Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 24.11.2006, 12:21
Be inspired Uporabnik Be inspired ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 82
Privzeto zveza na daljavo

Če ima kdo izkušnje z zvezo na daljavo; če ja, mi mal napište kako za boga premagat tisto željo po svoji deklici, ki jo imam vedno bolj pogosto. Ona pa tako daleč..sej se vidiva, ampak na dva, tri mesece. Meša se mi, kadar je ni.

Ona še ne more sem ker še študira, jaz pa tukaj poskušam ustvarit življenje za oba, pa mi nekako ne uspeva miljonov služit..Tudi pri njen sem že bil, vendar je iz miljonskega mesta, jaz pa iz vasi. Nekako se tam nisem našel - verjetno sem bom šel pa še iskat.

Izgubljam voljo ter motivacijo, čeprav sem prepričan, da me ima mala ful rada..jasno mi je, da če ne bom uspel tukaj ustvariti nečesa, da bo to otežilo njeno željo po prihodu.
Meni je v Sloveniji noro, čudovita in lepa dežela - težko bi jo zapustil in ona to ve.

ne vem več kaj naj..
Staro 24.11.2006, 12:33
Verbal Uporabnik Verbal ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Verbal
Član od: Oct 2001
Naslov: Back when I was picking beans in Guatemala, we used to make fresh coffee, right off the trees.
Sporočila: 8.620
Privzeto Re: zveza na daljavo

Kje pa je ona, katero mesto točno, če si bolj natančen? Lahko je vse od Zagreba do Sydneya.

No, Montecarlo in Reykjavik ravno ne...
Staro 24.11.2006, 12:39
Novinec

Evropska metropola - Pariz..ko si enkrat tam en mesec -ufff!!
Staro 24.11.2006, 14:13
Nincha II. Uporabnik Nincha II. ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Nincha II.
Član od: Dec 2005
Naslov: Köln (schäl Sick)
Sporočila: 1.669

Citat:
Objavil-a Be inspired
Če ima kdo izkušnje z zvezo na daljavo; če ja, mi mal napište kako za boga premagat tisto željo po svoji deklici, ki jo imam vedno bolj pogosto. Ona pa tako daleč..sej se vidiva, ampak na dva, tri mesece. Meša se mi, kadar je ni.

Ona še ne more sem ker še študira, jaz pa tukaj poskušam ustvarit življenje za oba, pa mi nekako ne uspeva miljonov služit..Tudi pri njen sem že bil, vendar je iz miljonskega mesta, jaz pa iz vasi. Nekako se tam nisem našel - verjetno sem bom šel pa še iskat.

Izgubljam voljo ter motivacijo, čeprav sem prepričan, da me ima mala ful rada..jasno mi je, da če ne bom uspel tukaj ustvariti nečesa, da bo to otežilo njeno željo po prihodu.
Meni je v Sloveniji noro, čudovita in lepa dežela - težko bi jo zapustil in ona to ve.

ne vem več kaj naj..
Poznam ta obcutek iz lastnih izkusenj

No, nama se je obneslo, ziviva dobro leto in pol skupaj, samo ne v Sloveniji, ampak v Nemciji (on je Nemec) in jaz gor tudi studiram. Mogoce se bo zlobno slisalo, ampak nekako se mi zdi, da tisti, ki smo bili v vezi na daljavo, znamo bolj cenit trenutke, ko smo skupaj s partnerjem, kot pa tisti, ki ga imajo za taprvim vogalom Jaz osebno pac nisem tolk navezana na Slovenijo, pac je moja domovina in lepa je, rada se vracam zaradi druzine in prijateljev, ampak po skoraj 2 letih v ravno tako miljonskem mestu (sama sem iz LJ drugace), se tudi v Kölnu pocutim domace. Na zacetku pa ni bilo vedno tako...

OK, kako premagat ta obcutek, sprasujes?
Ne bi vedla, meni oz. nama ga ni uspelo in po dolocenem casu sva bila tako povezana, da se je enostavno moralo nekaj spremenit, da sva lahko bila skupaj. Seveda sva prej vse premislila in se temeljito pogovorila...
Drugace pa pomaga recimo VoIP (recimo Skype) in lahko zastonj klepetata po cele ure, lahko si kupita se kamero in se vidita, si piseta kake maile.... Ampak to ni to, vem...

