolenjec

LP.
Enostavno,ker to spada pod "Je Slovenija pravna država?"Če se vozijo z nereg, vozili bi morali biti kaznovani in taka vozila odstranjena ,zaplenjena.Imajo pravico do zaščite-te zaščite ni bilo namesto zaščite so bili deportirani ,torej imajo pravico do samoobrambe ker pravna država ne deluje.Če bi mene ,zaradi mojega brata ki je recimo hipotetično kriminalec ,probali izseliti sosedi in ne bi bil deležen zaščite policije, si bi nabavil tudi kalašo.Začaran krog in vse se vrti okoli pravne države.

Nazadnje uredil seal team : 20.11.2006 ob 11:20.
Staro 20.11.2006, 12:23
Novinec

Citat:
Objavil-a Arjuna
Namen grožnje s požigom je ta, da šibkejši nevtralizira premoč močnejšega. Zaradi talih groženj so se mogočniki vedno bali nepomembnežev.

Pravi požigalec nikoli ne napove svojega dejanja.

Pa dajte, stopite že enkrat na realna tla in dojemite realnost. Svet ni tak, kot se odvija za kompom ali za mizo s cajtengami v rokah.
No se strinjam s tabo, posebej zadnji del velja zate.
Staro 20.11.2006, 12:44
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Sporočila: 649

Jaz se ne bi čudil, če je to, kar so novinarju dejali in objavli, res!!!
Ampak kljub temu, nihče ni tega slišal v živo, kajne? To so izjave novinarjev, kaj naj bi eden iz družine Strojan rekel.
Kaj pa recimor, če tega ni nihče rekel ,ampak je zgolj napihovanj novinarjev oz. delovanje po "ukazu nadrejenih"?

Značke
romih, vse

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:01.