Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 13.12.2006, 07:43
strašljivka Uporabnik strašljivka ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce strašljivka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 711
Privzeto kaj je meni povedal Bručan...

v zdravstvu nikoli več ne bo tako kot je bilo. in sploh ne tako kot v starih gldih časih komunizma in socializma (ko je minister sicer pridno zastonj študiral in lezel po hirearhiji)...
zdravstvo bo in mora bit dražje, objublja podražitev osnovnega in napoveduje dražitev tud dodatnega zavarovanja, seveda pove da bo storitev manj oziroma bodo plačljive.
javno zobozdravstvo nima prihodnosti, minister bi ga totalo privatiziral (kolikor ga še je) in to zato, ker so doplačila koncesionarjem tako majhna. hja, bolje nič kot nekaj, ker tega v "razvitih" državah ni...
(minister, tega ni tud v 3/4 afriških in azijskih nerazvitih državah, juhej...)
minister se načeloma v kontracepcijo ne bi spuščal. kondomov in diafragem ne bo luknjal, epidoralno naj si plačamo sami, umetno oploditev bi omogočil večim in to tako, da bi vsakemu pripadalo manj terapij, števila pa ne bi večal... btw, kako je s koalicijsko pogodbo o spodbujanju rodnosti, ... ?!
minister zakone piše počasi. ti morajo bit pretehtani ker nadležni državni svet in ti. socialni partnerji (za ministra komunajzarji ali vsaj pripadniki F21, ker v njih 112% ni nikogar iz S(d)S - hej, in če se moti ?) postavljajo svoje ideje in variante nezmotljivega in celo dajo veto če zakon ni čist po pravilih in zakonih (le kako morejo, če je pa minister...). rade volje vzame par 100 miljonsko darilo zastonj ker sicer ne verjame več da so vsi dobri, samo če je on vendar ni edini dobri v sloveniji ? (poleg predsednika stranke seveda...). poslanci koalicije ga v vsem podpirajo, s prisotnostjo in neverjetno brez besed še celo strokovnjak za vse, g .grims. lahko pa da je besede tipkal celo noč in bo kaj povedal danes... hja, dragi helikopterji opremljeni za reševanje izkazani v praksi tud niso dobri ker se je sam tako odločil (?! a kar sam a je koga prašal, mislm da bahuk ne bo glih zadovoljen s nepotrebnim trošenjem...) in edini ki znajo pri nas reševat slovence so tujci (upam da je v računu tud prevajalec...)
minister ne najde dobre besede za vse prejšnje ministre, vsi so bili in bile slabe čeprav v glavnem iz demosa, sistem je zanič in (če bo treba tud nepopravljivo) v razsulu, da po analizah in svetovni banki po učinkovitosti in cenenosti sodi v svetovni vrh je logično če ga vodi on (bahuk - po financerju še zdravstveni leta ?),...
seveda pove da se edini v parlamentu spozna na zdravila in terapije, zato o tem ne govori, na dokaze se požvižga, neprijetna vprašanja o prilagajanju spiskov in pogajanjih za ceno presliši (ali pa mu "kolegi" iz koalicije uspejo s svojim izrednim poznavanjem tematike in razlagi recepta za potico v kombinaciji z počitnicami v turčiji zamegliti rožnik...), saj ga podpira vsaj 1600 ljudi.
volili ste nas, dal vam bom dražje in manj učinkovito zdravstvo. boleč zob jeseničana v nedeljo zvečer pozdravimo na metelkovi za 10000 sit (osebna izkušnja...), če ste bolani pa pejte raj v tujino, brez gnarja ni zdravja...
Staro 13.12.2006, 07:59
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142
Privzeto Re: kaj je meni povedal Brućan...

Citat:
Objavil-a strašljivka
v zdravstvu nikoli več ne bo tako kot je bilo. in sploh ne tako kot v starih gldih časih komunizma in socializma (ko je minister sicer pridno zastonj študiral in lezel po hirearhiji)...
zdravstvo bo in mora bit dražje, objublja podražitev osnovnega in napoveduje dražitev tud dodatnega zavarovanja, seveda pove da bo storitev manj oziroma bodo plačljive.
javno zobozdravstvo nima prihodnosti, minister bi ga totalo privatiziral (kolikor ga še je) in to zato, ker so doplačila koncesionarjem tako majhna. hja, bolje nič kot nekaj, ker tega v "razvitih" državah ni...
(minister, tega ni tud v 3/4 afriških in azijskih nerazvitih državah, juhej...)
minister se načeloma v kontracepcijo ne bi spuščal. kondomov in diafragem ne bo luknjal, epidoralno naj si plačamo sami, umetno oploditev bi omogočil večim in to tako, da bi vsakemu pripadalo manj terapij, števila pa ne bi večal... btw, kako je s koalicijsko pogodbo o spodbujanju rodnosti, ... ?!
minister zakone piše počasi. ti morajo bit pretehtani ker nadležni državni svet in ti. socialni partnerji (za ministra komunajzarji ali vsaj pripadniki F21, ker v njih 112% ni nikogar iz S(d)S - hej, in če se moti ?) postavljajo svoje ideje in variante nezmotljivega in celo dajo veto če zakon ni čist po pravilih in zakonih (le kako morejo, če je pa minister...). rade volje vzame par 100 miljonsko darilo zastonj ker sicer ne verjame več da so vsi dobri, samo če je on vendar ni edini dobri v sloveniji ? (poleg predsednika stranke seveda...). poslanci koalicije ga v vsem podpirajo, s prisotnostjo in neverjetno brez besed še celo strokovnjak za vse, g .grims. lahko pa da je besede tipkal celo noč in bo kaj povedal danes... hja, dragi helikopterji opremljeni za reševanje izkazani v praksi tud niso dobri ker se je sam tako odločil (?! a kar sam a je koga prašal, mislm da bahuk ne bo glih zadovoljen s nepotrebnim trošenjem...) in edini ki znajo pri nas reševat slovence so tujci (upam da je v računu tud prevajalec...)
minister ne najde dobre besede za vse prejšnje ministre, vsi so bili in bile slabe čeprav v glavnem iz demosa, sistem je zanič in (če bo treba tud nepopravljivo) v razsulu, da po analizah in svetovni banki po učinkovitosti in cenenosti sodi v svetovni vrh je logično če ga vodi on (bahuk - po financerju še zdravstveni leta ?),...
seveda pove da se edini v parlamentu spozna na zdravila in terapije, zato o tem ne govori, na dokaze se požvižga, neprijetna vprašanja o prilagajanju spiskov in pogajanjih za ceno presliši (ali pa mu "kolegi" iz koalicije uspejo s svojim izrednim poznavanjem tematike in razlagi recepta za potico v kombinaciji z počitnicami v turčiji zamegliti rožnik...), saj ga podpira vsaj 1600 ljudi.
volili ste nas, dal vam bom dražje in manj učinkovito zdravstvo. boleč zob jeseničana v nedeljo zvečer pozdravimo na metelkovi za 10000 sit (osebna izkušnja...), če ste bolani pa pejte raj v tujino, brez gnarja ni zdravja...
A praviš, ko j3be bolni narod, samo da se vojska silovito medernizira. Samo vprašanje je za koga?
Staro 13.12.2006, 08:50
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676