Kolk resno pa je to med vama?
A si preprican, da bi ona sploh hotla pridet zivet v SLO?
Staro 24.11.2006, 14:57
Novinec

lepo slišat, da se vama je obrestovalo. Vem, eden mora sprejet odločitev (ali oba) in se nekam odselt. Hrabra si, če si to naredila..
jest sem s faksom že zaključil, bil sem tam in iskal službo (ampak mi slovenčki še vedno moramo čakat neke papirje in to je brez keša v Parizu izredno težko)..pa sem se privlekel nazaj, ker sem imel neko možnost služit tu. Redne službe pa nimam in nič ne kaže na to.
Ona je celo zamenjala študij, da bo lahko živela in delala v drugih državah..zdej mora nekje naredit prakso in bo to najverjetneje Španija (ker bo super izkušnja zanjo ter dobra referenca+imajo že usaljeno prakso, dočim pri nas se jim niti ne sanja kako naj bi to potekalo), Slovenija pa bi bila na vrsti kasneje.

Jest si noro želim postavit neko zadevo v Sloveniji, da bi imela vsaj neko osnovo, da ne bi živela pri mojih starcih, pa mi ne gre preveč dobro..izgubljam motivacijo, nočem je izgubiti zaradi moje nesposobnosti.
Težko se je pogovorit, že zaradi jezika in zaradi distance..ne vem, zgleda, da sem dons čist zbegan.ja fak

hvala
Staro 24.11.2006, 15:18
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Sporočila: 2.780

Moram ti povedat: obcudujem te, da ti uspeva, in da si se vedno zagnan, ceprav se tako malo vidita. Meni ne bi uspelo...
Drzim pesti za vaju, kjerkoli ze bosta, priporocam vama le, da se dogovorita o tem, kdaj in kje bosta skupaj, da kasneje ne bosta imela tezav. Motivacijo pa crpaj iz vajinega odnosa, to je edini vir.
Staro 24.11.2006, 17:47
Njuška Trap Uporabnik Njuška Trap ni prijavljen
Živa zmeda
Prikazne slike uporabnika/ce Njuška Trap
Naslov: Vila Čira-Čara
Sporočila: 1.144

Moja sestra je imela tipa s Ferskih otokov, ene 4 leta je funkcioniralo okej, potem pa se je zalomilo. Pa ne zaradi daljave, ampak iz čisto osebnih razhajanj. Pa se nista videla niti enkrat na tri mesece, no, včasih po enem, včesih pa tudi po štirih, petih mesecih. In kot mi je govorila, ju je vezala ravno želja po tem, da ostaneta skupaj, da skupaj nekaj ustvarita, zavedanje o tem (dokler je pač trajalo), koliko si pomenita...
Pravzaprav ti je že Lenčka lepo povedala: če izgubljaš motivacijo, jo črpaj iz odnosa.

In če sredstva oz. pogoje ustvarjaš malo bolj počasi, kot bi si želel, še ne pomeni, da si nesposoben. Pogumno naprej!
Because, what's the difference?
Staro 25.11.2006, 17:42
Leeloo Uporabnik Leeloo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Leeloo
Član od: Apr 2005
Sporočila: 62

Hej, U

Zakomplicirana zadeva. In svaka ti čast, da ti še vedno uspeva.

Check OS, ne bom tule dolgovezila.

Objem,
Staro 25.11.2006, 20:11
Morena Uporabnik Morena ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Morena
Član od: Jan 2003
Sporočila: 9.510

Za mene zveza, kjer se vidita enkrat na tri mesece, ni ta prava zveza.
Staro 27.11.2006, 17:39
klemen20 Uporabnik klemen20 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 29

jep sm istega mnenja ... zarad zenske ki jo vidis 1x na 2/3 mesce se ne splaca selt... najprej dub dobro sluzbo pa zase poskrb... seveda jo lahko cimveckrat obisces in ona tebe... sam dokler je dobr ne spoznas se je brez veze sekerat, ko te bo zacetna zaljubljenost minila in ce bo ostala ljubezen, bos lahko bolj racionalno presodu ... just my opinion...

Značke
daljavo, zveza

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
dolgoletna zveza... veska Ljubezen in spolnost 24 05.11.2006 18:45

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:09.