Ja,če se ne bi šli Evropo, bi se še kaj dalo narediti tako pa se bojim ,da bolj malo.
Staro 13.12.2006, 15:20
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213

Citat:
Objavil-a kartako
Ja,če se ne bi šli Evropo, bi se še kaj dalo narediti tako pa se bojim ,da bolj malo.
Če ne bi šli v EU bi bile carine EU za naše izdelke in storitve zelo visoke, lizali bi prodnike, tolkli revščino in midva bi se pogovarjala prek golobov pismonoš, če jih ne bi prej požrla....
Staro 13.12.2006, 18:57
Uporabnik

Pu, da se razumeva: Če se ne bi šli Evrope !
Staro 13.12.2006, 19:34
Uporabnik

iti se Evropo, iti se moderno družbo, vse sile v napredek, na mladih svet stoji, samoupravljanje v vsako slovensko vas, tito-partija, zvestoba cesarju in monarhiji, Aleksander naš preporoditelj...
sami relativizmi, anestezija, ko nam vlečejo jermene s hrbta..
Žnidaršič je jasno povedal kaj ne štima pri koncesijah, tri tedne nazaj pa je bilo v sobotni prilogi lepo opisano, kako in zakaj si v UK, na Švedskem in drugod prizadevajo, da bi sanirali stanje v zdravstvu, ki se je zamajalo po takem koncesionarstvu. .
Sam hodim k koncesionarju(že tretjem) pa bolj razmišlja o tem kje bi dobil še kak tolar, da bi preživel, kot pa o mojem zdravju..
Staro 13.12.2006, 19:53
Uporabnik
Privzeto Re: kaj je meni povedal Bručan...

No sedaj si zadel bistvo. Vse nesposobnosti so skrite za besedo evropa.
Mi smo brez škode lahko v evropi, z svojimi zakoni v svoji državi- toda tega nočejo!
Drugače pa, že v starih cajtih sem šel raje privat k zobozdravniku, ker sem imel čakalno dobo 28 mesecev,
na pregled na kliniki dr. Podržaja sem čakal 9 mesecev, ko sem bil na vrsti sem bil zdrav?
Nekako se strinjava.
Staro 13.12.2006, 21:19
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142

Citat:
Objavil-a Medved Pu
Če ne bi šli v EU bi bile carine EU za naše izdelke in storitve zelo visoke, lizali bi prodnike, tolkli revščino in midva bi se pogovarjala prek golobov pismonoš, če jih ne bi prej požrla....
Vsak stvar je za nekaj dobra, kakor tudi slaba.
Če bi imeli malo manj, ko imamo sedaj bi se midva lahko pogovarjala v kakšni gostilni in se prijetno zabavala, ne pa preko interneta.
Včasih smo se vsaj bolj družili, danes pa večino časa presedimo pri računalniku.
Staro 13.12.2006, 22:01
Uporabnik

Citat:
Objavil-a kapara
Vsak stvar je za nekaj dobra, kakor tudi slaba.
Če bi imeli malo manj, ko imamo sedaj bi se midva lahko pogovarjala v kakšni gostilni in se prijetno zabavala, ne pa preko interneta.
Včasih smo se vsaj bolj družili, danes pa večino časa presedimo pri računalniku.
Js bi bl verjetn tišlaru kake zvočnike al pa dnevno sobo, al ograjo, si izdelvou nov bicikl al pa računalnk, se učil kaj novega..Saj družba ni problem, pametna družba se išče..
Staro 14.12.2006, 05:20
zlati13 Uporabnik zlati13 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 29

Citat:
Objavil-a kapara
A praviš, ko j3be bolni narod, samo da se vojska silovito medernizira. Samo vprašanje je za koga?
NI nobenega vprašanja za koga, za kur*evo zdr*vje in za tiste ki bi se radi vojskovali.

Značke
bručan, kaj, meni, povedal

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Mramor je povedal ! kartako Slovenija 32 10.09.2006 15:14

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:33.